320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    esimene on, teine mitte. baski keele ekspert väidab, et s sõna lõpus hääldatakse välja.
    Fabregasil pole tegelikult Baski keelega suurt pistmist. Peaks ikka katalaan nigu olema. Aga s peaks lõpus vist olema jah.

    Kommentaar


      Rahustav. Kes kommentaatorid on?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Wikipedia ütleb, et ma peaksin s-i ka hääldama (see selleks muidugi).

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Kes kommenteerivad?
          Pedro, oled sa soomlane?
          Kuidas sa peugeot hääldad?
          Fasbregas vist ikka s lõpuga aga Gallaa on õige ju
          soomlane ma pole.tore et sa enda arust naljakas oled.
          teistele koomikutele teadmiseks...prantsuse keel on mul suus. gallas võib mõlemat moodi öelda. seda on öelnud mulle üks prantslane. see selleks. mõte oli selles et selline asi häirib, kui oled kuulnud kogu aeg inglaste kommentaare.

          positiivne on see, et kommentaatorid tunnevad mängijad kaugelt ära ja teadmiste pagas on küllaltki suur. siiski eelistan sarapit.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Fabregasil pole tegelikult Baski keelega suurt pistmist. Peaks ikka katalaan nigu olema. Aga s peaks lõpus vist olema jah.
            piinlik lugu. süüdistan kanget jasmiiniteed.

            pildikvaliteet olematu, kommentaatorid toredad. kruuda presidendiks.

            Kommentaar


              Pärnu ja STV näitavad kanalit nagu naksti. Viasat sport 2 pilt on tõesti märksa parem. A ehk see areneb ka veel? vahva igatahes.

              Kommentaar


                Okei.. Kuule. Oleme ikka realistid. Eks pika aja peale lääb pilt paremaks. Kommentaatorid on tegelt positiivsed ja klapivad hästi.

                Kahjuks ei saanud oma eelmisele küsimusele vastust. Kes kommentaatorid on?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Mis sel pildil siis viga on? Väljak tundub veidi imelikult sile ja mingid laigud, aga muidu pole elioni pildil küll midagi viga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                    Kes kommentaatorid on?
                    Ott Järvela ja teine mees.

                    kuna ingliskeelse kommentaari vaigistamiseks on heli maha keeratud ja staadioniheli koos sellega, siis jääb õhustik, ee, veidi kuivaks või nii.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Mis sel pildil siis viga on? Väljak tundub veidi imelikult sile ja mingid laigud, aga muidu pole elioni pildil küll midagi viga.
                      elion siingi ja hakib kohati mõnuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Mis sel pildil siis viga on? Väljak tundub veidi imelikult sile ja mingid laigud, aga muidu pole elioni pildil küll midagi viga.
                        mul ka elion. ja väga korralik pilt on.

                        Kommentaar


                          Andres Must oli ka vist stuudios, kes veel räägib, kas tema, on seni saladuses.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pedro Vaata postitust
                            mul ka elion. ja väga korralik pilt on.
                            Halvema striimi kvaliteet. Päris õudne.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Mul Elioni Digi-TV ja pilt täitsa korralik.

                              Kommentaatorite üle ka ei viitsi viriseda, ainult see 'Kalev Sport' seal üleval nurgas on natuke liiga värviline.

                              Kommentaar


                                Alati on võimalik hiinlastele toetuda, milleks viriseda?
                                Esimene päev ja mina olen küll rahul, et telemaastikule selline kanal on tekkinud
                                Kristiines oli elioni pilt veits häiritud aegajalt kui kaugemas plaanis platsile näidati, muidu ok
                                Ok, logo võiks ka veits rohkem üleval nurgas olla
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X