320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna ameerika jalgpalli klubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    jah, treeningud on alanud. Täpsem info mõni postitus tagasi. Ajad on hetkel esmaspäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 17.30.
    Mai kuust muutub trenni algusaeg suure tõenäosusega hilisemaks, et võimaldada ka töötavatel inimestel trennis käia.
    Lisaks on oodata kahte soome treenerit paari treeningut lähiajal läbi viima. Nende treeningute ajad täpsustan hiljem. Suure tõenäosusega on need nädalavahetusel.

    Kommentaar


      #47
      lisana siis eelmisele postile, et soomlaste juhendatud treeningut saab vaatama tulla ja loodetavasti ka mingil määral osaleda laupäeva hommikul kell 10.30-13.00. See trenn on siis täisvarustuses ja täiskontaktiga.

      Kommentaar


        #48
        uut infot treeningute kohta... kuna mängijad said äsja kätte oma varustuse, siis on huvilistel kindlasti rohkem põhjust tulla tutvuma, kuidas mäng käib.
        Trenni ajad on jätkuvalt E, K, N kell 17.30-19.30 ja koht Lastestaadion, Suur-Ameerika 1

        Kommentaar


          #49
          Tormi esimene avalik etteaste on ülehomme laupäeval 15. sept Velotrekil. Tegemist soome III div 5vs5 turniiriga. Mängud hakkavad kell 10 hommikul ja kestavad päev läbi. täpsem info www.tallinntorm.ee avalehelt.

          Kommentaar


            #50
            Käisin huvipärast kaemas ja tegin mõned pildid : http://www.pbase.com/siim/american_football
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              #51
              kuidas turniiril ka läks?

              Kommentaar


                #52
                Julgen öelda, et turniir läks väga hästi. Võitsime 4 mängust 2. Võidud tulid I div meeskonna Kuopio Steelersi üle (kuigi kui palju oli neil I div mehi ja kui palju noortemeeskonna oma, me ei tea).
                Kaotused tulid ühe antud turniiriks kokku pandud I ja II div mängijatest koosneva meeskonna vastu. Arvestades vanuse, kogemuse ja suuruse vahet, siis mängisime ka nende vastu väga korralikult.
                Kokkuvõttes andis turniir igatahes kõvasti kindlust asja edasi ajada.

                Kommentaar


                  #53
                  loomulikult.. väga head tulemused ka minu arvates

                  Kommentaar


                    #54
                    Kui vanalt võid astuda ameerika jalgpalli kubi liikmeks?Ja kas selles hobil on ka enda kodulehekülg?

                    Kommentaar


                      #55


                      Vanust peab olema 16. Loodame mingi hetk ka noortemeeskonnaga alustada, aga hetkel siis vähemalt 16.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Tomcat Vaata postitust
                        www.tallinntorm.ee

                        Vanust peab olema 16. Loodame mingi hetk ka noortemeeskonnaga alustada, aga hetkel siis vähemalt 16.
                        Huvitav koduleht. Õpetage mind klikkame lingile meeskond,treenerid vms

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Huvitav koduleht. Õpetage mind klikkame lingile meeskond,treenerid vms
                          ei ole ju nii keeruline, tuleb lihtsalt piisavalt kiiresti kursor õigele kohale tõmmata

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            ei ole ju nii keeruline, tuleb lihtsalt piisavalt kiiresti kursor õigele kohale tõmmata
                            ju olen ma siis lihtsalt liiga aeglane.

                            edit: sain hakkama

                            Kommentaar


                              #59
                              tunnistan et klikkimine rippmenüü linkidele ei ole nii lihtne kui peaks

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Tomcat Vaata postitust
                                tunnistan et klikkimine rippmenüü linkidele ei ole nii lihtne kui peaks
                                Ju ma olen siis osav, aga mul on küll lihtne seal klikkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X