320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Auba Vaata postitust
    Mis kell fight algab?
    6:00 Eesti aja järgi.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Reaalsus on see, et asi on sama kättesaadav kui iga muu suur spordiüritus.
      And here's your answer.
      Kõikidest ifeedidest, sportlemonitest jne saab seda näha.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Suht pettumus oli terve fait, jääme rematchi ootama.
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar








            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Üldse ei imesta, et poks nii tugevalt vaatajaid kaotab. Sisuliselt tehti pool aastat eeltööd, et näidata poksi huvitavust, PR-veski küttis täiega. Aga kui reaalseks matšiks läks, siis ei saanud keegi lõpuks aru, et kumb siis nii palju parem oli. MMA ja muu vabavõitlus päris sellist joga ei luba, et üks tüüp eest ära jookseb ja käib koguaeg mingi kallistamine. Ehk kogu projekt tundub üsna suure feilina tõesti.

              Kommentaar


                Ma ei tea küll poksist suurt midagi, kuid passiivsust a la nagu maadluses tuleks karistada. Seda vist praegu ei tehta?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ma ei tea küll poksist suurt midagi, kuid passiivsust a la nagu maadluses tuleks karistada. Seda vist praegu ei tehta?
                  Noh, eks see ole taktika poksis. Rocky oleks ju ka Apollo Creedi vastu kiirelt kaotajaks kuulutatud, kuna teine oli kõvasti üle. Ehk sellised koleda vasturünnakuga tüübid ootavadki enda võimalust, kuni vastane vehkimisest ära väsib. Seekord siis vist seda võimalust ei tulnudki.

                  Kommentaar


                    Igav taktika. Praegu. Aga nende tüüpide liikuvus on muidugi vägev ja Floyd jättis juba kaalumisel mulje, et ta nalja ta ei mõista. Kahju muidugi... sest füüsis lubaks neil korralikult mürada. Noh, oleks vaatemängulisem ja nii.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ma subjektiivselt eeldan, et need inimesed kes poksi natukene rohkem jagavad (need kellele poksi tehniline ja taktikaline pool on selgem kui tavalisele televaatajale), nende jaoks oli see kohtumine umbes sama lõbus nagu Roy Hodgsoni jaoks oli ManU vs Chelsea 0:0 mäng.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Ma subjektiivselt eeldan, et need inimesed kes poksi natukene rohkem jagavad (need kellele poksi tehniline ja taktikaline pool on selgem kui tavalisele televaatajale), nende jaoks oli see kohtumine umbes sama lõbus nagu Roy Hodgsoni jaoks oli ManU vs Chelsea 0:0 mäng.
                        Noh, neile küll, aga üldiselt on poksi praegune probleem siiski selles, et vaatajaid väga enam ei tõmba. Mingid eksperdid vaatavad snuukrit või nooleviset ka ja naudivad, aga raha see väga sisse ei too.

                        Kommentaar


                          Kui sul on n.ö sajandi matš ja üks osalisest kukub kabetama, siis võiks reeglid ümber vaadata. Jalkas on sisuliselt iga nädal sajandi matš - siis, kui Liverpool mängib
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Pullikaka.

                            Kommentaar


                              kui poks on igav ja jama , ning too MMA nii huvitav - siis palju viimase staarid ka teenivad ?
                              et siis ka samas suurusjärgus vä

                              Kommentaar


                                erinev ülesehitus - seal on liiga (UFC), poksis olukord veits teine. Reklaamrahad ka erinevad, sest poks on olnud maailmas kümnendeid korraliku tähelepanu all. Suurem kõlapind jne. MMA on uuem teema - UFC loodi 1993, populaarsemaks sai ca 10 a tagasi. Aega läheb.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X