320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pakuti võitu veel kandikul ette viimastel sekunditel, kuid kuld ei tabanud
    muidugi kaitse oli müstiliselt sitt
    pole vahet kas see kullamäe kolmene oleks tabanud ja me +1ga võitnud, või -2ga kaotanud
    järgmine laupäev algab seis 0-0.
    lihtsalt kolmanda veerandaja järsk ärakukkumine panigi mängule pitseri
    3seid lasti visata ka üllatavalt vabalt
    ise usun rocki edasipääsu
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      tuuvalleriii tuuuvallleraaa me võidamee lalalallalalaalaaa

      Kommentaar


        Põhimõtteliselt....Ventspils on nüüd kotis

        Kommentaar


          Liiga kindlaks ei tasu minne, see ennemgi kätte maksnud. Kalev peaks ikka Ventspilsile külla minema võidu mõtetega.

          Kommentaar


            ausalt öeldes kalevi võitu ei uskunud kohe üldse mitte ja ma olin ka selle vastu ... imelikud tüübid võidavad siis kui ma loodan ,et nende käsi käiks nii sitasti kui vähegi võimalik... Ennem loodan Rocki edasipääsu... Kalev on ikka nii ettearvamatu tiim... Rock on koguaeg olnud kindlalt omal kohal :P see viimane mäng oli jamh kahjuks kuidagi mage

            Kommentaar


              Marti, kas sulle ei meeldiks kui mõlemad Eesti klubid edasi pääseksid? Või oled nii vihane Rocki fänn, et Kalev ja Eesti korvpall käigu kuradile?


              Võimas mäng Kalevilt! Scott on igati positiivne kuju. Võõrsilt võiks ka võit tulla.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Marti, kas sulle ei meeldiks kui mõlemad Eesti klubid edasi pääseksid? Või oled nii vihane Rocki fänn, et Kalev ja Eesti korvpall käigu kuradile?

                Kas sina Real Madridi fännina soovid et Barcelonal hästi läheks? Või oled nii vihane Reali fänn, et Barca ja Hispaania jalgpall käigu kuradile?

                Kommentaar


                  Eesti on piisavalt väike, et siin mingi vihast vaenu võiks tekkida
                  ma olin küll rahul, et kalev täna võitis
                  kuigi nad mulle absoluutselt ei meeldi, on kalev ikkagi Eesti klubi
                  kindlasti oli täna nii mõnigi kiluvaraste poolt, aga nendest mina aru ei saaks
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                    Kas sina Real Madridi fännina soovid et Barcelonal hästi läheks? Või oled nii vihane Reali fänn, et Barca ja Hispaania jalgpall käigu kuradile?
                    CL´is loodan küll, et Barca edasi saab. Barca ja Hispaania vutt ning nende käekäik on kindlasti mulle oluline. Liigas on natukene teine asi ning kui tegu on omavaheliste mängudega, siis ollakse ikka oma lemmiku poolt.

                    Aga kuna Kalev ja Rock ei olnud omavahel vastamisi, siis mina küll ei leia ega mõista, miks peaks keegi kummagi vastu olema. EgoTrip ütles kõik juba ära.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                      Kas sina Real Madridi fännina soovid et Barcelonal hästi läheks? Või oled nii vihane Reali fänn, et Barca ja Hispaania jalgpall käigu kuradile?
                      Need on kaks erinevat asja.
                      Oleks ma näiteks inglane hoiaks ma ka kõikidele Inglismaa klubidele pöialt.
                      Sama käib ka Eesti klubide kohta korvpallis. Mina loodan ikka ,et mõlemad edasi saavad, kuigi olen Kalevi pooldaja.
                      Mõlemas mängivad ju Eesti mehed.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        See ongi naljakas, et mitte mingit infot ei leia kuskilt selle kohta. Igal pool on Dalkia viimase kohana kirjas. Koduse Ukraina liiga klubide koosseisust teda ka ei leidnud.
                        küll ta kunagi otsaga Dalkiasse tagasi jõuab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Marti, kas sulle ei meeldiks kui mõlemad Eesti klubid edasi pääseksid? Või oled nii vihane Rocki fänn, et Kalev ja Eesti korvpall käigu kuradile?

                          Võimas mäng Kalevilt! Scott on igati positiivne kuju. Võõrsilt võiks ka võit tulla.
                          Kusjuures ma ei ole Rocki fänn :P Kalev on alati olnud positiivsem meeskond aga lihtsalt kui juba aasta suht perse on läinud, siis ma tahan ,et kõik läheks persse :P Sest vaata mis mängu suudeti mängida hooaja alguses see näitas ,et meeskonnas on potensiaali ja väga palju aga näe nüüd ei saanud isegi rockist jagu ju :S kobad, raisk !!

                          Kommentaar


                            no loogiline ju vaata kui koba tegelt Kanada on kah :P see ei ole potensiaali näitaja ju

                            Kommentaar


                              Türa,kalev Paneb Hullu Raisk!
                              i don t like u u don t like me

                              Kommentaar


                                Võimas oleks Rock ka kuue parema sekka pääsenud oleks olnud ikka väga hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X