320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Jelic "tegi" mängu ära, Sõbral oli täitsa õigus.
    Kangur ja Arbert on muidugi kunnid. Minu arust otsustasid Kanguri punnitamised ja jõle kiirustamine tagameeste poolt lõpus. Kui Jelic tõi Kalev kahe välja meelitatud ründeveaga mängu tagasi siis ega Sõber ju teda selle eest ei kiitnud, vaid muigas "Jah".

    Üldiselt pole midagi väga kaotatud. Tuleb vaid imelist tabavust ja kokkumängu etendada nagu seda Ventspilsi vastu näidati.

    Kommentaar


      Vorkpallifinaal on samasugune munnikottide hais ja pasunate pinin nagu korvpall. Mida kuuse lemps seal kaagutab Publikut sama palju ,kui TVMK mangul.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Ja jaa... paraku on sul Valdmaa sama loll nagu sa isegi ja ostab järgmisel aastal ,kui talle muidugi enam nii palju raha antakse jälle paar lolli jolkicit ,palkicit ja mõned ööklubides ringi hõljuvad neegrid.

        Nii pali ,kui ma telest mängu algust nägin siis see jugode ja neegrite pihkupeksmine ei huvita enam isegi publiku.
        Kuule, teeme nii,et sa siin teemas enam sõna ei võta.Suht lolli ja mõttetut kibestunud möga iga inimene lugeda ei viitsi.Oma pasahaisuga suust sa niikuinii midagi ei muuda. Aastaid üks ja sama hapu kuselõhn.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ja jaa... paraku on sul Valdmaa sama loll nagu sa isegi ja ostab järgmisel aastal ,kui talle muidugi enam nii palju raha antakse jälle paar lolli jolkicit ,palkicit ja mõned ööklubides ringi hõljuvad neegrid.

          Nii pali ,kui ma telest mängu algust nägin siis see jugode ja neegrite pihkupeksmine ei huvita enam isegi publiku.
          Valus jobu ju. Tõesti ei saa aru miks sa sõna võtad siin teemas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            Kuule, teeme nii,et sa siin teemas enam sõna ei võta.Suht lolli ja mõttetut kibestunud möga iga inimene lugeda ei viitsi.Oma pasahaisuga suust sa niikuinii midagi ei muuda. Aastaid üks ja sama hapu kuselõhn.
            Kunni jutust ma saan aru aga mille müle sa ise nii kibestunud oled

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Kuule, teeme nii,et sa siin teemas enam sõna ei võta.Suht lolli ja mõttetut kibestunud möga iga inimene lugeda ei viitsi.Oma pasahaisuga suust sa niikuinii midagi ei muuda. Aastaid üks ja sama hapu kuselõhn.
              Tead ,mis piider tee ise omale kõigepealt selgeks ,kus foorumis sa oled. Kui ei meeldi lugeda siis kebi delfisse või basketisse seal saad vaseliiniga omale paguneid teenida.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Tead ,mis piider tee ise omale kõigepealt selgeks ,kus foorumis sa oled. Kui ei meeldi lugeda siis kebi delfisse või basketisse seal saad vaseliiniga omale paguneid teenida.
                Oi kui kõva mees
                Selle teema nimi on korvpall ja üldiselt ei ole siia asja meestel, kes ei saa aru, et siin ilmas on ka peale jalgpalli ja Flora midagi muud.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Soccernet.ee - Foorum statistika
                  Teemad: 5,828

                  Ja ainult 1 teema on korvpallist. Kui keegi ikka korvpalli üliväga vihkab, siis võiks ta mujal kirjutada.

                  Rock mängis täna Pirita vastu umbes 10 min 40-st, selle aja sees 32-2 spurt ja rohkm polegi vaja. Aga tegelt on Pirita kõva sats ja peamine pretendent 3-le kohale. Fausto muidugi ka.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Ei ole juu. NBA on ka.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Tead ,mis piider tee ise omale kõigepealt selgeks ,kus foorumis sa oled. Kui ei meeldi lugeda siis kebi delfisse või basketisse seal saad vaseliiniga omale paguneid teenida.

                      See "kunn" on aastaid teinud antireklaami jalgpallile ise sellest aru saamata ning avaldanud suuresti kaudset m6ju ka publikunumbritele, mille eest ta nii-nii "v6itleb". Kahju kui pea absoluutselt ei l6ika ja inimene lihtsalt loll on.
                      Aastaid tagasi oli Pohlak samasuguse taktikaga, ala "s6ima teisi, hakkab endal enda murede parast kergem", aga siis sai t6enaoliselt aru palju spordipublikut Eestis liigub ning et see spordipublik ei viitsi igasugust paska pidevalt kuulata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Ja jaa... paraku on sul Valdmaa sama loll nagu sa isegi
                        Sa kraade vähemaks ei taha võtta?
                        Mine peksa karjaga paari tonti ja siis kiitle kui kõva mees sa oled.
                        Eelmisel sõnavõtjal absoluutselt õigus selle antireklaami kohta
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Ja jaa... paraku on sul Valdmaa sama loll nagu sa isegi ja ostab järgmisel aastal ,kui talle muidugi enam nii palju raha antakse jälle paar lolli jolkicit ,palkicit ja mõned ööklubides ringi hõljuvad neegrid.

                          Nii pali ,kui ma telest mängu algust nägin siis see jugode ja neegrite pihkupeksmine ei huvita enam isegi publiku.
                          Minu meelest on sama loll seis ka jalgpallis. Mõttetu on ilkuda kossuvendade peale, samas jalgpalluritel on veel sitem seis. Sa oled näinud, millises olekus meie "staarid" klubides käivad? Ma olen oma silmaga näinud, kuidas lindpere Hollywoodis peapeal keerutab ja kuidas Klavan meetrite viisi shotte baarist tellib. Rääkimata mälus peaga Neemelost, kes on viimased kaks nädalavahetust nii kinni olnud, et ta vist ei suuda oma nimegi hääldada. Plus hunnik ülejäänud meistriliiga staare ja noormängijaid, kes ei oska akoga piiri pidada. Seis on sitt igal pool.

                          Teiseks sinu antireklaam on täiesti lamp. Proovi natukene ennast mujal rahuldada, mitte antud teemas. Ma ei ole küll mingi suur kossufänn, kuid Eesti liigat siiski jälgin. Olen päris mitmel mängul ka kohal käinud. Ei ütleks, et publikut jubedalt vähemaks on jäänud. Ja kui hakata võrdlema, siis viimasel Flora mängul oli täpselt 50 pealtvaatajat, nendest oma kümmekond Flora oma mängijat, teine kümme treenereid ja oma kolmas kümme teie kamraade Flora sektoris. Seega kerge matemaatika ütleb, et tavainimesi, kes niisama pileti ostsid ja mängu vaatama tulid oli ikka üüratult vähe - mina nende hulgas.

                          Tihtipeale suudad sa Kunn oma ilkumisega niisama sitta üles keerata. Pole ju mõtet, respekteeri teisi ja siis respekteerivad teised sind. Vahel tundud sa täitsa tarka juttu rääkivat, teinekord ajad niisama soppa suust välja. Kas sellel on mõtet?
                          Last edited by Silver; 09.04.08, 15:46.

                          Kommentaar


                            Ja Valdmaad maha teha - see on just kibestumise märk. On väga hea, et on Valdmaa suguseid mehi, kellele pakub huvi raha korvpalli suunata ja midagi ette võtta. Kui tal jätkub püsivust, siis küll tulevad ka kogemused ja iga meeskond läheb aastalt-aastasse paremaks. Peaasi, et Cramo rahad otsa ei saaks. Olen kindel, et Scott jääb, üsna tõenäoline, et ka Matic.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Minu meelest on sama loll seis ka jalgpallis. Mõttetu on ilkuda kossuvendade peale, samas jalgpalluritel on veel sitem seis. Sa oled näinud, millises olekus meie "staarid" klubides käivad? Ma olen oma silmaga näinud, kuidas lindpere Hollywoodis peapeal keerutab ja kuidas Klavan meetrite viisi shotte baarist tellib. Rääkimata mälus peaga Neemelost, kes on viimased kaks nädalavahetust nii kinni olnud, et ta vist ei suuda oma nimegi hääldada. Plus hunnik ülejäänud meistriliiga staare ja noormängijaid, kes ei oska akoga piiri pidada. Seis on sitt igal pool.

                              Teiseks sinu antireklaam on täiesti lamp. Proovi natukene ennast mujal rahuldada, mitte antud teemas. Ma ei ole küll mingi suur kossufänn, kuid Eesti liigat siiski jälgin. Olen päris mitmel mängul ka kohal käinud. Ei ütleks, et publikut jubedalt vähemaks on jäänud. Ja kui hakata võrdlema, siis viimasel Flora mängul oli täpselt 50 pealtvaatajat, nendest oma kümmekond Flora oma mängijat, teine kümme treenereid ja oma kolmas kümme teie kamraade Flora sektoris. Seega kerge matemaatika ütleb, et tavainimesi, kes niisama pileti ostsid ja mängu vaatama tulid oli ikka üüratult vähe - mina nende hulgas.

                              Tihtipeale suudad sa Kunn oma ilkumisega niisama sitta üles keerata. Pole ju mõtet, respekteeri teisi ja siis respekteerivad teised sind. Vahel tundud sa täitsa tarka juttu rääkivat, teinekord ajad niisama soppa suust välja. Kas sellel on mõtet?
                              Mul ei ole midagi asjalikku öelda, aga tahtsin suure peanoogutuse teha. Kirjutan alla!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Olen kindel, et Scott jääb, üsna tõenäoline, et ka Matic.
                                Kui Soku saaks oleksin kahe käega poolt ja matic-pelkic minema. Jelici koha pealt olin liiga optimistlik sest vennal ikkagi 33 turjal. Aga kuna on kedagi vaja pukiks ja Reedi toetama (või asendama) siis tuleks Valmieralt Stimac üle lüüa.Kedzo ja Scott tuleks kindlasti ära meelitada. Kedzo läheb aina paremaks ja Scott on näidanud, et suudab sööta, läbi murda ja ka ise otsustada.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X