320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MÖH? Et kui oled dopingut võtnud siis gaasi pedaali on kergem vajutada?

    Kommentaar


      Pigem küsimus suutlikuses ja vastupidavuses (erksus, keskendumisvõime säilitamine jne), vormel-1 on üks kurnavamaid sporte ju.

      Kommentaar


        Aastaid tagasi kaotas Tomaš Enge F3000 tiitli selle tõttu, et ühes dopinguproovis leiti marihuaanat. Kõva doping ikka küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Aastaid tagasi kaotas Tomaš Enge F3000 tiitli selle tõttu, et ühes dopinguproovis leiti marihuaanat. Kõva doping ikka küll.
          Pigem on teema selles, et mis ained marihuaanat suitsetades verre satuvad ja need võivad olla ergutava või teab mis toimega ja see pärast võib sportlase sooritus paraneda. Sama on ju alkoholiga.
          AILTON

          Kommentaar


            Ma ei usu, et autojuhi tulemus kuidagi paremaks läheks kui alkot tarbib.

            Pigem on küsimus staatuses, sportlased on rollimudelid, eeskujud, ja narko ja sport ei käi kokku.

            Ma tõsiselt kahtlen, et sportlane tarvitaks narkot parema tulemuse nimel, pigem siis ongi lihtsalt narkar, kes jäi vahele.

            Kommentaar


              Vormelipiloodile Amfetamiini ning on oma hea 50 tundi aktiivne ja ärkvel.

              Kommentaar


                mis kell see sõit eesti aja järgi hakkab?
                Madridista

                Kommentaar


                  Kell 14:00.

                  Kommentaar


                    F.Alonso võidab ära ka täna

                    Kommentaar


                      Masendavalt igav sõit. Isegi värvi kuivamist on põnevam vaadata.

                      Kommentaar


                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Masendavalt igav sõit. Isegi värvi kuivamist on põnevam vaadata.
                          Paraku jah tõesti igav. Isegi Esiliiga reaalaega tehes ja saksakeelset loba kuulatses saad aru, et igav on.
                          Ja see graafiline teave on ka õnnetu. Varem oli igatahes ülevaatlikum.

                          Kommentaar


                            Vähemalt viimased 10 aastat juba igal aastal jutt, et jube igav on. Ja kuigi ma nende 10 aasta jooksul ilmselt oma 20+ etappi isegi ära vaadanud, siis no tõesti - täna tundub ikka eriti igav. Nii igav, et ma ei saa seda vist F! vaatamisena kirja pannagi, kuna lihtsalt ei suuda pilku telekal hoida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas skint Vaata postitust
                              Vähemalt viimased 10 aastat juba igal aastal jutt, et jube igav on. Ja kuigi ma nende 10 aasta jooksul ilmselt oma 20+ etappi isegi ära vaadanud, siis no tõesti - täna tundub ikka eriti igav. Nii igav, et ma ei saa seda vist F! vaatamisena kirja pannagi, kuna lihtsalt ei suuda pilku telekal hoida.
                              Hooajad 2007 ja 2008 olid väga huvitavad aga eelmisest hooajast kehtestatud uued reeglid on asja ikka täielikult p***e keeranud.

                              2 tundi oma elust raisatud.

                              Kommentaar


                                Vormel on jah, lahjaks läinud, tuleb aprilli oodata, siis hakkab BTCC pihta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X