320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna ameerika jalgpalli klubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas 10 Lopez Saldana
    korvpalli mängides on ka tõuklemist rohkem, kui pooltes neist klippidest.

    aga vahepeal kiskus küll naljakaks see on rugby osa, et iga väikse puute pärast kähmluseks läheb?
    ½121½

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
      http://www.youtube.com/watch?v=OIGRE...elated&search=

      see ei olegi rugby. see on football.
      olgu see kasvõi soccer, kuid see kaklemine on äärmiselt nõme
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        #18
        tere jälle

        klubi esimene teooriatreening on täna õhtu kell 19.30 EBS-is auditooriumis 302. Tutvustustel on käinud niipalju inimesi, et kui pooled neist kohale tulevad, siis läheme treeningutega edsi. Kui ei tule, siis tegeleme edasi värbamisega. Põhimõtteliselt alustame miinumum 10 inimesega. Kõik huvilised võivad rahulikult kohale tulla. Kedagi tagasi ei lükka
        Taustainfoks võib öelda veel niipalju, et reedel kohtusime Soome föderatsiooni juhtidega ja nad on veel vastutulelikumad kui me siiamaani aru olime saanud selleks et juunist Soome II divisionis mängima hakata, peame oma otsusest teatama veebruari lõpus, nii et tasub pingutada.

        Kommentaar


          #19
          Kuidas sis klubi käsi käib?

          Kommentaar


            #20
            pingutame ikka selle nimel, et jõuaks tuleval hooajal Soome liigaga ühineda. Natuke alla kuu on jäänud, et vahendid kokku saada ja lootust on. Eks veebruari lõpuks selgub.

            Kommentaar


              #21
              on veel pmst võimalus meeskonnaga liituda? Mu üks sõber oleks huvitatud!

              Kommentaar


                #22
                Panen teie südamele tekitada eesti rahvas väikene ameerika jalgpalli pisik, et see huvi jõuaks ka tartusse

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                  on veel pmst võimalus meeskonnaga liituda? Mu üks sõber oleks huvitatud!
                  absoluutselt... saada tema E-mail mulle privasse näiteks ja ma kirjutan talle lähemalt.

                  ja ükskord jõuab see tartusse niikuniii

                  Kommentaar


                    #24
                    kas soomes on touch või tackle football?

                    Kommentaar


                      #25
                      Soomes on kõike... täiskasvanute 11 on 11 tackel, 5 on 5 tackle... noorte tackle, noorte ja naiste flag ja vist isegi naiste tackle, kui ma nüüd valesti ei mäleta. Aga kui sa puhtalt touchi (mitte flagi) mõtled, siis seda vist liigade tasemel ei mängita.

                      Kommentaar


                        #26
                        ei jh.. pidasingi silmas ikka flagi... ja teie mängite ikka tacklet?

                        Kommentaar


                          #27
                          eesmärk on ikka jah 11on11 tackle

                          Kommentaar


                            #28
                            milline varustus teil on ja kust te seda hangite olen muidu huvitatud ameerika jalgpallist aga ei tea kust varustust saab (pallid,kiivrid,kaitsmed,jne)

                            Kommentaar


                              #29
                              varustus on plaanis muretseda aprillis. See peaks toimuma läbi soome liiga ja nende varustaja, sest tervele meeskonnale korraga osta on odavam. Aga kui mängija soovib ise endale mingi konkreetse tootja konkreetset mudelit, siis võib loomulikult ka ise tellida kuskilt.... nt http://www.footballamerica.com/

                              Kommentaar


                                #30
                                aga tallinnas kohapeal kuskil nurga poes ei müüda harrastajale ja muide http://www.footballamerica.com/ sealt ei saa tellida väljaspool põhja ameerikat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X