320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hokiturniir OM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

    Läks nii nagu arvasin, kuigi ei oleks seda tahtnud
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

      ...ma ei vaadanud küll soomlaste alagrupi mänge ent alates veerandfinaalist küll ning ka tänases finaalis täheldasin seda et soomlased on kui kreeklased Portugali EMil 2004a. ning ma oleks olnud pettunud kui vaid tugevast kaitsest ja kontratest lähtuv mäng + muidugi väga hea väravavaht ning sellest tulenev suht igav mänguskeem oleks toonud võidu ka finaalis. Rootslased olid ikkagi peajagu üle , vähemalt tänases mängus kindlasti ja seekord oli võidujumal tugevamate ...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

        kurat ma ütlen..... aga noh juhtub. kahju on... väga väga kahju on.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

          Kahju,kahju. Kuid parem Rootsi, kui Venemaa või Kanada või USA või Slovakkia või Tshehhi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

            Shallalaaa, lõpp hea, kõik hea!

            Heja Sverige!
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

              naabrid on meil küll tugevad,jääb loota,et ka eesti kunagi kõvale tasemele tõuseb

              oli kõva,võitluslik turniir,kahju,et jokinen ära ei visanud lõpus,oleks...
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                jansa, võrdlus Kreekaga oli nüüd küll kohatu.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                    Algselt postitas jansa


                    ...ma ei vaadanud küll soomlaste alagrupi mänge ent alates veerandfinaalist küll ning ka tänases finaalis täheldasin seda et soomlased on kui kreeklased Portugali EMil 2004a. ning ma oleks olnud pettunud kui vaid tugevast kaitsest ja kontratest lähtuv mäng + muidugi väga hea väravavaht ning sellest tulenev suht igav mänguskeem oleks toonud võidu ka finaalis. Rootslased olid ikkagi peajagu üle , vähemalt tänases mängus kindlasti ja seekord oli võidujumal tugevamate ...
                    no kuule ole nüüd. soomlased näitasid väga atraktiivset mängu. neil oli väga hea meeskonna töö ja kõik oli hea, ainult finaalis panid paska, jõud sai vist otsa.
                    kreekaga ei saa neid võrreldagi, kes istusid ainult kaitses.
                    Eesti surub kõik vastased vastu muru
                    ja teeb neist üldse saepuru.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                      Mnjah, huvitav kui oleks seis vastupidi olnud ning mõnel rootslasel tekkinud lõpusekunditel sama võimalus kui Jokinenil, mis protsendiga oleks viik tulnud. Pakuks 99 %
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                        Sommid peavad endale igale turniirile psühholoogi kaasa võtma.See mäng oli juba enne avavilet kaotatud...
                        Miks ei mindud samasuguse hurraaga ja säde silmas mängima nagu venelaste vastu?
                        Esimene olümpiafinaal ja kaotus,loodetavasti minu silmad näevad veel somme olümpiafinaalis ja NHL-i bossid pärast 2010 ka poistel osa võtta lasevad.
                        Siinkohal tervitaks veel üht idioodist uusmoderaatorit kes ei ole siiani suutnud normaalselt ära põhjendada postituste kustutamist.Saan aru,et ei pea põhjendama kui postitused tõesti idiootsed on aga mis siin toimus on müstika.
                        Keep up good work
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                          Algselt postitas marcello
                          Esimene olümpiafinaal ja kaotus,loodetavasti minu silmad näevad veel somme olümpiafinaalis ja NHL-i bossid pärast 2010 ka poistel osa võtta lasevad.
                          kelle jaoks esimene olümpiafinaal? teppo numminen sai näiteks eile küll juba teise olümpiahõbeda.

                          Siinkohal tervitaks veel üht idioodist uusmoderaatorit kes ei ole siiani suutnud normaalselt ära põhjendada postituste kustutamist.
                          ka mina ei hakkaks selliste õrnuste peale põhjendama \'kustuta\' nupu vajutamist.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            Algselt postitas marcello
                            Esimene olümpiafinaal ja kaotus,loodetavasti minu silmad näevad veel somme olümpiafinaalis ja NHL-i bossid pärast 2010 ka poistel osa võtta lasevad.
                            kelle jaoks esimene olümpiafinaal? teppo numminen sai näiteks eile küll juba teise olümpiahõbeda.
                            Uneskõndija ei vaadanud vist ülekandeid ETV pealt, kus Olle ja Ivar (no ei olnud hea kommentaar) korduvalt (rõhutan: korduvalt) mainisid, et aastal 1988 Calgarys ei olnud finaali kui sellist, vaid mängiti turniirisüsteemis ning medalid jaotati punktide alusel.

                            Aga muidu pean suhteliselt suure kloorihanterina tõdema, et elasin Soomele rohkem kaasa.. turniiri käigus näitasid minu arust siiski väga ilusat mängu, kuid jah - finaal polnud enam see, jõust jäi väheks ja ega see 1-0 eduseis ka mängijate peadele hästi mõjunud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                              Algselt postitas skint
                              Uneskõndija ei vaadanud vist ülekandeid ETV pealt, kus Olle ja Ivar (no ei olnud hea kommentaar) korduvalt (rõhutan: korduvalt) mainisid, et aastal 1988 Calgarys ei olnud finaali kui sellist, vaid mängiti turniirisüsteemis ning medalid jaotati punktide alusel.
                              minu kala jah.
                              mäletasin veel toda finaaligi, kanada võitis karistusvisetega a ju siis jalutasin jälle unes.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                                just,
                                Soome kui s6bralik riik peab selle eest, et OMil \'88 saadi pronksi asemel h6be, t2nama N.liitu, kes oli juba esikoha kindlustanud (ja said seet6ttu valida, keda nad lubavad v6ita h6beda), kaotas k6igile ootamatult viimase omavahelise m2ngu soomlastele,
                                kes seet6ttu l6petasid rootslastest punktiv6rra eespool

                                ainus tiitel on p6hjanaabritel siis endiselt MMilt \'95, kui NHLi m2ngijaist keegi ei osalenud (seega peab Teemust eriti aru saama, tal pole sedagi, mis Koivul-Lehtisel-Peltosel)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X