320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selgita meile nüüd füsioloogilisest vaatepunktist lähtudes palun, mismoodi on võimalik lisakilosid püksi sittuda?

    Üldiselt on tulemuste muutmine pärast sõitu muidugi tobe, võiks karistused siis vähemalt järgmisteks sõitudeks määrata, kas disklaffide või stardikohtade muutmise näol. Aga reeglid on siiski kõigile teada, või vähemalt peaksid olema. Sõidud ise sellest igavamaks küll ei jää.

    Kommentaar


      Situd püksi aurab ära. Schummi väidetavalt pidi üks jubedamaid pasandajaid olema.

      Sõidud ei jää igavamaks, aga pärast sõitu ikka eriti tõsiselt ei võta neid tulemusi, kui iga kord mingi jama on ja kohad ära muudetakse hiljem.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Situd püksi aurab ära. Schummi väidetavalt pidi üks jubedamaid pasandajaid olema.

        Sõidud ei jää igavamaks, aga pärast sõitu ikka eriti tõsiselt ei võta neid tulemusi, kui iga kord mingi jama on ja kohad ära muudetakse hiljem.
        Kes seda väidab?

        See ,et sõidus palju vaieldavaid olukordi on tähendab ,et sõidud on huvitavamaks muutunud, mis on minu arvates positiivne. Sulle siis meeldiks, kui sõidetaks üksteisejärel stardist finishise? Siis kindlasti kedagi ei tõstetaks ette-või tahapoole

        Kommentaar


          mulle ei meeldi üldse see. Eelmisel aastal vaatasin vist kahte etappi. Ühele panin raha ja teine oli finaal.
          Ja see üksteise järel sõitmine ei meeldiks ka. Ikka kohe stardis väike avarii. Siis mitu korda vihma jubedalt jne.

          Püksi sittumise kohapealt nurisesid summi enda boksivennad millalgi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Mida sa üritad tõestada mulle? Et mul peaks olema faktidel põhinev sümpaatia?
            Ei, ma lihtsalt ütlen, et sa oled silmakirjalik.

            Kommentaar


              Selline küss, vabandan ette, et F1 teemat risustan, aga kas keegi IndyCari ka vaatab siinsest seltskonnast?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Selline küss, vabandan ette, et F1 teemat risustan, aga kas keegi IndyCari ka vaatab siinsest seltskonnast?
                Vanasti Champ Cari sai vaadatud, pärast sarjade ühendamist pole see eriti köitnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  mulle ei meeldi üldse see. Eelmisel aastal vaatasin vist kahte etappi. Ühele panin raha ja teine oli finaal.
                  Ja see üksteise järel sõitmine ei meeldiks ka. Ikka kohe stardis väike avarii. Siis mitu korda vihma jubedalt jne.

                  Püksi sittumise kohapealt nurisesid summi enda boksivennad millalgi.
                  Selle kohta ütleks ,et Eestlane pole kunagi rahul.

                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Selline küss, vabandan ette, et F1 teemat risustan, aga kas keegi IndyCari ka vaatab siinsest seltskonnast?
                  Kuskil kaks aastat tagasi sai vahel vaadatud aga hetkel pole võimalik kuskil vaadata.
                  Rohkem olin Nascari vaataja.

                  Kommentaar


                    F1 aasta on alanud üsna mõnusalt.. intriige on küllaga.. sõit on põnevam kui iial varem.. supper (Y)

                    Kommentaar


                      Kujutan ette, kuidas Budukas nii väga soovib sõna võtta. Annaks loa talle? Kuigi ta nkn on juba enda lubadust murdnud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kujutan ette, kuidas Budukas nii väga soovib sõna võtta. Annaks loa talle? Kuigi ta nkn on juba enda lubadust murdnud.
                        Vabandust, et ma teemast mööda panen, aga niisama lambist pole ka mõtet nokkima hakata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kujutan ette, kuidas Budukas nii väga soovib sõna võtta. Annaks loa talle? Kuigi ta nkn on juba enda lubadust murdnud.
                          Sinu soovile vastu tulles.See et Trulli sai oma kolmanda koha tagasi oli väga õige otsus.Samas ei süüdistaks ma ka Hamiltoni sest tema teeb ja ütleb seda mida meeskond käsib.Seekord ei saa ka Ferrarit millegis süüdistada sest mida sa ikka süüdistad kui ise lõpuni ei jõua.
                          Aga üldiselt nii kaua suhteliselt savi kun minu lemmik meeskond tipus on.seekord siis ootan jälle Brawn GP edukat esinemist.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Sinu soovile vastu tulles.See et Trulli sai oma kolmanda koha tagasi oli väga õige otsus.Samas ei süüdistaks ma ka Hamiltoni sest tema teeb ja ütleb seda mida meeskond käsib.Seekord ei saa ka Ferrarit millegis süüdistada sest mida sa ikka süüdistad kui ise lõpuni ei jõua.
                            Aga üldiselt nii kaua suhteliselt savi kun minu lemmik meeskond tipus on.seekord siis ootan jälle Brawn GP edukat esinemist.
                            Naudi kuniks nad veel on :P
                            Euroopaks on teised juba järel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Naudi kuniks nad veel on :P
                              Euroopaks on teised juba järel.
                              Paljudele tuli üllatusena, et tänavuse hooaja esimese vormel-1 GP-etapi Austraalias võitis Honda varemetele loodud Brawn GP piloot Jenson Button. Nüüd teatas meeskond, et see oli alles algus ja neil on nii mõndagi veel varuks.

                              Lõuna-Inglismaal Brackleys pesitseva meeskonna debüüt Melbourne’is oli otsekui muinasjutt, kui parimalt stardipositsioonilt startinud Button suutis liidrikohal püsida lõpuni ja teisel kohal lõpetas meeskonna teine piloot Rubens Barrichello.

                              Button juhtis vahepeal teisel kohal sõitnud Sebastian Vetteli ees 34 sekundiga, pärast turvaauto rajale tulekut vahe veidi kahanes.

                              «Kui keegi kaotab teisele kahe kümnendikuga, võib ta veel vabalt sõidu võita,» rääkis üks Brawn GP töötajaid Inglismaa ajalehele The Guardian. «Aga praegu on olukord, kus me juhime teiste ees poole sekundiga, seetõttu on rumal meid pidevalt maha teha.»

                              «Usun, et meil on veel nii mõndagi varuks,» jätkas allikas. «Meil on mitu plaani töös ja seetõttu on meil põhjust ka enesekindlad olla.»

                              Button ja Barrichello said autosid testima hakata alles märtsikuus, kui endise Honda meeskonna juhid ostsid tiimi jaapanlastelt ära.

                              Sellest hoolimata sõitsid mehed testipäevadel järjepanu välja kõige kiiremaid aegu. «Vaatasime teisi sõitmas ja küsisime, miks nad nii aeglased on,» selgitas Brawn GP töötaja Guardianile. «Meie uuringud näitasid, et meil on kõige kiirem auto.»

                              Meeskonna pidustuste ajal Austraalias varjutasid võidurõõmu kõlakad, et tiim peab vallandama umbes 300 inimest, samas selgus, et Sir Richard Bransonist ja tema firmast Virginist saab meeskonna sponsor.

                              «Vajame vaid tagasihoidlikku investeeringut,» uskus allikas. «Meil on veel päris palju tõestada. Usun, et järgnevate kuude jooksul tuleb meil teiste tiimidega kõva võistlus, aga lõpuks kuulume ikkagi esikolmikusse.»

                              Usun ise et juba esimesel etapil ei pingutanud Button täiega sest enne turvaauto teistkordset tulekut oli ju vahe päris suur ja on teada et mootorid peavad kestma nüüd 3 võistlust siis peab ka võistluse ajal ka mootorit säästma kui muidugi edu seda võimaldab.Peale esimese etapi kvalifikatsiooni arvasid paljud et Brawni masinad on vähese kütusega aga nagu sõit näitas siis olid nad paljudest kauem rajal,nagu märtsikuus oli kuskil juttu et isegi mersu tegelased imestasid kuna Brawn on mootoreid nii palju veel timminud et nende autod võtavad veel vähem kütust kui Mclareni masinad ja sellega on üks pluss jälle juures.
                              Usun et tänavuse hooaja masina arendamisest ei ole suurt tolku kui FIA otsustab uuel hooajal standartseid mootoreid kasutama hakata.miks nad aru ei saa et kui igal hooajal reegleid muudavad siis ju tegelt kulutused suurenevad. vaatama mis siis uus hooaeg pakub aga usun ja loodan Buttoni võitu.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Ei, ma lihtsalt ütlen, et sa oled silmakirjalik.
                                selles on sul õigus
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X