320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    +1 plasticu jutule.

    Kui isa kasutas sarnaseid võtteid ja midagi ei juhtunud, siis miks peaks ta pojale seda keelama?

    Kogu seda hinge põhjani solvumist Alaveri ja Veerpalude peale on jube naljakas lugeda eesotsas Martinsoni nutuga. Nad ei võlgne suures plaanis ei Eesti rahvale ega veel vähem leheneegritele mitte s*ttagi. Oma mure, et sinisilmselt uskusid, et tänapäeval annab sellisel tasemel sporti puhtalt teha. Sellest Tammjärve kiidulaulust ka aru saa. Korra ähvardati näpud sahtli vahele lükata ja kohe häälepaelad avanesid. Pärast veel kiitles kangelaslikult takka, et tema oli valmis nädalaid ja isegi kuid trellide taga istuma. Omasi bussi ette ei lükata, et enda nahka päästa. Argpükslik käitumine. Saarepuu krokodilli pisaraid samuti ei usu. Üldse olid kõik ülejäänud suusaringkonnas puu otsas, kui pauk käis. Ainult kurjad geeniused Mati ja Andrus tõmbasid kahekesi niite. Yeah, right.

    PS. Ei ole need Veerpalu, Mae ja Smiguni medalid rohkem s*tamaitsega, kui nende tolle aegsete konkurentide või praegusete tippude, kellest mõnedki nagu õiged mehed (või naised) praeguselgi MM-il medaleid kokku kraabivad, kuigi alles hiljuti kandsid karistust.

    Edit:


    Mida täpsemalt?

    Sa said minust valesti aru. Ma üldse ei kahelnudki, et nad absoluutselt mitte midagi ei kasuta. Lootsin lihtsalt, et nad välja vingerdavad.
    Sellist postitust poleks küll sinult oodanud.

    Kommentaar


      Jäi ainult dopinguga vahele ja pääses tänu protseduurilistele vigadele, aga muud ei juhtunud jah.

      Algselt postitas Mask Vaata postitust

      Kui isa kasutas sarnaseid võtteid ja midagi ei juhtunud..

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Miks kestvusalasid jälgid, kui oled veendunud, et suurem osa susserdab? Mis point on elada millelegi kaasa, kui pool sellest pöidlahoiust seisneb selles, et loodetavasti meie omad kuskil vahele ei jää ja et ikka slikerdataks vähemalt sama targalt nagu patused konkurendid?

        Kas suusasportlased pole kunagi mingisugust toetust Eesti riigilt saanud, vaid tegu on ainult isiklikult välja aetud sponsorrahadega?

        See kriminaalide mentaliteet, et "kitsed" seebiks on mulle isiklikult vastuvõetamatum ja pean seda ühiskonnale ohtlikumaks kui kellegi pelka sinisilmset loomust. Ühtlasi jääb segaseks, et heidad Tammjärvele ette, et suu lahti tegi ja tunnistusi andis, ent samas häirib sind ülejäänud suusamehed puu otsas on. Kas nad sellega just mitte ei aita kaasa su mõttele, et n-ö omasid tanki ei pane, ja et keegi jumala eest rohkem sisse ei kukuks?

        -e- Isiklikult kestvusalasid ei jälgi, kui siis vaid aeg-ajalt juhtub eestlaste võistlustele peale. Ühegi usun kedagi grupiga pole kunagi kuskil liitunud, kuid Eesti sportlastele kaasa elades üritan siiski endas hoida uskumust, et meie omad teevad oma asja ausalt. Vastupidisel juhul vahetaksin kanalit. Aga nõus, äärmiselt ebatõenäoline, et Eesti suusaspordis vaid Tammjärv, Veerpalud ja Alaver dopinguteemas sees. Ja küllap tõesti omaaegsed medalid võidetud vähemalt sama mustas konkurentsis, see ka ühtlasi selgitab, miks selle aja tegelased nii kidurad oma sõnavõttudes – see põhjendab/õigustab nende jaoks nende endi valestitegemisi/valetamist.
        1. Kui kõik kasutavad midagi, siis ju kõik võrdne, kuigi mõni, kel rohkem võimu ja krõbisevat, on võrdsemad, kui teised. Jälgin kestvusspordialasi aina vähem. Mitte selle pärast, et kõik midagi kasutavad, vaid puhtalt selle pärast, et nendel aladel kipub põnevus kaduma. See, et Johaug teistel juba 5 kilda peal eest ära sõidab, ei ole ju põnev.

        2. Kas sa siis pole selle raha eest piisavalt tsirkust saanud? Ei rõõmustanud ega elanud meie kuldsele kolmikule kaasa, kui nad medaleid kokku kraapisid?

        3. Ei öelnudki, et nad oleks pidanud tammjärvelikult häälepaelad avama, vaid lihtsalt, et ma ei usu neid.

        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Ma seda küsisingi, et kaua sa üritad seda välja vingerdamist loota, kui juba tolleks hetkeks oli kõik üles tunnistatud.
        No vot. Ma olin tööl. Ei teadnud, et olid juba selleks hetkeks häälepaelad avanud.

        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Jäi ainult dopinguga vahele ja pääses tänu protseduurilistele vigadele, aga muud ei juhtunud jah.
        Jutt käis ju Andrease tervisest, mitte vahele jäämisest?

        Ok, ma natukene trollin ka, aga ausalt, ma ei suuda juhtunut nii traagiliselt võtta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          1. Kui kõik kasutavad midagi, siis ju kõik võrdne, kuigi mõni, kel rohkem võimu ja krõbisevat, on võrdsemad, kui teised. Jälgin kestvusspordialasi aina vähem. Mitte selle pärast, et kõik midagi kasutavad, vaid puhtalt selle pärast, et nendel aladel kipub põnevus kaduma. See, et Johaug teistel juba 5 kilda peal eest ära sõidab, ei ole ju põnev.

          2. Kas sa siis pole selle raha eest piisavalt tsirkust saanud? Ei rõõmustanud ega elanud meie kuldsele kolmikule kaasa, kui nad medaleid kokku kraapisid?

          3. Ei öelnudki, et nad oleks pidanud tammjärvelikult häälepaelad avama, vaid lihtsalt, et ma ei usu neid.

          Kas antidopingu reeglid pole mitte välja mõeldud sportlaste nõusolekul ja huvides? Kui midagi on kokku lepitud, siis tuleks sedasi ka toimida, mitte et osa seltskonda hakkab vaatama kuidas kuidagi keegi kuskilt nurga maha lõikab või n-ö kaalukausse oma parema äranägemise järgi ümber sätib. Häiribki eelkõige see, et doping kaotab ära võrdsed alused. Kes süstib mida, kes krõbistab mida, kuidas midagi erinevalt mõjub ja kes on see üks hull äkki seal 17. kohal, kes tegelikult on kõige rohkem pingutanud ja teinud seda ainsana puhtalt ja peaks olema esimene. Aga ta saab hoopis enda aususe tõttu karistatud ja kaotab mh ka rahaliselt.

          Kas Johaug on räme talent ja näinud elus rohkem vaeva kui kõik teised või tal lihtsalt seljataga parimad keemikud. Mida ma seal hindama peaks? Ma isiklikult ei suuda nõnda ala jälgida või asjast huvituda, kui peaksin kogu aeg peas sihukeste deemonlike dilemmadega vaagima. Ja kui kõik on soperdis, siis kus on asja väärtus?

          Okei, siia võib tuua ka mõtte, et kõik ei saagi kunagi võrdseks. Suurriikidel on ikka rohkem raha ja taustajõudu ning seega eelises. Kuid seda suurem on olnud rõõm, kui mõni meie oma kidurates tingimustes on mõne suurjõu alistanud. Kui me siia aga mõõtmatu suurusega dopingu sisse paneme, siis see kõik ju kaob.

          Kindlasti on olnud showd kogu raha eest, kuid iseasi kas me riigina päris sellist kino tellisime? Samas ma ei poolda ka kuskil lennujaamas dopingupatustele nugadega vastuminekut ja massihüsteeriat, aga usun, et väike pettumustunne meil kõigil on lubatud.

          Kommentaar


            Martin ja Mõnu, Õhtuleht ei saatnudki oma ekipaaži sinna Seefeldi rallile?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Martin ja Mõnu, Õhtuleht ei saatnudki oma ekipaaži sinna Seefeldi rallile?
              Neil vähemalt kehakeele ekspert alati kohe võtta.

              Kommentaar


                Plactic99 ja Maski sõnavõtte lugedes tuleb tõdeda, et alati on inimesi kes õigustavad pettust ja valet. Neil on kahju, et meie mehed vahele jäid ja lisaks teised teevad ju kaa... Nagu alati on näiteks ka inimesi, kes poes elektri kadudes endal põued head paremat täis laadivad ja vehkat teevad, sest vahele jäämise võimalus on pea olematu. Sellised inimesed vast ei mõstagi ega saagi aru, mis on ausus ja eetika. Ma ei ole ise ka loomulikult mingi aususe etalon kuid sisimas saan aru, et ausus on inimestel eri koha peal ja mõnel on seda rohkem kui teistel.

                Veerpalu ja Co võiks suu lahti teha ja kõik ära rääkida. Saavad südame puhtaks ja rahu südamesse.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  lugeda oskad?
                  Oskan küll, aga kui tekst sisaldab mingeid kadakajänki väljendeid nagu "ei meigi senssi", siis noh, on raske ehk iiveldusega võideldes kontsentreeruda.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Kangertilt päris hea kommentaar kogu teema kohta. https://www.facebook.com/tanel.kange...62968193768864

                    Kommentaar


                      palju õnne spordirahvale et selline olümpiakomitee juht on
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Martin ja Mõnu, Õhtuleht ei saatnudki oma ekipaaži sinna Seefeldi rallile?
                        Sport loobus, sest ei näinud mõtet ja senise põhjal otsustasid õigesti. Meie siit tehtud asju on üles korjanud nii Norra rahvusringhääling kui ka Norra ja Rootsi ajalehed.

                        Aga kui sa mõtled, et üldse MMile, siis muidugi mitte.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Oskan küll, aga kui tekst sisaldab mingeid kadakajänki väljendeid nagu "ei meigi senssi", siis noh, on raske ehk iiveldusega võideldes kontsentreeruda.
                          sellise vastusega saavutasid mida? loed tekstist valesid asju välja, raiskad oma aega vastuse koostamisele ning pärast veel jääb õigust üle? class.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                            Plactic99 ja Maski sõnavõtte lugedes tuleb tõdeda, et alati on inimesi kes õigustavad pettust ja valet. Neil on kahju, et meie mehed vahele jäid ja lisaks teised teevad ju kaa...Nagu alati on näiteks ka inimesi, kes poes elektri kadudes endal põued head paremat täis laadivad ja vehkat teevad, sest vahele jäämise võimalus on pea olematu. Sellised inimesed vast ei mõstagi ega saagi aru, mis on ausus ja eetika. Ma ei ole ise ka loomulikult mingi aususe etalon kuid sisimas saan aru, et ausus on inimestel eri koha peal ja mõnel on seda rohkem kui teistel.

                            Veerpalu ja Co võiks suu lahti teha ja kõik ära rääkida. Saavad südame puhtaks ja rahu südamesse.
                            võiksite nahkpeaga selles osas toa võtta ja üksteisele massaaži teha vms. täiesti tuimalt omistate teistele ikka asju mida nad ei ole ei öelnud ega ka mõelnud.

                            normaalne mees paluks vabandust sellise asja peale kui kedagi sellisel moel ebaeetilisuses süüdistaks ja vargaga võrdlema hakkaks, aga ilmselt sinus seda nagunii ei ole, seega - käi perse, kukk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              sellise vastusega saavutasid mida? loed tekstist valesid asju välja, raiskad oma aega vastuse koostamisele ning pärast veel jääb õigust üle? class.
                              Mida nimelt valesti lugesin? Seda, et sa väitsid nagu meie poisid tahtsid mingit suurt mängu mängida? Norra ajalehed imestavad, et miks mingid teise järgu sportlased üldse dopingut kasutasid. Veerpalu etteaste MM-il oli olla eelviimane. Mis suurest mängust sa üldse räägid siin? Ega doping pole ka mingi imeravim, mis sulle tiivad annab ja mööda rada edasi lennutab. Kui sa oled ikka tasemetu, siis sa selleks ka jääd.

                              Ma kahtlustan, et ma pole sugugi ainuke, kes su tekstist eriti midagi aru ei saanud.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Mida nimelt valesti lugesin? Seda, et sa väitsid nagu meie poisid tahtsid mingit suurt mängu mängida? Norra ajalehed imestavad, et miks mingid teise järgu sportlased üldse dopingut kasutasid. Veerpalu etteaste MM-il oli olla eelviimane. Mis suurest mängust sa üldse räägid siin? Ega doping pole ka mingi imeravim, mis sulle tiivad annab ja mööda rada edasi lennutab. Kui sa oled ikka tasemetu, siis sa selleks ka jääd.

                                Ma kahtlustan, et ma pole sugugi ainuke, kes su tekstist eriti midagi aru ei saanud.
                                ma vastasin oma jutuga ühele teisele postitusele ning väga lühidalt öeldes oli mõte: minu eeldus on, et suur osa tippsporti ja tippsportlasi ei mängi ausat mängu (tõin selle kohta ka mitmeid näiteid). Sellest eeldusest lähtuvalt ei tunne ennast kodanikuna ka väga röövituna, kui keegi vahele jääb ning erilist emotsiooni see minus ei tekita. Kui eeldad, et süsteem on mäda ja valelik, siis üksikliikmelt saadud kinnitus sellele ei tohiks väga pulssi tõsta. Selle peale mingi vend arvab, et ma pooldan varastamist ja mis iganes. no selge. kui aju ei võta, siis ei võta.

                                Ilmselt teil kõigil teistsugune eeldus (tundub naiivne mulle) - suurem osa suusatajaid jne on ausad ning ei peta.

                                p.s. kogu asja tuum taandubki sellele, et ilmselt teil oli mingi naiivne lootus, et vanem veerpalu oli puhas ning nüüd leidis kinnitust, et teie lootuseid petetud. Minul seda ei olnud ja seetõttu erilisi emotsioone ka ei tekitanud peale väikse imestuse, et kuidas saab nii rumal olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X