320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peking 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kanepi pane samas vaimus edasi!

    Kommentaar


      Rannavõrkpallurid said teise kaotuse!
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Rannavõrkpallurid said teise kaotuse!
        vana uudis jah aga kahjuks nii läks.nüüd vaja austriale ära teha
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Mis valemiga rannavõrgus edasi pääseb?Kaks esimest või kolmas ka mingise varjandiga?

          Kommentaar


            Igast alagrupist saab otse kaks edasi. Lisaks neile mu arust 3 paari kes on tulnud alagruppides kolmandateks. Need kolm selgitatakse seal punktide ja geimide järgi. Kes rohkem on võitnud.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Peaaegu, aga mitte päris. Kuus gruppi, iga grupi kaks esimest pluss kolmandaks jäänutest kaks paremat paari lähevad otse 16 hulka, ülejäänud neli kolmanda koha paari mängivad välja kaks viimast kaheksandikfinaalkohta. Selles mõttes on seis lihtne, et kolmanda koha saamiseks on vaja lihtsalt ise austerlasi võita, ei loe isegi see, kui need täna omakorda hispaanlastele peaksid koti pähe tõmbama.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Tore,siis on kõik vähemalt võimalik.Ole ainult ise mees ja tee ära.

                Kommentaar


                  Vana teema küll, aga siin seda ei ole mainitud. Tuli tagantjärele tutvuda selle 4x100 vabaujumisega, et kas oli haipi väärt:

                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                  See on ikka haige spordisündmus nii mitmel tasandil.

                  Enne olümpiat oli 100m MR 47,5, austraallane ujus esimesel etapil 47,24 ja siis see ameeriklaste ankrumees 46,06 ("eluse" stardiga küll, aga ega see vahe nüüd eriti suur ei ole). Ja prantsuse ankur eks-maailmarekordi omanik Alain "Wi zhall deztroy ze americaaanz" Bernard ujus ka elu ujumise 46,6 ja praegu on sisuliselt kaotaja definitsioon.

                  Ahjaa, 6 meeskonda ujus kiiremini pre-Peking MR-ist ja ameeriklased võtsid rekordist maha üle 4 sekundi.

                  P.S. Ma saan aru küll, et Phelps on küll nüüd ajalugu tegemas, aga natuke käis antud ülekande lõpus küll see närvidele, siin oli ikka keegi teine müstiline vend kangelane.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    hommme siiis kannab ETV Kanepi mängu üle , kell 11
                    Noninonii

                    Kommentaar


                      Mitmes see Na Li on?

                      Kommentaar


                        Kolmandas ringis läheb Kanepi vastamisi kas hiinlanna Na Li (WTA 43) või jaapanlanna Ayumi Moritaga (WTA 145).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Kolmandas ringis läheb Kanepi vastamisi kas hiinlanna Na Li (WTA 43) või jaapanlanna Ayumi Moritaga (WTA 145).
                          No kurat,mina enam õhtulehte ei loe,seal olevat ta kokku pidanud minema Venus Willamisga.
                          Aga igastahes,nagu ma kihlavedasin sõbraga,on Kaia finaalis
                          i don t like u u don t like me

                          Kommentaar


                            ETV2 on küll eriti mõttetu ettevõtmine. Praegu oleks hea aeg näidata jalgratast, aga näidatakse kuradi ujumist, mida on kõik oksendamiseni näinud.

                            Kommentaar


                              Federica Pellegrini. Milline imepäraselt kaunis noor naine. Selliste vaatepiltide pärast on olümpia jälgimist väärt.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                ETV2 on küll eriti mõttetu ettevõtmine. Praegu oleks hea aeg näidata jalgratast, aga näidatakse kuradi ujumist, mida on kõik oksendamiseni näinud.
                                Vaata jalgratast netist. EBU esimene kanal kannab üle. Näitas isegi Taaramäe starti
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X