320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Onu Bella oli politseinik?
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Algselt postitas mongol Vaata postitust
      Onu Bella oli politseinik?

      Tegelikult pole Bellal kunagi nii debiilset sonksi olnud.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algo Kärp siis järgmine...
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Algo Kärp siis järgmine...
          Väga hea, see asi tuleb lõpuni puhtaks rookida!
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Artikkel ka siis juurde. Põhjalik intervjuu, mida mul millegipärast laseb lauaarvutis algusest lõpuni lugeda, telefonis mitte. Enda teada ei ole kuhugi sisse loginud, ega pole kunagi ka Õhtulehe pääset soetanud ega ka selle peale mõelnud.

            ÕHTULEHT: PIHTIMUS! Algo Kärp kasutas veredopingut: ma lihtsalt poleks suutnud selle valega edasi elada

            Kohalike Õhtulehe meeste rõõmuks soetasin väiksest süümekast digilehe tellimuse. Annan võimaluse. Spordi osa teil päris tubli, muu ei huvita. Nii et, kui see suunatud turundustrikk oli, siis minu peal toimis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Artikkel ka siis juurde. Põhjalik intervjuu, mida mul millegipärast laseb lauaarvutis algusest lõpuni lugeda, telefonis mitte. Enda teada ei ole kuhugi sisse loginud, ega pole kunagi ka Õhtulehe pääset soetanud.

              ÕHTULEHT: PIHTIMUS! Algo Kärp kasutas veredopingut: ma lihtsalt poleks suutnud selle valega edasi elada

              Kohalike Õhtulehe meeste rõõmuks soetasin väiksest süümekast digilehe tellimuse. Annan võimaluse. Spordi osa teil päris tubli, muu ei huvita. Nii et, kui see suunatud turundustrikk oli, siis minu peal toimis.
              Ole nüüd, mees. Me teeme Martiniga seal ikka päris head tööd.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ole nüüd, mees. Me teeme Martiniga seal ikka päris head tööd.
                Mhmm, enam link päris nõnda ei toimi nagu enne.

                #vilepuhuja?


                -e- OT: Mingit raha lubate ka loosida, kui kontaktandmeid (uuesti? veel?) sisestaks, kuigi kampaania läbi. 1.01.2019–28.02.2019

                Kommentaar


                  LOL, lihtsalt lol.
                  „Olin Kareliga koos. Alustasime koos. Mati vahendas seda kontakti. Mati otseselt ei soovitanud, ta täiesti lakooniliselt vahendas kontakti,“ selgitas Kärp.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Mis lol? Poltaranin ütles, et ta on üldse puhas poiss. Pestakse veel puhtaks need, kes liiga vara oma suud ei avanud.

                    Kommentaar


                      Vahendan lakooniliselt: kars § 195 ja Mati Alaver.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Olar Alaver
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Pikemat aega mõlenud juba võimaliku biopic filmi peale, mis kestaks korralikud 3h. Veerpaluks Avandi, Mati Karlovitšina möllaks Juhan Ulfsak?

                          Kommentaar


                            Huvitav, milline Eesti kirjanik praegu "ghostwrite'b" Andruse ja Mati elulooraamatut. Ennustan, et hiljemalt aasta pärast Rahva Raamatu top3 materjal kindlasti.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                              Pikemat aega mõlenud juba võimaliku biopic filmi peale, mis kestaks korralikud 3h. Veerpaluks Avandi, Mati Karlovitšina möllaks Juhan Ulfsak?
                              Sommidel on film olemas, pole küll biopic.
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Erki Noolega intervjuu

                                vaadatav kogu intekas, aga 5:54 algavale küsimusele vastus on küll selline päris humoorikas ja siiras Erki Noole enda arvamus kogu olukorrale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X