320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'F1 karussell\'

    Originally posted by Noonik


    Originally posted by SleepWalking


    webber on paar korda jõudnud punktikohale.


    Mitte ei nõustu selle väitega. Webber oma 44 GP stardiga kogunud 23 punkti kokku.
    Paari korraga ei ole võimalik sellise koguse punkte saavutada.

    ÕIGE
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      Replying to Topic \'F1 karussell\'

      no ma ei tea, häkkinen või villeneuve williamsisse. see oleks frank`i poolt küll imelik otsus, kui nii juhtuks. mõlemad mehed pole ju aktiivselt sõitnud sellel aastal. ja villeneuve näitas ka viimastel aastatel bar`iga et mees oli madalseisus.
      minu arvates oleks palju kavalam endale teiseks sõitjaks võtta trulli või heidfeld( miks mitte ka pizzonia, button, sato), noored mehed kes on õppimishimulsed ja täis teotahet.

      nojah tegelt pohhui, peaasi et coulthard willimasisse ei lähe!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'F1 karussell\'

        Williamsil ei ole vaja kollanokka ega õppimishimulist sinna harjutama, Williamsil on vaja tulemusi. BMW on juba piisavalt kaua olnud sarjas, nüüd oleks aeg midagi rahade eest vastu ka saada. Ning tulemuse toovad kogemused, nagu F1 on näidanud. Häkkinen ja Villeneuve on selgelt kogenumad, kui ülejäänud kandidaadid - ning nad teavad, milline peab võitjaauto olema. Muud põhjust polegi.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'F1 karussell\'

          Originally posted by SleepWalking

          Williamsil ei ole vaja kollanokka ega õppimishimulist sinna harjutama, Williamsil on vaja tulemusi. BMW on juba piisavalt kaua olnud sarjas, nüüd oleks aeg midagi rahade eest vastu ka saada. Ning tulemuse toovad kogemused, nagu F1 on näidanud. Häkkinen ja Villeneuve on selgelt kogenumad, kui ülejäänud kandidaadid - ning nad teavad, milline peab võitjaauto olema. Muud põhjust polegi.
          Usun, et väike eelis võib olla vilnöövil. Kui ma ei eksi, siis sõidab ta sellel hooajal USA-s mingis vormeliklassis, seega on tegu tegevsõitjaga.
          häkkinen seevastu lõpetas oma senise karjääri pärast 2001. hooaega. Seega ei saa ta praegu kõige paremas konditsioonis olla. Pealegi tuli ju vilnööv 1997. aastal williamsiga maailmameistriks.
          Aga seni, kui williamsi tiim pole oma otsust teinud võibki spekuleerima jäädagi.
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'F1 karussell\'

            Originally posted by eika


            no ma ei tea, häkkinen või villeneuve williamsisse. see oleks frank`i poolt küll imelik otsus, kui nii juhtuks. mõlemad mehed pole ju aktiivselt sõitnud sellel aastal. ja villeneuve näitas ka viimastel aastatel bar`iga et mees oli madalseisus.
            minu arvates oleks palju kavalam endale teiseks sõitjaks võtta trulli või heidfeld( miks mitte ka pizzonia, button, sato), noored mehed kes on õppimishimulsed ja täis teotahet.

            nojah tegelt pohhui, peaasi et coulthard willimasisse ei lähe!
            Trulli läheb Toyotasse, Button ja Sato on kindlalt BARis järgmisel aastal.
            Iseenesest Heidfeld oleks päris hea variant webberi kõrvale.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'F1 karussell\'

              Originally posted by eika

              minu arvates oleks palju kavalam endale teiseks sõitjaks võtta trulli või heidfeld( miks mitte ka pizzonia, button, sato), noored mehed kes on õppimishimulsed ja täis teotahet.

              nojah tegelt pohhui, peaasi et coulthard willimasisse ei lähe!

              Heidfeld meeldiks arvatavasti jah BMW-le, aga paraku viimastes sõitudes küll Heidfeld end eriti hästi näidanud pole. Pizzonia vastu poleks midagi. Tegelt võiks Irvine F1-te tagasi tulla

              Mis sul Coulthardi vastu on?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                Näen et inimesed räägivad juba järgmisest hooajast
                jahm..seehooaeg pole enam midagi vist teha.
                see on kõige õnnelikum inimene kes teiseks tuleb.
                aga ikkagi.
                M.Schumacher on parim



                minu arvamus.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'F1 karussell\'

                  purjus suumaer nii hästi vist ei sõidaks . astuks kaasis t mõõda aj siis ei oleks kiire
                  Minardi teeks ka ärah

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'F1 karussell\'

                    Originally posted by Loca
                    Mis sul Coulthardi vastu on?
                    minu arvates pole lihtsalt coulthard väärt kohta tipptiimis...

                    aga minu arvates on williamsi järgmise aasta tiitlisoovid naeruväärsed. meeskond on teinud see hooaeg tõsise tagasikäigu ja on praegu paremuselt viies tiim ferrari, bari, mäklääreni ja renoo järel... selle pärast ma arvangi et meeskond peaks panustama noortele meestele, kellega siis ülejärgmisel hooajal võidelda tiitli eest.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'F1 karussell\'

                      Originally posted by eika
                      aga minu arvates on williamsi järgmise aasta tiitlisoovid naeruväärsed. meeskond on teinud see hooaeg tõsise tagasikäigu ja on praegu paremuselt viies tiim ferrari, bari, mäklääreni ja renoo järel... selle pärast ma arvangi et meeskond peaks panustama noortele meestele, kellega siis ülejärgmisel hooajal võidelda tiitli eest.
                      millegipärast tundub mulle, et selle kehva esituse taga on justnimelt keskpärased sõitjad. ei montoya ega väike-schumi ei ole veennud. bmw mootor on siiani üks võimsamaid kogu tsirkuses ning williamsi autoehitajad on kogenud ka pikka perioodi kõige tipus. ilmselt jääb puudu justnimelt testsõitjate ja GP-sõitjate testimis- ning autoarendamisoskustest. mäletate, hill viis arrowsi pjedestaalile ning tõi jordanile tema esimese võidu? ega asjata ei räägitud hillist, kui suurepärasest autoarendajast - kes oskas mehaanikutele selgeks teha, mida autol tuleks arendada jne. frank williams näeb ja ma jagan seda seisukohta, et üks kogenud mees suudab aastaga rohkem kui 10 kollanokka mitme hooajaga.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'F1 karussell\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by eika
                        aga minu arvates on williamsi järgmise aasta tiitlisoovid naeruväärsed. meeskond on teinud see hooaeg tõsise tagasikäigu ja on praegu paremuselt viies tiim ferrari, bari, mäklääreni ja renoo järel... selle pärast ma arvangi et meeskond peaks panustama noortele meestele, kellega siis ülejärgmisel hooajal võidelda tiitli eest.
                        millegipärast tundub mulle, et selle kehva esituse taga on justnimelt keskpärased sõitjad. ei montoya ega väike-schumi ei ole veennud. bmw mootor on siiani üks võimsamaid kogu tsirkuses ning williamsi autoehitajad on kogenud ka pikka perioodi kõige tipus. ilmselt jääb puudu justnimelt testsõitjate ja GP-sõitjate testimis- ning autoarendamisoskustest. mäletate, hill viis arrowsi pjedestaalile ning tõi jordanile tema esimese võidu? ega asjata ei räägitud hillist, kui suurepärasest autoarendajast - kes oskas mehaanikutele selgeks teha, mida autol tuleks arendada jne. frank williams näeb ja ma jagan seda seisukohta, et üks kogenud mees suudab aastaga rohkem kui 10 kollanokka mitme hooajaga.
                        no aga siis võiks sellise suurepärase autoarendaja võtta endale testsõitjaks. panis, keda peeti mclareni edu üheks peapõhjuseks, peaks ju vaba olema...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'F1 karussell\'

                          Villeneuve on ainult kiire sõitja.Auto arendajana on ta üsna hale.Kui Williams\'il on järgmiseks hooajaks suurepärane auto pakkuda siis võiks ˛akkpoissi kaaluda küll.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'F1 karussell\'

                            Ungari etapist hakkab Richardo Zonta sõitma Toyotas ,Da Matta asemel.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'F1 karussell\'

                              Originally posted by saar


                              Ungari etapist hakkab Richardo Zonta sõitma Toyotas ,Da Matta asemel.
                              kahjuks tõesti ei teinud da matta loodetud läbimurret vormel ühes, kuigi kindlasti on selles süüdi ka toyota pask auto

                              ise hoidsin talle pöialt juba ta ameerika aastatest...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                                Mõista mõista!

                                Kes on Williamsi teine piloot järgmisel hooajal?



                                Poleks mina selle peale tulnud aga vot Mr. Button on järgmisel hooajal Webberi meeskonnakaaslane.




                                Zellize uudize edazdaz Eurosport News\'i kanal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X