320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    huvitav, kas keegi seal asutuses seda jutuks pole teinud et kle iga eetris oldud aeg ei pea bayernist rääkima või mees ei kuula lihtsalt?

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      huvitav, kas keegi seal asutuses seda jutuks pole teinud et kle iga eetris oldud aeg ei pea bayernist rääkima või mees ei kuula lihtsalt?
      Või võtavad seal asutuses inimesed asja huumoriga ja herr Soo teeb selliseid asju nimelt?

      Kommentaar


        teleeetri-troll? ka tase ju muidugi.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          teleeetri-troll? ka tase ju muidugi.
          No mina teeks tema asemel niimoodi. Ja ma usun, et peaaegu kõik teeksid, kuna omamoodi on see naljakas.

          Kommentaar


            mingi ajani ehk on naljakas, enamasti paraku aga häiriv ja kummastav ja nö naljamehe vaimses tervises kahtlema panev.

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              mingi ajani ehk on naljakas, enamasti paraku aga häiriv ja kummastav ja nö naljamehe vaimses tervises kahtlema panev.
              Pigem paneb kahtlema nö. vaataja vaimses tervises, kui selline asi nii vihaseks ajab.

              Kommentaar


                Huvitav, kas Petersoo seda foorumit ja teemat loeb?

                Edit: Õigemini VSB teemat.

                Kommentaar


                  seni pole juhtunud kohtama muidugi ühtegi inimest, kes asjasse mitte puutuva mula mängust mängu nämmutamist eriliseks huumorikullaks peaks. ja ega ta vihaseks tee,et karjuks teleka peale nagu ivan orav raadio peale ja kukuks seda vasaraga taguma. tüütu on ja kanalit sunnib vahetama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    seni pole juhtunud kohtama muidugi ühtegi inimest, kes asjasse mitte puutuva mula mängust mängu nämmutamist eriliseks huumorikullaks peaks. ja ega ta vihaseks tee,et karjuks teleka peale nagu ivan orav raadio peale ja kukuks seda vasaraga taguma. tüütu on ja kanalit sunnib vahetama.
                    Mind näiteks ei häiri. Kohe ausalt mitte. Võib-olla mõni aasta tagasi oleks häirinud, aga praegu üldse mitte. Ja ma ei saa aru, et miks inimesed seda nii tõsiselt võtavad?

                    Kommentaar


                      miks teised tõsiselt võtavad ma ei oska öelda, aga enda kohapealt siis hea jalkalahingu vaatamine on ju nauding ja hea vahend lõõgastumiseks, eksole, aga keeruline on lõõgastuda, kui üks härra hakkab iga kord ühte sama jura suust välja ajama, jahub ja jahub ja see hakkab häirima ja mingi aeg jõuab see ilmselt sellisesse faasi, et see häirib juba ette ära. mingi automaatne refleks, mõistad sa?

                      mõtlesin, et millega seda võrrelda, siis sellega, kui keegi söögilauas matsutab. just umbes sama

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        miks teised tõsiselt võtavad ma ei oska öelda, aga enda kohapealt siis hea jalkalahingu vaatamine on ju nauding ja hea vahend lõõgastumiseks, eksole, aga keeruline on lõõgastuda, kui üks härra hakkab iga kord ühte sama jura suust välja ajama, jahub ja jahub ja see hakkab häirima ja mingi aeg jõuab see ilmselt sellisesse faasi, et see häirib juba ette ära. mingi automaatne refleks, mõistad sa?
                        Nojah. Minul seda kanalit pole, et ma olen pidanud leppima ainult TV6 panusega herr Soo tutvustamiseks. Ju siis pole nii harva vaatajana veel närvi suutnud minna.

                        Kommentaar


                          Mind see Bayerni teema niivõrd ei häiri. Sageli igava mängu puhul on isegi huvitav kokku lugeda kõik korrad, kui Petersoo Bayernit mainib. Samuti on põnevusttekitav see, kas ta suudab Bayernit mainida juba enne avavilet. Pikapeale on aga särts kadunud sellest. Näiteks kui Järvela teeb kohati seda "mainin ülekandes 10 sõna, mida televaataja pakkunud on", siis see on naljakas, sest ei muutu tüütuks. Kanalit vahetama sellepärast aga ei hakka.

                          See kiiruisutamise teema on aga siiski tase.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mind see Bayerni teema niivõrd ei häiri. Sageli igava mängu puhul on isegi huvitav kokku lugeda kõik korrad, kui Petersoo Bayernit mainib. Samuti on põnevusttekitav see, kas ta suudab Bayernit mainida juba enne avavilet. Pikapeale on aga särts kadunud sellest. Näiteks kui Järvela teeb kohati seda "mainin ülekandes 10 sõna, mida televaataja pakkunud on", siis see on naljakas, sest ei muutu tüütuks. Kanalit vahetama sellepärast aga ei hakka.

                            See kiiruisutamise teema on aga siiski tase.
                            Seda Järvela trikki pole ma kunagi kuulnud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Seda Järvela trikki pole ma kunagi kuulnud
                              Kahju. Alles hiljuti mingi Premieri mängu ajal tegi seda. Esimest korda katsetas vist mingi paar aastat tagasi mängus Narva Trans vs keegi. See mäng olnuks ilma selle vigurita ikka tapvalt igav ja tegelikult päästis mängu.

                              Kommentaar


                                Oh päästke meie hinged, mis kõik närvi võib ajada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X