320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühest küljest loobutakse tõstmisest, poksist ja viievõistlusest . Samal ajal lisatakse debiilseid alasid nagu segavõistkondlikud suusahüpped ( 2 naist + 2 meest ) ja võistkondlik iluuisutamine ( mees ,naine , jäätants, paarissõit ). Selliste alade medalitel mingi väärtus ka on üldse ?

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Ühest küljest loobutakse tõstmisest, poksist ja viievõistlusest . Samal ajal lisatakse debiilseid alasid nagu segavõistkondlikud suusahüpped ( 2 naist + 2 meest ) ja võistkondlik iluuisutamine ( mees ,naine , jäätants, paarissõit ). Selliste alade medalitel mingi väärtus ka on üldse ?
      Uisutamisest eriti midagi ei tea, küll aga sega teate võistlused on väga tervitatav lahendus - annab alale suurema kaldepinna ja võimaluse ka riikidele kus pole 4 naist või 4 meest välja panna.

      Kommentaar


        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
        Ühest küljest loobutakse tõstmisest, poksist ja viievõistlusest . Samal ajal lisatakse debiilseid alasid nagu segavõistkondlikud suusahüpped ( 2 naist + 2 meest ) ja võistkondlik iluuisutamine ( mees ,naine , jäätants, paarissõit ). Selliste alade medalitel mingi väärtus ka on üldse ?
        Laskesuusa segateade on ok või ka täiesti väärtusetu?

        Kommentaar


          Kas iluuisutamise võistkonnavõistlusel on mingi eriväärtus võrreldes sellega, et lüüa lihtsalt individuaalvõistluste skoorid kokku? Ausalt küsin, pole vaadanud.

          Arvatavasti on küsimus lihtsalt selles, et suvemängud on alade poolest jõhkralt ülepaisutatud, aga taliolümpia kavas ruumi jagub. Mõned saalipallimängud võiks talve ümber kolida.

          Kommentaar


            Constantini is the real superstar!

            2c76eef2-880a-11ec-b3df-4d39057622cb_1200x675.jpg?v=202202071847.jpg
            curlingu segapaari olümpiavõitja

            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Suusasprindi poolfinaalis 4 meest korraga jalg väljasirutatult üle joone - foto finiš ja ikkagi jäid kaks välja, karm ikka

              Kommentaar


                Hokiga tuleb kuidagi see õige olümpia vibes peale. Go3 kommentaatorid teevad asja veel ilusamaks.

                Tahtsin kirjutada, et Šveits tublisti pannud, aga perioodi viimasel sekundil…muidu olid täitsa mängus sees

                soome võiks turniiri võita

                Kommentaar


                  Stefania Constantini ja Amos Mosaner mòlemad on superstaarid.

                  Jàlgisin neid esimestest pàevadest peale.

                  Algusest peale oli tunda, et siit tuleb midagi maagilist.

                  Lòpuks siis 11 vòitu 11.-st

                  See on lihtsalt super tulemus Itaaliale, igatahes ùks vòimas curlingu boom on tulemas Itaalias.

                  Ja Itaalia komentaatorid, itaallased on ikka ùle kòige, millise emozioniga elatakse kaasa oma sportlastele ja ka teistele.


                  Forza Azzurri!!!!!! Forza Team Italia!!!!!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                  FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                  Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                  Kommentaar


                    Ma olen olnud iga olümpia oma teadlik elu olnud suhteliselt naelutet teleka ette. Käesolev olümpia... oma globaalsete probleemidega; korraldaja maa ja selle seotusega viimase osas; favoriitide langemisega ja ka ainsa oma sportlase puudumisega, kelle edu tõesti väga-väga näha lootsin ning kellel selleks ka variant oli (Kristjan Ilves)... tundub täiesti mõttetu sündmus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Ma olen olnud iga olümpia oma teadlik elu olnud suhteliselt naelutet teleka ette. Käesolev olümpia... oma globaalsete probleemidega; korraldaja maa ja selle seotusega viimase osas; favoriitide langemisega ja ka ainsa oma sportlase puudumisega, kelle edu tõesti väga-väga näha lootsin ning kellel selleks ka variant oli (Kristjan Ilves)... tundub täiesti mõttetu sündmus
                      Väga suur rasvane +1 Ma viimased aastad ka ootasin sitaks lisaks hokile ja laskesuusa OM (veel suurema huviga kui hokit) ja samamoodi Ilvest jne ning ma olen hetkese seisuga vaadanud OMi täpselt 0 minutit. See ei ole enam olümpia vms. Tegelikuses jättis juba eelmise suve suveolümpia veits sellise meh mulje ja ei tõmmanud kordagi olümpiatunnet ülesse, aga noh vaatasin ikka ja kõvasti. Aga need praegused kurrunurru külapoe jaanisimmani võib küll ahju visata.

                      Kommentaar


                        Tänane kahevõistlus oli küll lihtsalt fantastiline. Kahevõistlust ja laskesuuska võiks vist hommikust õhtuni vaadata. Isegi kui Riiber pikalt eest ära on, siis vähemalt teise koha peale käib alati rets andmine. Täna Geigeri sõit oli ikka midagi müstilist. Kellel nägemata jäi, võiks terve sõidu järgi vaadata, vaikselt kuskil jälitajagrupis ja kuskil poole distantsi peal maksimaalselt kolmas koht võibolla terendas ja siis tehti midagi ulmelist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ma olen olnud iga olümpia oma teadlik elu olnud suhteliselt naelutet teleka ette. Käesolev olümpia... oma globaalsete probleemidega; korraldaja maa ja selle seotusega viimase osas; favoriitide langemisega ja ka ainsa oma sportlase puudumisega, kelle edu tõesti väga-väga näha lootsin ning kellel selleks ka variant oli (Kristjan Ilves)... tundub täiesti mõttetu sündmus
                          Manu mângude vaatamine on spordipisikut kustutamas, ära lase maguirel seda teha

                          austan su valikut, aga kui OM oleks Taanis ja ilves võistleks, kas siis oleks “jee OM”, või lihtsalt ei huvitagi enam väga? Sai siin ühe vanema härraga räägitud, eluaeg julm fanatt olnud. Küsisin siis “kuidas om seni meeldinud kah”, vastuseks tuli, “ah tead ei olegi vaadanud, ei huvita enam eriti, hoki finaali vb vaatan ja vsjo”.


                          Pärast olen ka 50-60 ja nahhui see sport.

                          nb ma ei tea kas sina 50 oled, et ära solvu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                            Manu mângude vaatamine on spordipisikut kustutamas, ära lase maguirel seda teha

                            austan su valikut, aga kui OM oleks Taanis ja ilves võistleks, kas siis oleks “jee OM”, või lihtsalt ei huvitagi enam väga? Sai siin ühe vanema härraga räägitud, eluaeg julm fanatt olnud. Küsisin siis “kuidas om seni meeldinud kah”, vastuseks tuli, “ah tead ei olegi vaadanud, ei huvita enam eriti, hoki finaali vb vaatan ja vsjo”.


                            Pärast olen ka 50-60 ja nahhui see sport.

                            nb ma ei tea kas sina 50 oled, et ära solvu
                            Võibolla on elu peale tulnud, kuigi 50ndani on minna täitsa nii palju, et loodame, et ikka näeme...

                            Eile õhtu tabasin ennast tõesti mõttelt, et kui mingi 5 a pärast enda eakaaslaseid ja vanemaid enam jalkas platsil või võistlemas ei ole, siis vaevalt viitsib neid noorema põlvkonna tatikaid üldse vaadata kui praegu juba teatav dissonants tekkimas. Sest noh.... ikka kuidagi ei suhestu mingite blondeeritud noorte metroseksuaali omavahelise pusimistega tegelikult. Mingit fighti sees ju tegelikult ei ole. Maailm on hukkas... Rooneyt kutsutakse mingi 10 a hiljem vaibale pikkade korkide eest, Liverpooli ja Manu vennad, Arsenali ja Tottenhami vennad kallistavad peale mängu, teevad selfied ja peamine mure on, kas insta picil ikka ok soeng ja bling.

                            Koondisele vast ikka elaks kaasa, aga seda pigem rahvusliku uhkuse võtmes, mitte niivõrd spordi. Ja sinna see ka vast muu spordi osas suundub. Ma olen terve elu spordi mõttes tennisega seotud olnud - noorena võistlejana/unistajana, hiljem harrastajana, mingi vahe ka treenerina... No kuidagi ei suuda ennast motiveerima neid noori vaatama nii kodumaa võtmes kui ka rahvusvahelises. Kaovad Nadal, Federer, Djokovic... Ja kui Eestist kedagi ei tule, kes isiklikult ka sümpaatne, siis vaevalt varsti enam vaatab.

                            Kommentaar


                              rootsi naised vormiga mööda pannud?

                              vähemalt on kostüüm puhas seks

                              14348117t1h1d15.jpg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Tänane kahevõistlus oli küll lihtsalt fantastiline. Kahevõistlust ja laskesuuska võiks vist hommikust õhtuni vaadata. Isegi kui Riiber pikalt eest ära on, siis vähemalt teise koha peale käib alati rets andmine. Täna Geigeri sõit oli ikka midagi müstilist. Kellel nägemata jäi, võiks terve sõidu järgi vaadata, vaikselt kuskil jälitajagrupis ja kuskil poole distantsi peal maksimaalselt kolmas koht võibolla terendas ja siis tehti midagi ulmelist.
                                Tulin eile söömast ja mõtlesin, et noh, vaatan siis natuke seda igavat värki, sest staare ju pole, aga see oli ikka julm andmine seal ja senise olümpia tipphetk.
                                Rydzeki kustumine oli muidugi karm. Mõnesaja meetriga anda ära 16 sekki edu ja jääda lõpuks 22 sekundiga alla jääda on ikka julm.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X