320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    nüüd üks suur pommuudis ka!!
    rääkisin ühe meeskonna juhiga, ning ta ütles, et 90% on Final Four Tartus
    Illak igatahes ajab seda asja hetkel kõvasti ja tõenäosus on suur. perfect ju

    Kommentaar


      siiski jah
      huiat tuiat
      võimalus oli suur
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        25% on suht suur võimalus
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          sellist kaasaelamist nagu Rocki mängul eile oli, tahaks ka vutifännidelt näha, see oli täiesti pöörane!
          Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

          www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
          https://twitter.com/BeachSoccer_EE
          https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

          www.rannajalgpall.ee
          http://rannajalgpall.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Kari Vaata postitust
            sellist kaasaelamist nagu Rocki mängul eile oli, tahaks ka vutifännidelt näha, see oli täiesti pöörane!
            no aga tule siis eesti koondise mängudele, vähemalt fännide keskel saab samaväärse laksu kätte.

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              siiski jah
              huiat tuiat
              võimalus oli suur
              «Hetkel on meil FIBA nõudmistest täitmata vaid korvpallisaali istekohtade arv, meil on olemas tribüünid 3000le inimesele, kuid FIBA tahab vähemalt 4000 istekohta. Ma usun, et me leiame ka lisatribüünid ja tehnilised lahendused veel lisaks 1000le inimesele,» ütles Illak.

              Võimalus on ikka ju veel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                «Hetkel on meil FIBA nõudmistest täitmata vaid korvpallisaali istekohtade arv, meil on olemas tribüünid 3000le inimesele, kuid FIBA tahab vähemalt 4000 istekohta. Ma usun, et me leiame ka lisatribüünid ja tehnilised lahendused veel lisaks 1000le inimesele,» ütles Illak.

                Võimalus on ikka ju veel.
                see oleks rockil kõva trump, kui kodupubliku ees saaks mängida.
                AILTON

                Kommentaar


                  Eurocupi finaalturniir Küprosel.

                  Kommentaar


                    Seda oligi arvata.
                    SEBBBL FinalFour Šiailuais.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      faking onupojapoliitika
                      kuu aega raha kõrvale panna
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Tänases "Vesti" ajalehes on suur intervjuu Anatoli Krikuniga.
                        Ta ütleb, et omal ajal Eestist Soomesse on kolinud umbes 30 (!!!) korvpalli treenereid... Rääkimata teiste riikide : (

                        Kommentaar


                          Vahepeal on muide Rock jälle Kalevist jagu saanud Eesti meistrivõistlustel 67:61.
                          Seda muide taas Kalevi koduväljakul.

                          Kommentaar


                            Sai Suurhallis kohal käidud seda mängu vaatamas.Rock oli kohe algusest 10ne punktiga ees ja võttis pingevabalt selle võidu.Pikki aastaid on juba kossu jälgitud ja peaks mainima,et esimest aastat on hakanud Rock väga meeldima ,ja n.ö. kodusats Kalev vastupidi-mitte meeldima.Poleks uskunudki.Rock mängib meeskondlikult,naudinguga,vabalt ja mõtestatult,Kalev on nagu sunnitööl,individuaalitseb ja üritab treeneri kummalisi otsuseid ellu viia.Ebakindel vahetuste tegemine muudab meeskonna äärmiselt ebastabiilseks.Mängus pole ilu ega iva,paras närviline vägistamine,kohtunikega mölisemine.Võibolla Mürka tulekuga ja Matici minekuga midagi muutuks.Võib olla.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Sai Suurhallis kohal käidud seda mängu vaatamas.Rock oli kohe algusest 10ne punktiga ees ja võttis pingevabalt selle võidu.Pikki aastaid on juba kossu jälgitud ja peaks mainima,et esimest aastat on hakanud Rock väga meeldima ,ja n.ö. kodusats Kalev vastupidi-mitte meeldima.Poleks uskunudki.Rock mängib meeskondlikult,naudinguga,vabalt ja mõtestatult,Kalev on nagu sunnitööl,individuaalitseb ja üritab treeneri kummalisi otsuseid ellu viia.Ebakindel vahetuste tegemine muudab meeskonna äärmiselt ebastabiilseks.Mängus pole ilu ega iva,paras närviline vägistamine,kohtunikega mölisemine.Võibolla Mürka tulekuga ja Matici minekuga midagi muutuks.Võib olla.
                              olen Raivo jutuga päri,mina kui suurem Rocki vihkaja olen viimasel ajal isegi hakanud imetlema tartu meeste mängu ja tahet igas mängus anda endast parim.aga ise loodan et kui rock selle euroopa ära võidab siis loksub kõik jälle tagasi paika ja rock mulle jälle enam ei meeldi.aga kalevlased võiks hakata nüüd ikka tõsiselt mängima või tuleb kõigest suu puhtaks pühkida.kuidas rock suudab ja kalev seda kohe kuidagi mitte?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Sokk võiks Kalevi peatreeneriks saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X