320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tra sa budu täitsa segi joonud ennast..


    mängust nii palju, et Kalevile pakuti kuldkandikul võitu terve teine poolaeg aga kui kurat vastu võtta ei oska, siis ei võida ka.
    isiklikult meeldis kriisa kolmene vastu korvi laua äärt
    ühesõnaga täna olid mõlemad suht sitad.
    loodetavasti, siis tartus taob kalev rocki ära ja siis uuesti suurhalli.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      tra sa budu täitsa segi joonud ennast..


      mängust nii palju, et Kalevile pakuti kuldkandikul võitu terve teine poolaeg aga kui kurat vastu võtta ei oska, siis ei võida ka.
      isiklikult meeldis kriisa kolmene vastu korvi laua äärt
      ühesõnaga täna olid mõlemad suht sitad.
      loodetavasti, siis tartus taob kalev rocki ära ja siis uuesti suurhalli.
      kas sulle ei meeldi et ma kalevi poolt olen???
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Nagu praktika näitab, ei suuda Kalev suurhallis Rockist parem olla, Kalevi Spordihallis mängimine on jälle majanduslikult kahjulik.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          No ikka Rocki poolt. Elementaarne ju.
          ma lootsin et sinus on midagigi inimliku aga eksisin
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            krdi persevestid võitsid aga kalev pidi ikka väga sitt olema kui kaotatakse haigele raockile.usun et kalev lõpuks võtab oma sest kui rock poolfinaali jõuab siis arvan et eesti korvpalli pole kunagi nii häbistatud kui seda suudab rock.häbi tartu ja millegi pärast pakun et kohtunikud eelistasid järjekordselt tartu pässe.häbi kalev häbi!!!
            Ma olen ka Kalevi poolt, aga sellepärast ei tasu veel Rocki koledate sõnadega üle lasta.

            Minumeelest Kalev oleks võinud lõpupoole Arbetit veel üritada kasutada.

            Järgmine mäng võiks +6 Kalevile tulla, siis läheks põnevaks

            Kommentaar


              Algselt postitas Oljjja Vaata postitust
              Minumeelest Kalev oleks võinud lõpupoole Arbetit veel üritada kasutada.
              Arbetit?

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                kas sulle ei meeldi et ma kalevi poolt olen???
                meeldib aga võiks natuke teistmoodi end väljendada...mis persevestid kui kalev ise ei võtnud võitu vastu...
                FC Flora

                Kommentaar


                  Selline on üks tõeline Rocki fänn.http://www.youtube.com/watch?v=76jSh...eature=related
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    ma lootsin et sinus on midagigi inimliku aga eksisin
                    Inimlik ongi Rocki poolt olla. Muuda oma arusaamine õigeks ja saad isegi aru.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Kuidas Kalev esimesel poolajal nii kehva oli?loodan et mehed teevad omad järeldused ja taovad rocki omad täiega maapõhja.ma ei saa aru kuidas ei suudeta seda doronini tatti kinni võtta ja üldse tundub et kalev kuidagi liiga kergelt tahtis seda asja võtta,kuigi rocki võiks ikka 30 punniga võita

                      tsau musi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        meeldib aga võiks natuke teistmoodi end väljendada...mis persevestid kui kalev ise ei võtnud võitu vastu...
                        läksin veits keema jah sellega ja vabandan!!!aga lihtsalt ei ole sünu kuidas ei suudeta võitu võtta kui tartu omad ise pakkusid.oleks võinud kurbast proovida ja usun et temast ikka sada korda rohkem kasu kui kriisast
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Tegelikult ma muidugi Tarvase poolt, Rocki ja Kalevi puhul suurt vahet ei ole, lihtsalt meeldiv, kui nõrgem võidab. Kui kalev kokkuvõttes võitma peaks, ega siis ei kurvastaks ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Selline on üks tõeline Rocki fänn.http://www.youtube.com/watch?v=76jSh...eature=related
                            Noh, kohe näha, et meeskond võitis - tuju hea ja laulud suul. Samal ajal mingi vinniline ja üle-eelmisel kuul päikest näinud Kalevi fänn ussitab ja haiseb internetifoorumis.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Mismoodi see Rock siis Kalevile võitu pakkus? Kogu aeg oldi ju ees?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Mismoodi see Rock siis Kalevile võitu pakkus? Kogu aeg oldi ju ees?
                                vaat kui palju eksis rock viimasel veerandajal aga kalev vastas samasuguse mänguga.ega kui võita ei taheta siis ei saa ju sundida.laupäeval on vaja tartus ikka võit võtta ja tervitused Martinile
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X