320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Läbi Sopcasti mul striimida ei ole võimalik.
    Miks?

    101010
    Rien en ce monde ne peut arrźter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Olympi Vaata postitust
      Miks?

      101010
      Sest mu netiühendusel on pordid kinni. Striimijal peavad need lahti olema.

      Kommentaar


        #93
        1 peaks olema margus luik, kes kommenteerib?
        see teine vend ta kõrval on täielik pooletoobine, ajab nii ila juttu.
        et alex ja ben haim saaksid hakkama rohkem watfordis ja ka piiroja saaks seal chelseas hästi hakkama???

        Kommentaar


          #94
          Kolmik Alex, Ben Haim ja Cudicini ei pidavat premmi taset välja vedama. Selge Ja Avram Grant on ka sadist, kellele meeldib vigaseid mehi vaadata:P

          Kommentaar


            #95
            lenc, hea töö stabiilselt 90-100 vaatajat. Smuti artiklist elu24 probleemi ei või tekkida?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #96
              Kas see stream peabki tükeldama?
              Või on minu interneti eripära?
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                alex ja ben haim saaksid hakkama rohkem watfordis ja ka piiroja saaks seal chelseas hästi hakkama???
                Ma arvan, et ta pidas silmas nende koostööd. Ja Piiroja jutt tuli ainult ühes konkreetses olukorras, õhupall peaga kastis, usun, et Piiroja saaks hakkama küll.

                Kommentaar


                  #98
                  Minu meelest palju paremad kommentaaorid kui etv-l ikkagi
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    #99
                    Martinil on uudis streami kohta üleval, kaasfoorumlane võib vanglapõlveks juba kotte kokku pakkima hakata

                    Kommentaar


                      See Elu24 uudis nüüd väga tore ei ole küll...

                      Kommentaar


                        lenc.. nüüd on putsis varsti oleg grigori väike tüdruk



                        smuti hakkab sulle anaalkondoome ja küpsiseid tooma

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          lenc.. nüüd on putsis varsti oleg grigori väike tüdruk



                          smuti hakkab sulle anaalkondoome ja küpsiseid tooma
                          nääh. halval juhul pannakse striim kinni ning Lenc saab väärteokorras pisikese trahvi. Ühes teises lehes räägiti ka sellest striimist, kuid otsustasime, et ei maini seda, kuna võib probleeme tekitada. Tubli, et vapper Šmutt seekord ühiskonna valvekoera funktsiooni maha ei maganud

                          Kommentaar


                            Iseasi, kes mind kohtusse kaebaks. Kruuda või? Siis võib küll perses olla.

                            Kommentaar


                              Kommentaarid on Chelsea - Evertoni m2ngul p2ris hea...vahepeal on kyll yleliigset vaimutsemist ja natuke h2irib ka JIM Howard aga muidu t2itsa l6bus. Mulle see uus kanal meeldib t2itsa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Iseasi, kes mind kohtusse kaebaks. Kruuda või? Siis võib küll perses olla.
                                See striimimine olex Kalevile isegi p2ris hea reklaam, rahvas saab tasuta uurida alguses mida see kanal endast kujutab jne. kruuda tuleb 2kki hoopis rahakotiga usetaha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X