320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Appi, mis teil viga on. Ma ei kannata sellist suhtumist absoluutselt ja ma reaalselt ei oodanud, et näen Soccerneti foorumis ka selliseid tegelasi mida võid näha ilmselt uudisteportaalide kommentaariumites või Facebookis - lõpetage ära.

    Delfis on väga hea intervjuu ja minge lugege seda ehk saate natukene targemaks.

    Kommentaar


      eks tegemist oli andeka lapsega, kes tegi asja nii kaua, kuni see tore oli. puberteedi süvenedes enam ei viitsinud, kuna sportlikku ambitsiooni pole ning ala ka selline trikitamine ja lehvitamine pigem. küllap siis sealt ka konflikt isaga, kes pushis liiga palju. šmigunide peres vast sellist jama ei olnud. olümpiavõidu nimel tuleb veri ninast välja pingutada. meedia mõnuga muidugi ekspluateerib seda naiste ja meeste konflikti sildarude peres.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Appi, mis teil viga on. Ma ei kannata sellist suhtumist absoluutselt ja ma reaalselt ei oodanud, et näen Soccerneti foorumis ka selliseid tegelasi mida võid näha ilmselt uudisteportaalide kommentaariumites või Facebookis - lõpetage ära.

        Delfis on väga hea intervjuu ja minge lugege seda ehk saate natukene targemaks.
        Issand issand kui ebaöiglane.....Twitterisse kirjutasid juba ikka?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust

          Issand issand kui ebaöiglane.....Twitterisse kirjutasid juba ikka?
          Virginia Woolfi ikka. Aga ta sai seal isa ka kõvasti tuld, et miks ta üldse on mees jalgpallifännide kommuunis, kus ilmselgelt toetatakse kõige suuremat seksismi ja meeste ja naiste palgalõhe on mitmesajakordne. Nüüd JuriM näeb meis kõigis naistevihkajaid ning üritab siia koletusse foorumisse valgust tuua.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Appi, mis teil viga on. Ma ei kannata sellist suhtumist absoluutselt ja ma reaalselt ei oodanud, et näen Soccerneti foorumis ka selliseid tegelasi mida võid näha ilmselt uudisteportaalide kommentaariumites või Facebookis - lõpetage ära.

            Delfis on väga hea intervjuu ja minge lugege seda ehk saate natukene targemaks.
            Millist suhtumist?

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Appi, mis teil viga on. Ma ei kannata sellist suhtumist absoluutselt ja ma reaalselt ei oodanud, et näen Soccerneti foorumis ka selliseid tegelasi mida võid näha ilmselt uudisteportaalide kommentaariumites või Facebookis - lõpetage ära.

              Delfis on väga hea intervjuu ja minge lugege seda ehk saate natukene targemaks.
              Mis sellest Delfi intervjuust siis teada saame? Uusi trikke õppida ta ei viitsi, vana rasva peal lasi kuni olümpiani liugu ning MK-etappidel võistles ainult olümpiapunktide teenimiseks. Ehk täpselt seda mida ma kirjutasin.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Vb peaksid virtuaalmaailmast välja tulema veitsaks ja vaatama, mis päriselus toimub.

                  Kommentaar


                    kes veel ühe korra "vana rasv" ütleb, selle peenis jääb 2 cm lühemaks.

                    üldiselt on siinne kriitika täiesti arusaadav, kui eeldada, et tegu on robotiga, mitte 19-aastase neiuga, kelle perekond on täiesti f*d up.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                      kes veel ühe korra "vana rasv" ütleb, selle peenis jääb 2 cm lühemaks.

                      üldiselt on siinne kriitika täiesti arusaadav, kui eeldada, et tegu on robotiga, mitte 19-aastase neiuga, kelle perekond on täiesti f*d up.
                      Kes veel varikontodega seksismi foorumisse süstib, sellel võtame peenise üldse maha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                        Kes veel varikontodega seksismi foorumisse süstib, sellel võtame peenise üldse maha.
                        huvitav, et sa privaatsõnumites nii kõva mees pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                          huvitav, et sa privaatsõnumites nii kõva mees pole.
                          Aga mis sinu point on? Paneme kogu foorumi kinni, kuna pea igas teemas on mõnda sportlast kritiseeritud? Inglismaa rubriigi igas alateemas kritiseeritakse mängijaid. Võtame ManU teema lahti, seal pannakse niimoodi puid alla, et vähe ei ole. Kas nendel kommentaatoritel ka kõigil 2cm lühemaks?

                          Siin teemas pole Sildaru kohta mitte midagi solvavat või muul moel ülekohtust kirjutatud. Täiesti neutraalne analüüs tema sportlaskarjääri osas. Tema eraelu polnud keegi poole sõnagagi maininud, enne kui sina ja teised sinusugused tulid kaagutama.

                          Kommentaar


                            esimene kõvatamise ohver?

                            Soome suusataja peenis jäätus keset olümpiamaratoni: see oli talumatu valu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust

                              Aga mis sinu point on? Paneme kogu foorumi kinni, kuna pea igas teemas on mõnda sportlast kritiseeritud? Inglismaa rubriigi igas alateemas kritiseeritakse mängijaid. Võtame ManU teema lahti, seal pannakse niimoodi puid alla, et vähe ei ole. Kas nendel kommentaatoritel ka kõigil 2cm lühemaks?

                              Siin teemas pole Sildaru kohta mitte midagi solvavat või muul moel ülekohtust kirjutatud.Täiesti neutraalne analüüs tema sportlaskarjääri osas. Tema eraelu pole keegi poole sõnagagi maininud enne kui sina ja teised sinusugused tulid kaagutama.
                              hinga korra sisse-välja nüüd. tögasin väljendit "vana rasv", mida on siin Sildaru puhul umbes seitse miljonit korda pruugitud. rohkem nagu pole midagi kaagutanud – leian, et pärast selliseid läbielamisi on pigem imetlusväärne, et ta veel üldse nii edukalt võistleb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                                hinga korra sisse-välja nüüd. tögasin väljendit "vana rasv", mida on siin Sildaru puhul umbes seitse miljonit korda pruugitud. rohkem nagu pole midagi kaagutanud – lihtsalt rõhutasin, et pärast selliseid läbielamisi on pigem imetlusväärne, et ta veel üldse nii edukalt võistleb.
                                Kui sa ei tea mida spordis vana rasva all silmas peetakse, siis pane see foorum kinni ja mine kuskile padjaklubi seltsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X