320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • LaRaBla
    replied
    Kui Nabi valetab juba selliste pisiasjade osas, nagu näiteks positiivsest dopinguproovist kuulmise aeg, siis see vähendab päris palju ka ta muude väidete tõsiseltvõetavust. Muidugi on mingi 0,01% tõenäosus, et Nabi ei valeta ja see info jõudiski temani, noh, mitte antidopingust, vaid kuskilt mujalt.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sa nagu päriselt ei saa Annuse asja erisusest aru või pigistad silmad lihtsalt kinni ja undad (nagu Plastic)?
    Lõõbin niisama ju. Annuse teemas ma ei jaga kindlasti sinu ja peamiste ajakirjanike seisukohti, aga reaalsuses muidugi neid kahte asja hetkel kõrvutada oleks dumb as fuck.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sa nagu päriselt ei saa Annuse asja erisusest aru või pigistad silmad lihtsalt kinni ja undad (nagu Plastic)?
    mina teen vahepeal sitaks heal tasemel huumorit, sa lihtsalt nii butthurt, et ei oska kaasa naerda.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma ei kujuta ette, et kui kõik nende kuulsate sportlaste toetajad veel vastutusele võtta, siis meil ei jää Eesti majandusse enam põhimõtteliselt ühtegi tegusat inimest. Ma juba praegu olen enam kui kindel, et keegi ei oska tõestada, et ta polnud asjast teadlik.
    Sa nagu päriselt ei saa Annuse asja erisusest aru või pigistad silmad lihtsalt kinni ja undad (nagu Plastic)?

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Spordifänni seisukohalt:

    Vahepeal võib tunduda, et Eesti spordifänniks olemine ongi üks õudus, kus suurimaks rõõmuks on laskesuusatamises elusõidu teinud sportlane, kes sai 34. koha. Aga samas on endiselt Eestis nii palju head, mille üle olla endiselt uhke.
    * Jaan Kirsipuu ja Janek Tombak võitsid uhkeid tulemusi ajal, kui hilisemate uurimiste käigus on sisuliselt kõik nende lähimad konkurendid dopinguga vahele jäänud, aga meie sportlased on alati puhtad olnud ja enda sõnul nad isegi ei teadnud midagi.
    * Andrus Värnik tõi legendaarse odaviskekulla ja ilmselt oleks veel toonud, kui teda poleks tabanud täiesti ootamatu tervisehäda treeningul, mille kohta kahjuks ei osata siiani ühtegi põhjust tuua.
    * Aleksander Tammert (ja veidi ka Raul Olle) tõid kohati üllatavalt vingeid kohti. Neid üritati küll Bernatski poolt laimata, kuid õnneks selgus, et nad olid ikka puhtad poisid.
    * Jüri Jaanson jõudis vapsee elu vormi umbes sel ajal, kui suurem osa tema lähikonkurente olid ammu vanaisad. Võimas mees!
    * Pavel Loskutov ja Jane Salumäe suutsid üheks suurvõistluseks saada end sellisesse vormi, et oleks peaaegu mõlemad medali võitnud (võitis küll üks). Õnneks polnud siis veel aafriklaste invasioon pihta hakanud.
    * Aga Erki Nool on muidugi petis, sest astus äärele!
    Ma ei kujuta ette, et kui kõik nende kuulsate sportlaste toetajad veel vastutusele võtta, siis meil ei jää Eesti majandusse enam põhimõtteliselt ühtegi tegusat inimest. Ma juba praegu olen enam kui kindel, et keegi ei oska tõestada, et ta polnud asjast teadlik.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mine metsa. See on lihtsalt loll postitus.
    mine ise metsa kännuotsa! ise oled loll postitus!

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Vähemalt on meil m*nn Tänak, aga vähemalt on ta puhas!

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Spordifänni seisukohalt:

    Vahepeal võib tunduda, et Eesti spordifänniks olemine ongi üks õudus, kus suurimaks rõõmuks on laskesuusatamises elusõidu teinud sportlane, kes sai 34. koha. Aga samas on endiselt Eestis nii palju head, mille üle olla endiselt uhke.
    * Jaan Kirsipuu ja Janek Tombak võitsid uhkeid tulemusi ajal, kui hilisemate uurimiste käigus on sisuliselt kõik nende lähimad konkurendid dopinguga vahele jäänud, aga meie sportlased on alati puhtad olnud ja enda sõnul nad isegi ei teadnud midagi.
    * Andrus Värnik tõi legendaarse odaviskekulla ja ilmselt oleks veel toonud, kui teda poleks tabanud täiesti ootamatu tervisehäda treeningul, mille kohta kahjuks ei osata siiani ühtegi põhjust tuua.
    * Aleksander Tammert (ja veidi ka Raul Olle) tõid kohati üllatavalt vingeid kohti. Neid üritati küll Bernatski poolt laimata, kuid õnneks selgus, et nad olid ikka puhtad poisid.
    * Jüri Jaanson jõudis vapsee elu vormi umbes sel ajal, kui suurem osa tema lähikonkurente olid ammu vanaisad. Võimas mees!
    * Pavel Loskutov ja Jane Salumäe suutsid üheks suurvõistluseks saada end sellisesse vormi, et oleks peaaegu mõlemad medali võitnud (võitis küll üks). Õnneks polnud siis veel aafriklaste invasioon pihta hakanud.
    * Aga Erki Nool on muidugi petis, sest astus äärele!

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Alaver, Veerpalu ja CO on loonud oma valetamistega (eriti see Veerpalu pisar) dopingu ümber sellise negatiivse aura, et isegi siis kui Nabi oleks tõesti kogemata "huulekreemi" kasutanud, oleks ikka seda raske uskuda. Nabi juhtum on mulle eriti südamelähedane, kuna mu poeg käib maadlustrennis ja Nabi on meie maadlejatele suur iidol. Kurb igal juhul :-(

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mine metsa. See on lihtsalt loll postitus.
    Nagu päriselt ka. Need on võrreldavad ainult selle pärast, et viinamarjad on hapud?

    Ma ikka mõtlen tagasi sellele delfi Eesti maffialood podcastilw Kristjan Portiga (või peaks ütlema Pordiga?), kus ta ütles, et inimestel kaob lihtsalt usk puhtasse sporti ja rõõm sellest.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma arvan ka, et Piilmann ja Karu peaksid rahvale selgitusi jagama asap, sest see on meie tahe ja nende roll. Kui neid ei oleks olnud, siis seda taasiseseisvunud Eesti suurimat skandaali maadluses ei oleks ka olnud. Eksole. Esimese sammuna soovitan neil igaks juhuks Nabi kohtusse kaevata ja raha tagasi nõuda. Kindluse mõttes tasub hoida Kärmast cc-s igasugustel tegemistel, muidu ma lihtsalt ei usu pärast.

    Ärge tulge mulle rääkima, et need mehed ei teadnud, et maadluses ja sellistel spordialadel keelatud võtteid ei kasutata.

    Ja veel huvitab mind see, et kes siiski maksis Egle tisside eest. Pealtnägija, aita.
    Mine metsa. See on lihtsalt loll postitus.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Ajaleheartiklid tsiteerivad raporteid. See on täiesti normaalne. Kui seal hakata termineid ümber nimetama oma heakspidamise järgi, siis võid pärast jama kaela saada.
    ma paneks siis vähemalt jutumärkidesse

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas El President Vaata postitust
    Juriidiline raportikeel jäägu raportitesse ja kohtusaalidesse.
    Ajaleheartiklid tsiteerivad raporteid. See on täiesti normaalne. Kui seal hakata termineid ümber nimetama oma heakspidamise järgi, siis võid pärast jama kaela saada.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mis asi sul pihta hakkab? "Halb analüütiline leid" on konkreetne termin, mida antud juhtumite puhul kasutatakse. Nagu kihutajate puhul on politseiraportis "lubatust suurem sõidukiirus" või roolijoodikute puhul "lubatust kõrgem alkoholisisaldus veres".
    Juriidiline raportikeel jäägu raportitesse ja kohtusaalidesse.

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Tõsiselt rääkides, siis stsenaarium, kus B proov mingi ime läbi negatiivseks osutub paneks ilmselt küll sponsoritel jalad veidike värisema.

    Leave a comment:

Working...
X