320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • j6u1uv4n4
    replied
    Ma subjektiivselt eeldan, et need inimesed kes poksi natukene rohkem jagavad (need kellele poksi tehniline ja taktikaline pool on selgem kui tavalisele televaatajale), nende jaoks oli see kohtumine umbes sama lõbus nagu Roy Hodgsoni jaoks oli ManU vs Chelsea 0:0 mäng.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Igav taktika. Praegu. Aga nende tüüpide liikuvus on muidugi vägev ja Floyd jättis juba kaalumisel mulje, et ta nalja ta ei mõista. Kahju muidugi... sest füüsis lubaks neil korralikult mürada. Noh, oleks vaatemängulisem ja nii.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma ei tea küll poksist suurt midagi, kuid passiivsust a la nagu maadluses tuleks karistada. Seda vist praegu ei tehta?
    Noh, eks see ole taktika poksis. Rocky oleks ju ka Apollo Creedi vastu kiirelt kaotajaks kuulutatud, kuna teine oli kõvasti üle. Ehk sellised koleda vasturünnakuga tüübid ootavadki enda võimalust, kuni vastane vehkimisest ära väsib. Seekord siis vist seda võimalust ei tulnudki.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Ma ei tea küll poksist suurt midagi, kuid passiivsust a la nagu maadluses tuleks karistada. Seda vist praegu ei tehta?

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Üldse ei imesta, et poks nii tugevalt vaatajaid kaotab. Sisuliselt tehti pool aastat eeltööd, et näidata poksi huvitavust, PR-veski küttis täiega. Aga kui reaalseks matšiks läks, siis ei saanud keegi lõpuks aru, et kumb siis nii palju parem oli. MMA ja muu vabavõitlus päris sellist joga ei luba, et üks tüüp eest ära jookseb ja käib koguaeg mingi kallistamine. Ehk kogu projekt tundub üsna suure feilina tõesti.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied






    Leave a comment:


  • författare
    replied
    Suht pettumus oli terve fait, jääme rematchi ootama.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Reaalsus on see, et asi on sama kättesaadav kui iga muu suur spordiüritus.
    And here's your answer.
    Kõikidest ifeedidest, sportlemonitest jne saab seda näha.

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    Algselt postitas Auba Vaata postitust
    Mis kell fight algab?
    6:00 Eesti aja järgi.

    Leave a comment:


  • Auba
    replied
    Mis kell fight algab?

    Leave a comment:


  • olll
    replied
    liveonsat ütleb et näitavad järgmised kanalid



    satelliidiomanikel mingid võimalused ju on , ning kuna ka venelaste põhikanal 1. ehk Pervõi on ära toodud - leiab kindlasti ka ohtralt striime
    millalgi peale kella 1 öösel on ka müütiline Kentucky Derby
    distantsi pikkuseks 10 furlongit !!!

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    No ma tahaks seda väga näha, et mingit normaalset striimi ei leia selleks matšiks. See on udujutt, et korraldajad suudavad kõik striimid kinni panna. Reaalsus on see, et asi on sama kättesaadav kui iga muu suur spordiüritus. Eks täpsemalt selguvad lingid siis, kui asi lähemale jõuab.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Parim võimalus on homme hommikul panna silmaklapp ette ja vaadata järgi. Või siis otsida mõni baar mis on omale näitamise sebinud. Pakuks et striimidega saab asi olema hapu.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Sooviks kohtumist näha. Mis on parimad võimalused selleks? Ma saan aru, et telekanalid seda ei näita. Järelikult loodame striimide peale? Linkige siia teemasse neid kohtumise ajal (ilmselt kisutakse neid kohtumise ajal pidevalt maha).

    Leave a comment:

Working...
X