320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Monoloogiga jätkates, John Degenkolb vahetas eelmise aasta 2. koha sel korral Paris-Roubaix' võidu vastu. Kui mõned km-id enne lõppu seitsmene seltskond: Štybar, Boom, Van Avermaet, Elmiger, Keukeleire, Lampaert ja Degenkolb uuesti kokku said, siis enam eriti kahtlust ei olnud, et Degenkolb, kui pika puuga parima sprindijalaga mees tolles seltskonnas, asja kinni paneb.

    Favoriitide hulka kuulunud Kristoff, Wiggins, Terpstra ja Sagan finisheerisid järgmises grupis, mis kaotas pool minti. Wigginsi ja Terpstra jaoks olid vast ilmaolud liiga lihtsad, et oma jõudu maksma panna. Saganil oli viimase 15 kilda sees probleeme rattaga ja ta pidi seda vagetama, mis röövis võimaluse (sprindifinishis ma usun, et oleks suutnud Degenkolbile konkurentsi pakkuda küll). Flandersil võidutsenud Kristoffi tundus, et kimbutas väsimus. Eks ta ole ka viimasel ajal väga tihedalt võistelnud.
    Gert Jõeäär lõpetas 110. kohaga.

    Sõidu keskel juhtus ka selline pisut ärev hetk, kui grupp mehi raudteed ületasid ajal, kui tõkkepuu oli juba all:


    Hea, et politsei/turvamehed suutsid tagumised mehed pidama saada. Mõni silmad ruutus sõitnud oleks võinud halvemal juhul kaelapidi alla jääda (üks BMC oma pani küll juba hullu).

    Kommentaar


      krt kas neid ronge operatiivselt seisma siis ei saa panna? peab kindlasti selline faktor võistlusel olema?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Õnneks see pole Eesti, kus rong tuleb miljon aastat peale schlangbaumi langemist. Need, kes üle said napilt tegid Fair Play vaimus lõuna ja lasid tagumised järgi kohe.

        Kommentaar


          Rongifirma olla politseile avalduse teinud ratturite peale, kes hoolimata tõkkepuu all olemist, üle raudtee kihutasid. Oleks neid mehi vähem olnud, siis oleks nad ilmselt sõidust ka kõrvaldatud aga kuna pool peagrupist seda tegi, siis ei hakatud kangutama.

          Eilsete tulemuste puhul tasub ka eraldi märkimist lätlase Aleksejs Saramotinsi (Reinu endine meeskonnakaaslane Cofidisest) tublit 13. kohta. Mees oli sealjuures pool päeva veel jooksikute hulgas.

          Kommentaar


            Tour de France'il pannakse ikka veel dopingut? Ma olin selle võistluse aktiivne jälgija sellest aastast alates kui Pantani? võitis oma ainukese TdF tiitli, oli vist aasta 97 vms. Pärast seda läks kõik allamäge ja see vähihaige võitis 7 aastat järjest. Ma vihkasin seda pederasti. Aga õnneks seati õiglus jalule ja petis paljastati.

            Õnneks oli peale kollase särgi ka muid võistlusi, ning sai elada kaasa ka muudele sportlastele. Polka-dot jersey, green jersey jne. Sprindid olid lahedad ja nendele tüüpidele ka propsi kes mägiettapidel sõidu alguses peagrupi eest ära põgenesid.

            Minu lemmik oli prantslane Richard Virenque. Tõeline mägede mees!

            Tänapäeval ka mõni huvitav sõitja on? Kogu võistluse maine sai kogu selle dopinguskandaaliga sellise negatiivse põntsu, et ma olen täitsa üllatunud, kui keegi seda võidusõitu veel jälgib.

            Kommentaar


              Kindlasti pannakse dopingut. Mis spordiala seda ei tehta? Aga ma usun, et selle vastane võitlus on kordades tõhusam, kui 90ndates 00ndate esimeses pooles. Siin viimastel aastatel on ikka kõiksugu suuri ja väikseid tegijaid vahele võetud. Olgu su nimi kasvõi Armstrong, Ulrich või Contador.

              Igatahes tundub ,et ka Saksa telemeedia usub, et rattasport on puhtam ja kuulduste kohaselt kannab (ARD) sel suvel pärast neljaaastast vaheaega taas Touri üle. Just dopinguskandaalide tõttu boikoteerisid nad Touri.


              Aga huvitavaid sõitjaid on palju. Peale oma poiste hoian mina isiklikult vanast harjumusest pöialt näiteks Cofidisele (ja üldse prantslastele). Nende ridades nüüd siis ka minu lemmik sprinter Nacer Bouhanni. Cancellara (klassikute spets) on minu jaoks väga sümpaatne. Phil Gilbert (klassikud), Tony Martin (tt spets). Britte ma jällegi eriti ei salli. Cavendish (sprinter) on näiteks ülimalt vastik ja ülbe ning räpase stiiliga rattur minu jaoks. Terve Team Sky käib mulle vastukarva, kuna tõsiselt kahtlen, et nad ausat mängu mängivad. Et kui kuskil kokkuvõtte peale käib võitlus, siis kes iganes suusab Sky mehed ära kangutada, saavad ka minu poolehoiu antud võistlusel. Kokkuvõtte peale sõitvatest meestest meeldis mulle Cadel Evans aga tema pani ratta varna sel talvel. Et praegu polegi sellist üht lemmikut Maailma tippu, kellele suurtel tuuridel GC-s pöialt hoida. Võibolla siis prantslastele.

              Algselt postitas j6u1uv4n4
              ...ma olen täitsa üllatunud, kui keegi seda võidusõitu veel jälgib.
              * A worldwide television audience of 3.5billion people watch the Tour de France annually.

              * Over 188 countries around the world broadcast the Tour de France.

              * The Tour de France attracts 12 million spectators along the routein a typical year's race.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Tour de France'il pannakse ikka veel dopingut? Ma olin selle võistluse aktiivne jälgija sellest aastast alates kui Pantani? võitis oma ainukese TdF tiitli, oli vist aasta 97 vms. Pärast seda läks kõik allamäge ja see vähihaige võitis 7 aastat järjest. Ma vihkasin seda pederasti. Aga õnneks seati õiglus jalule ja petis paljastati.
                Pantani võitis '98-dal, 97 võitis Ullrich.


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kindlasti pannakse dopingut. Mis spordiala seda ei tehta? Aga ma usun, et selle vastane võitlus on kordades tõhusam, kui 90-datel või 00-date esimeses pooles. Siin viimastel aastatel on ikka kõiksugu suuri ja väikseid tegijaid vahele võetud. Olgu su nimi kasvõi Armstrong, Ullrich või Contador.

                Aga huvitavaid sõitjaid on palju. Peale oma poiste hoian mina isiklikult vanast harjumusest pöialt näiteks Cofidisele (ja üldse prantslastele). Nende ridades nüüd siis ka minu lemmik sprinter Nacer Bouhanni. Cancellara (klassikute spets) on minu jaoks väga sümpaatne. Phil Gilbert (klassikud), Tony Martin (tt spets). Britte ma jällegi eriti ei salli. Cavendish (sprinter) on näiteks ülimalt vastik ja ülbe ning räpase stiiliga rattur minu jaoks. Terve Team Sky käib mulle vastukarva, kuna tõsiselt kahtlen, et nad ausat mängu mängivad. Et kui kuskil kokkuvõtte peale käib võitlus, siis kes iganes suusab Sky mehed ära kangutada, saavad ka minu poolehoiu antud võistlusel. Kokkuvõtte peale sõitvatest meestest meeldis mulle Cadel Evans aga tema pani ratta varna sel talvel. Et praegu polegi sellist üht lemmikut Maailma tippu, kellele suurtel tuuridel GC-s pöialt hoida. Võibolla siis prantslastele.
                Seda küll, et antidops on tulemusi andnud. Meenutagem või Floyd Landist, kes aastaid tagast oli pärast üht mägedeetappi peaaegu suremas ja järgmine päev keevitas kõigile 11 minutiga ära ning sai mõnda aega üldarvestuse võtu nautida.
                Ullrichi tiimis (Telekom) panid vist mitu meest aineid. lisaks talle endale ja mõnele vähemale vennale ka Zabel.
                Krdi tihti on tõesti viimasel dekaadi jooksul favoriidid patustanud (lisaks Sinu mainituile Rasmussen, Vinokurov, Schleck, Landis jt).

                Evans oli tõesti sümpaatne; tegelikult peaks ju taas Nibali võitu lootma ja eelkõige seda, et Rein saab ka mõnel etapil võidu sõita.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Tour de France'il pannakse ikka veel dopingut? Ma olin selle võistluse aktiivne jälgija sellest aastast alates kui Pantani? võitis oma ainukese TdF tiitli, oli vist aasta 97 vms. Pärast seda läks kõik allamäge ja see vähihaige võitis 7 aastat järjest. Ma vihkasin seda pederasti. Aga õnneks seati õiglus jalule ja petis paljastati.

                  Õnneks oli peale kollase särgi ka muid võistlusi, ning sai elada kaasa ka muudele sportlastele. Polka-dot jersey, green jersey jne. Sprindid olid lahedad ja nendele tüüpidele ka propsi kes mägiettapidel sõidu alguses peagrupi eest ära põgenesid.

                  Minu lemmik oli prantslane Richard Virenque. Tõeline mägede mees!

                  Tänapäeval ka mõni huvitav sõitja on? Kogu võistluse maine sai kogu selle dopinguskandaaliga sellise negatiivse põntsu, et ma olen täitsa üllatunud, kui keegi seda võidusõitu veel jälgib.
                  Virenque polnud siis doupi vend?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle
                    Seda küll, et antidops on tulemusi andnud. Meenutagem või Floyd Landist, kes aastaid tagast oli pärast üht mägedeetappi peaaegu suremas ja järgmine päev keevitas kõigile 11 minutiga ära ning sai mõnda aega üldarvestuse võtu nautida.Ullrichi tiimis (Telekom) panid vist mitu meest aineid. lisaks talle endale ja mõnele vähemale vennale ka Zabel.Krdi tihti on tõesti viimasel dekaadi jooksul favoriidid patustanud (lisaks Sinu mainituile Rasmussen, Vinokurov, Schleck, Landis jt).

                    Evans oli tõesti sümpaatne; tegelikult peaks ju taas Nibali võitu lootma ja eelkõige seda, et Rein saab ka mõnel etapil võidu sõita.
                    Ütlen ausalt, et Astana mulle ei meeldi ja kui omad seal ei sõidaks, kuuluks nad pigem sinna vastukarva käivate meeskondade hulka. Juhiks endine dopingupatune ja meeskonna siseseid dopingujuhtumeid on minu jaoks ka liiga palju.

                    Evansi kohta, et mulle meeldib mõelda, et too 2011. aasta Tour oli üks puhtamaid. Nii väikseid vahesi ja nii põnevat Touri polnud ikka väga ammu näinud. Üks vingeimaid kindlasti, mida on õnnestunud oma silmaga näha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Eilsete tulemuste puhul tasub ka eraldi märkimist lätlase Aleksejs Saramotinsi (Reinu endine meeskonnakaaslane Cofidisest) tublit 13. kohta. Mees oli sealjuures pool päeva veel jooksikute hulgas.
                      Gert Jõeäär eliidi sõidus küll 100 parema hulka ei mahtunud, aga meesjuuniorite sõidus saavutas meie omadest Karl Patrick Lauk täitsa tubli 28. koha, kuigi tueb tunnistada, et lõpetajate hulk võrreldes täiskasvanutega oli poole väiksem.
                      Teised poisid 50 hulka ei mahtnud.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar




                        Eks näis siis, kuidas. Negatiivse stsenaariumi puhul võib Vuelta ohus olla, iseasi, kui kaua CAS-is menetletaks asja. Viis venda aasta jooksul vahele jäänud- ei tekita optimismi otsuse suhtes. :/
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Kangert hakkas kangutama just Liege-Bastogne-Liege`l
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            Kangert hakkas kangutama just Liege-Bastogne-Liege`l
                            Õnneks Scarponi aitab ka tempot teha, kolmas mees on seal dead-weight, päris kindlasti ta ei lähe tööd tegema. EDIT: Õnneks Chevez aitab ka ikka Astana mehi.
                            Taarakas oli ka ilusti peapundis veel.

                            Kommentaar


                              Mis mõttes veel? Väga mugavalt tundis end seal Movistari ja Katusha seltskonnas grupi peas. Täna peaks nalja saama!

                              Muide esimene kord, kui Kanx ja Taara koos Astanas ühel võistlusel võistlevad.

                              Kommentaar


                                see on jah tore et ka Taaramäe on aktiivne. see Astanaga liitumine on mehe sõitu ikka totaalselt muutnud
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X