320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Basket.ee lehe kirjutajad suudavad ka muhedalt nalja visata:
    "Taaskord on Gert Kullamäe kolmesed need, mis Eesti järele toovad. Neljandal veerandil toob Kullamäe kolmene tabloole numbrid 60:70, Eesti on maas vaid 10 punktiga."

    Kommentaar


      Tsiteerides klassikuid: "10 punkti pole tänapäeva korvpallis mitte midagi." Sellist lauset võib pea igas kohalikus korvpalli ülekandes kuulda.

      Kommentaar


        okei on kuidas on. nägime ilusaid hetki ja mitte nii ilusaid hetki. igakord kui Kuld palli sai tekkis maagiline tunne et mis nüüd saab kas tõesti 8 meetrilt? Kangur näitas et on koondise jaoks ikkagi asendamatu mees.
        kuid mis mind kui koondise fänni vaevab? mis saab edasi nimelt?
        muret tekitav et noori 18-23 ei kaasata koondise tegemistesse. ma ei mõtle siin juures kohe platsile saamist, vaid koos treenimist ja kuttidele elu-olu tutvustamist, mis oleks kindlasti suureks plussiks nende arenemisel. muidugi meil ei ole mingid rubiod, aga tuleks leppida sellega et meie oma million+ rahvaarvuga ei saa saavutada seda, mis teine 10 millioniga. eks ilmub millagi ajakirjandusse pikem analüüs, miks nii läks ja mis edasi saab, aga see on selge et vanale tuumikule mängimine lõpeb sellega et me ei jääme ühel hetkel toppama sinna kus keegi ei taha olla.
        AILTON

        Kommentaar


          Veskit oleks võinud juba varem proovida. Siis oleks ehk tulnud võidud Läti ja Portugali vastu, kus me just olime hädas korvialt punktide saamisega.

          Kommentaar


            Veski oli mitteüllatavalt hea, sest ma ennem juba teadsin, et ta on hea mängija ja otsustusvõimeline. Eile meeldis väga ta mäng.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Ma tahaks rohkem JanK arvamusi korvpalli kohta lugeda. Ega sul oma blogi või newsletterit pole?

              Kommentaar


                Nüüd kui valikmängud läbi võib rahuliku südamega öelda- Võit Portugalis oli "tööõnnetus".
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Ma arvan, et Veskit kiita ühe mängu pealt oleks avanss....
                  Stabiilsus on ka vaja.
                  Kui võtta ka teistelt koondislastelt üks mäng saame ka kiita mehi.
                  Meie meeskonna suur probleem on stabiilsus
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Miks võtta sellist pikka kaasa ja mitte kasutada just siis, kui meil tegelt pikast mehest korviall puudus on?

                    Kommentaar


                      eks homme tuleb uudis et Kerde astub tagasi või korvpalliliit vallandab mehe.arvestades lootusi mis enne oli siis kuna need ei täitunud siis peaks peatreener vastutama.andke andres sõbrale võimalus
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        eks homme tuleb uudis et Kerde astub tagasi või korvpalliliit vallandab mehe.arvestades lootusi mis enne oli siis kuna need ei täitunud siis peaks peatreener vastutama.andke andres sõbrale võimalus
                        Ära enam peale võta.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas boobek Vaata postitust
                          Ära enam peale võta.
                          kas sul on mõni parem plaan.klubitreenerina on Kerde väga hea treener aga koondisega on ta teistkorda juba kõrbenud.ta ei sobi koondise treeneriks.koondise peatreener peab olema ikka karm ja kelle sõna maksab ning koondises peavad olema mehed kes tahavad seal ka olla,hetkel meil ikka nii mõnigi mees peab omale peegli ostma ja sinna vaatama et kas ta on ikka õige mees koondises
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            budu, ka oled mingi tärniga vennike
                            paar kromosoomi liiga vähe, või mida?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Kerde oli viimane ,kes meie kossukoondise Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile viis. (2001)

                              Kommentaar


                                Kerdel pole viga midagi. Oli haigelt palju ebaõnne lihtsalt vigastuste ja muu jamaga, mis otsutavatel hetkedel kõige rohkem lugesid. Sõps möllab ka juba mitu hooaega mingi madalama ešeloni klubiga ja ei sobi selgelt nii koondise etteotsa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X