320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olümpiamängude viimaselt alalt naiste moodsas viievõistluses sai leedulanna Laura Asadauskaite kulla.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Eestil läks kokkuvõttes hästi aga ma olen tuleviku suhtes üsna nukralt meelestatud. Kes kurat nelja aasta pärast medaleid tooma hakkab? Kanter, Novosjolov, Padar on siis juba 36-37, ehk sõudjatelt tuleb midagi. Nabi oleks küll 31 aga ... Selliseid tegijaid ei näe kuskilt otsast, kes praegu juba suht tipu lähedal kui mitte tipus ja nelja aasta pärast peaksid olema ilmselt medalipretendendid.
      Aga eks mõni ikka nende nelja aasta jooksul esile kerkib, kuigi - kui peale Pekingit võis öelda, et suure tõenäosusega on Kanter ka nelja aasta pärast tipus, siis praegu kedagi sellist esile tuua ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Eestil läks kokkuvõttes hästi aga ma olen tuleviku suhtes üsna nukralt meelestatud. Kes kurat nelja aasta pärast medaleid tooma hakkab? Kanter, Novosjolov, Padar on siis juba 36-37, ehk sõudjatelt tuleb midagi. Nabi oleks küll 31 aga ... Selliseid tegijaid ei näe kuskilt otsast, kes praegu juba suht tipu lähedal kui mitte tipus ja nelja aasta pärast peaksid olema ilmselt medalipretendendid.
        Aga eks mõni ikka nende nelja aasta jooksul esile kerkib, kuigi - kui peale Pekingit võis öelda, et suure tõenäosusega on Kanter ka nelja aasta pärast tipus, siis praegu kedagi sellist esile tuua ei ole.
        4 aastat on spordis nii pikk aeg, et vabalt võib mõni uus sportlane pildile tõusta ja medali võtta. Noorsportlaste hulgas on näha talente küll, kes võiks midagi ka täiskasvanute tasemel saavutada. Ei usu mina, et Rios medal võtmata jääb.

        E: Märt Israel?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Täpselt, see ei saa ju ometi välistatud olla, et meil ka kuskilt mõni 15-aastane ujuja välja tuleb ning medali võtab.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            4 aastat on spordis nii pikk aeg, et vabalt võib mõni uus sportlane pildile tõusta ja medali võtta. Noorsportlaste hulgas on näha talente küll, kes võiks midagi ka täiskasvanute tasemel saavutada. Ei usu mina, et Rios medal võtmata jääb.
            Nõus. Palju nukram on seis Sochi 2014 OMiga. Hetkeseisul on küsitav, kas keegi üldse top 15sse tuleb? Pigem mitte.

            Kommentaar


              Algselt postitas petteri Vaata postitust
              Nõus. Palju nukram on seis Sochi 2014 OMiga. Hetkeseisul on küsitav, kas keegi üldse top 15sse tuleb? Pigem mitte.
              Nurmsalu?

              Võibolla ka mõni sprinter saab kogemata edasi

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Olümpiamängude viimaselt alalt naiste moodsas viievõistluses sai leedulanna Laura Asadauskaite kulla.
                kui aus olla, siis ma ei teadnudki, et see ala veel ringluses on, polegi nagu peale Sydneyt sellest midagi kuulnud.

                Ehk on nelja aasta pärast on meie vigastuste poolt räsitud juuniorite euroopa-ja maailmameistrid löögihoos. Mõtlen siin meie kolmiküppaja neidusid - Leibakut ja Pintsaart. Kaisa Pajusalult võib sõudmises juba oodata. Sõudjad ei ole teab, mis vanad. Kes teab võibolla teevad õed Šadeikod tugeva arenguhüppe? Baltatki on vara maha kanda, Märt Israel võib veel üllatada. Mina olen Rio suhtes ikka positiivselt meelestatud. Šotsiga muidugi kurvem lugu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                  Tulla olümpiale 82-meetrise isikliku rekordiga ja lahkuda olümpiavõtjana on ikka suur üllatus. Sellel odaviskajal võib päris helge tulevik ees oodata. Mees ju kõigest 19-aastane. Risto Mätasel on kellest õppust võtta. Isiklik rekord oli enne olümpiat kõigest 73 sentimeetrit vähem kui Trinidad ja Tobago odaviskajal.
                  Mätas on tubli spordimees. Ja see võidutulemus on tal juba praegu kindlasti käe sees. Ise näen, kui keskendunult kutt Audenteses asja teeb. Kulla hind kõrge polnud, sestap on kahju, et tal luhta läks.

                  p.s. Rios on ajavahe, selles mõttes on kindlasti meie sportlastel raskem. Aga seda magusam on hea tulemus. Kihvtid mängud olid, lõpetamine oli sümpaatne, igati okas. Õnneks jäi ka ennustajate terror ja tuhanded hukkunud olemata
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas petteri Vaata postitust
                    Nõus. Palju nukram on seis Sochi 2014 OMiga. Hetkeseisul on küsitav, kas keegi üldse top 15sse tuleb? Pigem mitte.
                    Seal on Grete Gaim, ja nipet-näpet ehk veel tuleb esile...
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Eestil läks kokkuvõttes hästi aga ma olen tuleviku suhtes üsna nukralt meelestatud. Kes kurat nelja aasta pärast medaleid tooma hakkab? Kanter, Novosjolov, Padar on siis juba 36-37, ehk sõudjatelt tuleb midagi. Nabi oleks küll 31 aga ... Selliseid tegijaid ei näe kuskilt otsast, kes praegu juba suht tipu lähedal kui mitte tipus ja nelja aasta pärast peaksid olema ilmselt medalipretendendid.
                      Aga eks mõni ikka nende nelja aasta jooksul esile kerkib, kuigi - kui peale Pekingit võis öelda, et suure tõenäosusega on Kanter ka nelja aasta pärast tipus, siis praegu kedagi sellist esile tuua ei ole.
                      Purjetajad ja Pärnat ehk? Reena Koll?

                      Kommentaar


                        Sel olümpial sai Kreeka 2 medalit. Mõlemad pronksid. Üsna üllatav minule. Eestil läks ka paremini

                        Kommentaar


                          Italy won 8 gold medals, 9 Silver ones, and 11 bronze medals.Total 28 Medals.
                          But according to Juventus supporters they got 30.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Sel olümpial sai Kreeka 2 medalit. Mõlemad pronksid. Üsna üllatav minule. Eestil läks ka paremini
                            Nojah. Ateenas 2004 Kreekal 6 kulda, 6 hõbedat, 4 pronksi. Siis nad kulutasid raha, seekord enam mitte. Tubli finantstoetuse olemasolu on hädavajalik, et neid medaleid tuleks.
                            Brittide tohutu investeering tõi kodus tulemuse. Uhkem medalite ja kuldade üldarvust on see, et need saadi nii paljudel erinevatel aladel taekwondost ratsutamise koolisõiduni ja veel pea kahekümnel spordialal seal vahel.

                            Hää meel on täna, suurepärane lümpja minu lemmiklinnas läks korda.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Italy won 8 gold medals, 9 Silver ones, and 11 bronze medals.Total 28 Medals.
                              .
                              Pekingis oli neil 8 kulda, 9 hõbedat ja 10 pronksi. Üsna täpsed tegelased
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Pekingis oli neil 8 kulda, 9 hõbedat ja 10 pronksi. Üsna täpsed tegelased
                                Kihlveod, mis muud, aga imelik, et ühega ikkagi eklsisid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X