320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hui laseks ROK venemaa MM-le kui Poola, Soome ja Rootsi pundis oleks.

    Lisaks, +1 Wingbackile.

    Kommentaar


      Kaks erinevat asja. OMile lubamine ja boikott. Ja Euroopa mõju pole nüüd mõistlk üle hinnata.

      Meie ülessanne on teha selgeks, et leebelt öeldes käib sõda, sest igasugune boikott on määratud hukule.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kaks erinevat asja. OMile lubamine ja boikott. Ja Euroopa mõju pole nüüd mõistlk üle hinnata.

        Meie ülessanne on teha selgeks, et leebelt öeldes käib sõda, sest igasugune boikott on määratud hukule.
        Ei ole erinevad asjad. Täitsa seoses omavahel.

        Kommentaar


          Mis on Saksa 1941 ja tiblastan 2023 erinevus, et ei peaks seekord boikott olema?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic Vaata postitust

            Ei ole erinevad asjad. Täitsa seoses omavahel.
            Seoses on meil siin kõik asjad. Mõjust sõjale... nigga please.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

              Seoses on meil siin kõik asjad. Mõjust sõjale... nigga please.
              See on mingis mõttes eneseaustuse küsimus. Et sa ei osale organisatsioonides, mille väärtushinnangud sinu omadega ei kattu. Tulla siin mingit ila ajama, et "nüüd hoiame sporti lahus" on justnimelt, ila. Kui ROK tahab teha OM koos venelastega, siis väga mitmetel põhjustel me ei peaks selles osalema. Eneseaustusest eelkõige, aga ehk on see ka mingi sõnum teistele riikidele, inimestele. Olgu viimane nii väike kui tahes.

              Sest nagu Wingback ütles, päris kõike ei peaks ka teistelt ootama ja mingid seisukohad võiks ka ise võtta. Aga eks inimesi ongi erinevaid.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic Vaata postitust

                See on mingis mõttes eneseaustuse küsimus. Et sa ei osale organisatsioonides, mille väärtushinnangud sinu omadega ei kattu. Tulla siin mingit ila ajama, et "nüüd hoiame sporti lahus" on justnimelt, ila. Kui ROK tahab teha OM koos venelastega, siis väga mitmetel põhjustel me ei peaks selles osalema. Eneseaustusest eelkõige, aga ehk on see ka mingi sõnum teistele riikidele, inimestele. Olgu viimane nii väike kui tahes.

                Sest nagu Wingback ütles, päris kõike ei peaks ka teistelt ootama ja mingid seisukohad võiks ka ise võtta. Aga eks inimesi ongi erinevaid.
                Kui Venemaa saab OMile, siis see tõstab võitlejate moraali, elanikud (kes ennem ehk miskit kahtlust omasid) vaatavad, et me polegi pahad ja teised saavad indu juurde, juhtfiguurid saavad entusiasmi juurde, muu maailm vaatab, et ju siis polegi asi nii hull + lugematul hulgal ja haardega propat. Oi bljaad, see propa nussib meid hästi sest... juba "pildiskandaal" näitas meite ühiskonna sinisilmsust. Rääkimata muust maailmast.
                Boikotiga sinna vastu paneme, et Venemaa on paha ja mingi PR-pasa "kummal pool ajalugu sa olla tahad". Mida muu maailm vaatab veits nagu tüütut skisofreenilist porikärbest.

                Kui Venemaa saab OMile, siis see on meile kaotatud lahing, ent... .
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  venelaste OM le lubamine näitab väärt arusaama sellest, et venelastel pole justkui mingit süüd selles söjas, see on kõigest ühe ära pööranud seltsimehe käkk kellel pole spordi ja sportlastega mingit seost. Aga see pole ju nii - see on venelaste söda ja nad tuleb panna vastutama igal moel.

                  Kuidas saab terroriorganisatsiooni esindajatega koos üldse vöistelda ma ei kujuta ette
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Prantsusmaa vene- ja valgevene sportlastele viisa andmisest keelduda ei saa?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Prantsusmaa vene- ja valgevene sportlastele viisa andmisest keelduda ei saa?
                      Põhimõtteliselt saaks, aga ilmselt oleks tegu mingi ROK-iga tehtud lepingu rikkumisega.

                      Kommentaar


                        Selline huvitavam tekst teleõigustest. https://www.irishtimes.com/business/...-to-the-games/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          venelaste OM le lubamine näitab väärt arusaama sellest, et venelastel pole justkui mingit süüd selles söjas, see on kõigest ühe ära pööranud seltsimehe käkk kellel pole spordi ja sportlastega mingit seost. Aga see pole ju nii - see on venelaste söda ja nad tuleb panna vastutama igal moel.

                          Kuidas saab terroriorganisatsiooni esindajatega koos üldse vöistelda ma ei kujuta ette
                          Kui teema peaks jõudma hääletusele, sest demokraatia vms, siis mingi a la 200st liikmest ca 15% on vastu ning boikoteerima oleks nõus max 5%.

                          Ja kui nii peaks minema, et asi läheb hääletusele (milles ma kahtlen, kuid see boikoti-jutt tuleb pigem kahjuks), siis lasta neil lihtsalt võidutseda... kahte seljavõitu ikka ju ei annaks.

                          Ja ega USA ja Inglismaa ka nüüd mingid puhtad ole. Ameeriklased lasevad praegugi rõõmsalt putinoididel hokit mängida, et... .
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Postimees on tulnud oma juhtkirjas v2lja s6numiga, et OM'i peaks boikottima, kui ROK lubab Vene sportlased sisse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Postimees on tulnud oma juhtkirjas v2lja s6numiga, et OM'i peaks boikottima, kui ROK lubab Vene sportlased sisse.
                              Postimehe juhtkiri on üldse üsna raju lugemine tihtipeale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                                Postimehe juhtkiri on üldse üsna raju lugemine tihtipeale.
                                Linnamäe võiks siis ülekandeõigustest ka loobuda. Nad niikuinii ei viitsi - mäesuusatamise ja suusaalade MM-id juba andsid vaikselt ERR-ile tagasi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X