320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõni vend võib küll kirikusse küünla viia- https://www.facebook.com/video.php?v=10205500178411125
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mõni vend võib küll kirikusse küünla viia- https://www.facebook.com/video.php?v=10205500178411125

      Siin jah ikka sitaks vedamist. hea oli,et juht just oli hoogu maha võtnud. aga kas sellise ilmaga on vaja tallinn-tartu peal ratastega surma otsida?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Sama hästi võiks küsida, kas talvel libeda teega on vaja autodel teele ronida, sest pidevalt juhtub nendega seal õnnetusi. Jälle tõmmatud saag käima, et ratturid "autoteel", et mida nad sealt otsivad, kui rattateed olemas jne.

        Autojuhi ütlus, et oleks teine auto vastu tulnud, oleks õnnetus juhtunud. Liikluseeskirjade järgi poleks tohtinud ta vastutuleva auto korral ratturist üldse mööda sõita, sest ratturist tuleb mööduda vähemalt 1,5 m kauguselt. Kui seda ruumi pole siis tuleb nii kaua oodata kuni see ruum tekib. Antud õnnetusest on ka näha, miks see 1,5 m vajalik on.

        Kommentaar


          Eeskirjade järgi tuleb ka valida soidukiirus, mis on vastav teeoludele. Ilmselgelt oli kiirus liiga suur selle ratturi ja tema oskuste jaoks.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Eks õige spordimees suudab muidugi oma vokki meisterlikult valitseda nii purgaa kui ka maavärina ajal, aga samas mulle tundub see FB video ja üleskutse siiski natuke rohkem selle tagamõttega olevat, et rekka poolt pohlamoosiks sõidetuna on sul veidi ebamugav takkajärgi kohtupingis oma pooleteise meetri pärast vaielda. Et noh, ärge pange enda-teiste elu lollilt ohtu ja nii.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Eeskirjade järgi tuleb ka valida soidukiirus, mis on vastav teeoludele. Ilmselgelt oli kiirus liiga suur selle ratturi ja tema oskuste jaoks.
              Pigem vastupidi. Liiga aeglaselt sõitis. Rattaga on ikka nii, et mida kiiremini sõidad seda paremini püsti püsib. Sellel juhul oli rattur lihtsalt liiga tagasihoidlik ja pressis end nii tee äärde, kus oli paks lumelörts. Tegelikult oleks võinud rahulikult tee lumetul osal sõita.

              Muidugi on kodus nelja seina vahel kõige turvalisem, aga ega selle pärast, et mõni otsa võib sõita, saa veel elu elamatta jätta. No nii igaks petteks ütlen ära, et ma ise talvel rattaga ei sõida, sest ma nii kõva mees pole ja vaim tahab rattast vahepeal puhata ka.

              Kommentaar


                No nii! Hakkab looma! Taara on Vuelta Murcia ühepäevasõidu võitnud. Vinge algus tema Astana karjäärile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Eks õige spordimees suudab muidugi oma vokki meisterlikult valitseda nii purgaa kui ka maavärina ajal, aga samas mulle tundub see FB video ja üleskutse siiski natuke rohkem selle tagamõttega olevat, et rekka poolt pohlamoosiks sõidetuna on sul veidi ebamugav takkajärgi kohtupingis oma pooleteise meetri pärast vaielda. Et noh, ärge pange enda-teiste elu lollilt ohtu ja nii.
                  Ühest küljest tundub ju jutt mõistlik aga teisest küljest täielik pullikaka. Eesti liikluses on olukord selline, et autojuhtide arvates võiks liikluses ainult nemad olla, sest noh teised on ju nõrgemad. Sellega õigustatakse absoluutselt igasugust bulli. Kui mina ülekäigurajal olen ja vastassuunast tulev auto mulle teed ei anna siis ma olen näiteks süüdi, et ma läksin ootamatult üle tee, kui mul on küljes helkur, siis mõne jaoks on seda ikka liiga vähe, sest jalakäia on nõrgem, kui alla aetakse helkurvestiga jalakäija, kes liikles õigesti, siis tuleb samsugune möga. See ei saa kunagi õigustus olla autojuhi poolt! Kaine mõistus on loomulikult liikluses ellujäämise alus aga seda, et liiklejad üksteisega ei arvesta näeb igaüks päevast päeva ja mingil veidral põhjusel on tekkimas nn. tugevama õigus.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Taara on ikka hirmsas hoos! Tänasel Volta Algarve teisel etapil teine, kuigi enne starti kirjutas facebookis, et eile sai toidumürgituse, mistõttu pidi WC ust kulutama. Kokkuvõttes samuti teine tänase võitja Thomas Gerrainti järel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                      Ühest küljest tundub ju jutt mõistlik aga teisest küljest täielik pullikaka. Eesti liikluses on olukord selline, et autojuhtide arvates võiks liikluses ainult nemad olla, sest noh teised on ju nõrgemad. Sellega õigustatakse absoluutselt igasugust bulli. Kui mina ülekäigurajal olen ja vastassuunast tulev auto mulle teed ei anna siis ma olen näiteks süüdi, et ma läksin ootamatult üle tee, kui mul on küljes helkur, siis mõne jaoks on seda ikka liiga vähe, sest jalakäia on nõrgem, kui alla aetakse helkurvestiga jalakäija, kes liikles õigesti, siis tuleb samsugune möga. See ei saa kunagi õigustus olla autojuhi poolt! Kaine mõistus on loomulikult liikluses ellujäämise alus aga seda, et liiklejad üksteisega ei arvesta näeb igaüks päevast päeva ja mingil veidral põhjusel on tekkimas nn. tugevama õigus.
                      Jah, ülbikuid leiab kõvasti, aga ma viitasingi ju konkreetsele teemas välja toodud videole, mitte ei väitnud, et ärge ronige oma rattaga keldrist välja, sõidan laiaks, raisk. Talvel põhimaantee äärsetes lörtsivaaludes väntamine, nagu selles klipis näha võis, on lihtsalt kuradi riskantne samm, mille käigus on keskmisest tugevalt suurem võimalus endale tammepuust kast broneerida. Ja sestap tasuks ehk enne mõelda, kas maksab.

                      Ehk et sulle võib ju fooris roheline tuli põleda, aga kui sa ikka näed, et liinibussi mölakast juht punasega üle paneb, siis sa ilmselt ka ei astu talle marsisammul ette, teatades sirgeselgselt "minul on siiski reeglite järgi õigus". Kuskil on mingi piir, millest edasi minnes teatud tegevused võtavad juba kergelt suitsidaalse joone ja minu meelest videos nähtu on ka suhteliselt sinnakanti. Elementaarne enesealalhoiuinstinkt jne. Põhimaantee serval ükskõik mis moel liikumine ongi keskmisest ohtlikum tegevus, seda enam võiks ju ise tervelt sihtpunkti jõudmist võimalikult hästi kindlustada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Jutt on ju loogiline ja sellele raske vastu vaielda Ida-Euroopas. Tuletatakse ju ratturitele pidevalt meelde, kui ohtlik on linnatänavatel rattaga liigelda. Samas kui ratturid tänavatele ei tule, ei muutu ka kunagi midagi. Autojuht ei oska rattaga liikluses arvestada. Kui ratas on liikluses sage osaline siis osatakse nendega ka rohkem arvestada nagu Kesk ja Lõuna-Euroopas. Möödunud aasta sõitsin ringteel, kui ringile sisenedes üks auto mulle tuimalt sisse sõitis. Pärast tunnistas, et märkas mind alles siis, kui ma üle ta kapoti lendasin. Samas esimene asi, mis ta minu käest küsis, oli see, et kas ratturid tohivad sedasi ringteel sõita. Kui rattaid oleks liikluses rohkem, hoiaks ka autojuhid silmi rohkem lahti.

                        Teemasse kah. Sellised kukkumised juhtusid Andaluusia tuuri esimesel etapil: https://www.youtube.com/watch?v=DTlH8K9Dnmc

                        Kommentaar


                          Rein oli tänases Volta Algarve 19km-ises ajasõidus seitsmes kaotades võitnud Tony Martinile 26 sekundit. Kokkuvõttes langes neljandaks, +0:53 liidrist Thomasest taga. Mööda lipsasidki TT-spetsialistid Martin ja Kwiatowski. Homme korralik mägede päev, kus lõpus jutti 3. kat ja finishisse 2. kat mäe otsa. Ma usun, et kui tal see toidumürgitus jälge pole jätnud (siiani pole nagu märgata olnud), siis proovib homme midagi. Kahju vaid, et pilti ei toodeta.

                          Kommentaar


                            2. etapi kokkuvõtte, kus siis Rein lõputõusul ründas ja vaid kontra teinud Thomasele alla vandus:


                            Edit: 4. etapil siiski väga head sõitu Reinul teha ei õnnestunud. 12. plats etapilt ja kokkuvõttes langes 6. , kus ta ha Volta Algarve lõpetas, sest viimane siledamaa etapp GC's muutusi ei toonud. Sellegipoolest väga korralik tuur Taaralt.

                            Kommentaar


                              Sky-borgs! Rein kahjuks kustus juba lõputõusu algul ära. Jutt käib siis Paris-Nice'i esimesest mägede päevast.

                              Kommentaar


                                Täna oli ka Tirreno-Adriatico 2. etapp. Ennekõike oli tore vaadata just seetõttu, et sõit toimus terves ulatuses "koduradadel", kus paaril aastal laagerdudes mõned lõigud päris pähe kulunud.

                                Lõpuspurdil suudeti korralik kukkumine korraldada, mis sai alguse Cavist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X