320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hokiturniir OM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsest lemmikut ei olegi , aga tahaks näha finaali : Venemaa-Kanada .

    Kommentaar


      Ise toetan kanadat ags poleks halb kui ka tšehhi parematele kohtadele jõuaks.

      Kommentaar


        Läti ja Soome võiks midagi ilusat korda saata.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Keda siis foorumis olevad hokifännid toetavad? ise loodan salamisi, et Rootsi suudab 2. suurel selja prügiseks teha ja tiitli jälle kodumaale viia.
          Kanada oli ja jääb sellest ajast kui nad veel N-Liiduga sõdisid ei mingeid põtru ega svenssoneid. Lätit natuke just viimasel ajal kuna neil on nii sümpaatselt palju lätlasi koondises.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Leijonad. Kulda ei usu, aga ehk kordavad Calgary imet.

            Kommentaar


              Kanada stiil on mulle alati meeldinud.

              Kommentaar


                Televiisorist turniiri jälgmisele annab palju kaasa Soome jõudmine võimalikult kaugele.

                Tost linkis mu uusin video..http://www.youtube.com/watch?v=SGn4FkhH3ac&feature=email
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Pean pöialt Kanadale, samuti sümpatiseerib USA hokistiil.

                  Kommentaar


                    kõige ilusamat mängu pakuvad ilmselt rootslased ja venelased, aga see ei pane mu südant põksuma nende heaks. Ikka vana hea soome. vennas rahvas ikkagi. kuidagi ei istu põhja-ameerika jõuline mängustiil. ei tea, mis seal ilusat on.
                    mängijana mulle küll meeldib keha anda kõvasti ja koguaeg, aga telekast vaataks pigem midagi kiiret puhast ja üllatavat. see lõpuni välja, lömasta vastane poordis ei ole väga tore ja põnev.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                      kuidagi ei istu põhja-ameerika jõuline mängustiil. ei tea, mis seal ilusat on.
                      Siis pole seda turniiri küll mõtet vaadata. Esmakordselt olümpiamängudel NHL-i stiilis väike plats. Ei mingit ilu.
                      Mis minu lemmikusse puutub, siis see pole 25 aasta jooksul muutunud. Kanada.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Esmakordselt olümpiamängudel NHL-i stiilis väike plats.
                        Kindel? Seljuhul väga hea. MM kanadas toimus siis vahetati NHL-i kaukalo euro omaks ümber minu mäletamist mööda
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Kindel? Seljuhul väga hea. MM kanadas toimus siis vahetati NHL-i kaukalo euro omaks ümber minu mäletamist mööda
                          ei - 2008 MM toimus Quebecis ja Halifaxis , ning üle mitme aastakümne mängiti kitsamatel väljakutel
                          eelmist korda ei tea pakkuda - äkki 1962 js Colorado Springs ?

                          Kommentaar


                            Peltonen Soome lipukandja. Tüüp on müstilised 137 mängu Soome eest tiitlivõistlustel mänginud

                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Kas Kanada-Usa ja Rootsi-Soome on ööl vastu Esmaspäeva või vastu pühapäeva?

                              Kommentaar


                                Ma kaldun arvama, et pühapäeval. Mul tuli koju mingi Elioni olümpiakava ja seal on 21.02 alla märgitud kell 02:40 ETV2 pealt Kanada-USA ja kell 07:00 Rootsi-Soome.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X