320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'F1 karussell\'

    Originally posted by mazz


    Originally posted by Noonik
    Nupumehe ja Kimi pärast hea meel.
    kui sul juba kimi ühe punkti üle hea meel on,siis saad sa sel hooajal küll väga õnnelikuks veel ilmselt.
    aga nupumehele küll pöial püsti-kolm etappi järjest pjedestaalil.
    Mulle tegi pigem head meelt see, et Kimi jõudis lõpuni oma mersuga, mitte punktikoht.

    Aga jah, Ferraridega peaks midagi ette võtma

    Kommentaar


      Replying to Topic \'F1 karussell\'

      Täna möödus siis 10 aastat Ayrton Senna surmast

      Kommentaar


        Replying to Topic \'F1 karussell\'

        Monaco etapp veel ja kui siis kah Schummi võidab, mina mõnda aega ei kavatse seda F1 jälgida.
        Ma jäin vahepeal tukkuma

        Kommentaar


          Replying to Topic \'F1 karussell\'

          Originally posted by Noonik


          Monaco etapp veel ja kui siis kah Schummi võidab, mina mõnda aega ei kavatse seda F1 jälgida.
          Ma jäin vahepeal tukkuma
          sellist juttu kuulen ma peaaegu pärast igat F1 etappi
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'F1 karussell\'

            Originally posted by dimaggio


            Originally posted by Noonik


            Monaco etapp veel ja kui siis kah Schummi võidab, mina mõnda aega ei kavatse seda F1 jälgida.
            Ma jäin vahepeal tukkuma
            sellist juttu kuulen ma peaaegu pärast igat F1 etappi
            Tegelt kah, mul on selline plaan olnud juba pikemat aega, täpsemalt peale 3\'ndat Schumacheri võitu.
            Mõtlesin, et 3 võitu veel järjest ja mina ei jõua enam ... Monaco GP on 6\'s etapp ja kes teab ... ehk isegi 6\'s võit Schummile.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'F1 karussell\'

              mina isiklikult olen lõpetanud F1\'e kui spordiala jälgimise.sel hooajal olen u 1-2 starti vaadanud ja teleka peale 5 kuni 10 ringi kinni pannud,kui Schumi tosina sekundiga eest ära on sõitnud.aga ei ole mitte üht halvustavat sõna öelda.müts maha kogu meeskonna ees,lihtsalt jumalik töö nende poolt,teiste viga,et ise nii täkud pole :P
              aga jah,selle asemel,et team-schumacheri sooloesitust vaadata minge parem õue värske õhu kätte või maale kartuleid panema!head päeva jätku!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                Sõit oli taaskord igav. Ainus positiivne asi kogu asja juures oli Trulli 3.koht. Loodetavasti Monacos tõugatakse Schumi troonilt ja troonile tõuseb Montoya, kel peaks oma kodurajal üsna head võimalused olema

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'F1 karussell\'

                  kõik avaldavad pidevalt arvamust, et sõidud on megaigavad, ent jälgitakse siiski.
                  ma olen vist ainus, kelle jaoks nii suursugune asi ei saa kunagi igav tunduda. viimase 3 aasta jooksul pole mitte ühtegi GP-d vahele jäänud ja üldse olen jälginud pidevalt sellest ajast peale, kui schummi oma esimese tiitli benettoni\'ga võitis. pinevus on tihtipeale küll olematu, kuid siuke mõnus chill asi on see ju ikkagi. ülekanded on ka sellisel lahedal ajal kui muidu suurt midagi poleks niikuinii teha. näiteks minusugusele loodrile vägagi sobiv.:P
                  f1 on selline pikaldane ala, kus schummi fännidel tuli 4 aastat mõõnas vireleda ning nüüd saab siis selle tasuna juba viiendat hooaega järjest täiega mõnuleda ja teiste poolehoidjate virinat kuulata.
                  kuigi mu postituses oli ülekaalus irooniline hoiak, siis oma point on ses siiski - f1 pole pooltki nii igav kui enamus arvab.massidele küll, kuid neile vähestele, kes asjast lähemalt jagavad, pakub see endiselt piisavalt palju, et sunnib end igal nädalavahetusel ikka ja jälle vaatama.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'F1 karussell\'

                    IGAV IGAV SAMA HUVITAV KUI ALA tigu
                    Vaikne.....

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'F1 karussell\'

                      Minuarust on v2ga lahe:P Tahaks teada mittu etappi enne l6ppu Schummi see aasta oma tiitli 2ra kindlustab Olen meelitatud et McLarenil l22b kehvasti ja samas liigutatud et Buttonil ja Alonsol l22b yle minu ootuste h2sti

                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'F1 karussell\'

                        Originally posted by mazz


                        kõik avaldavad pidevalt arvamust, et sõidud on megaigavad, ent jälgitakse siiski.
                        ma olen vist ainus, kelle jaoks nii suursugune asi ei saa kunagi igav tunduda. viimase 3 aasta jooksul pole mitte ühtegi GP-d vahele jäänud ja üldse olen jälginud pidevalt sellest ajast peale, kui schummi oma esimese tiitli benettoni\'ga võitis. pinevus on tihtipeale küll olematu, kuid siuke mõnus chill asi on see ju ikkagi. ülekanded on ka sellisel lahedal ajal kui muidu suurt midagi poleks niikuinii teha. näiteks minusugusele loodrile vägagi sobiv.:P
                        f1 on selline pikaldane ala, kus schummi fännidel tuli 4 aastat mõõnas vireleda ning nüüd saab siis selle tasuna juba viiendat hooaega järjest täiega mõnuleda ja teiste poolehoidjate virinat kuulata.
                        kuigi mu postituses oli ülekaalus irooniline hoiak, siis oma point on ses siiski - f1 pole pooltki nii igav kui enamus arvab.massidele küll, kuid neile vähestele, kes asjast lähemalt jagavad, pakub see endiselt piisavalt palju, et sunnib end igal nädalavahetusel ikka ja jälle vaatama.
                        Täpselt...kusjuures toetan ise Schummit umbes 1996/97. aastast saadik...siis, kui tal Hilli ja Villeneuve\'iga kõva andmine käis. Samas pean tunnistama, et väga sümpaatne sõitja on minu jaoks ka Button(kohe esimesest aastast kui ta F1-ga liitus).
                        Ka mul ei ole viimastel aastatel etappe vahele jäänud(vist viimased 4 aastat), alates 1997. aastast võib vahelejäänud GP-d ühekäe sõrmedel üles lugeda
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'F1 karussell\'

                          ennustusvõistluste seas ringi vaadates ühtegi f1-ennustust ei juhtunudki nägema.
                          kui osalejaid jaguks, võiks selle vabalt enda peale võtta.
                          loomulikult poleks mõtet ennustada igal etapil vaid võitjat, formaadi üle mõelda on veel aega. hooaja lõpuni on veel 13 etappi, piisavalt ühe sõnaga.
                          kes veel viitsib sõite jälgida ja ennustada võiks siis teada anda ja kui osalejaid koguneks kena hulk, siis võiks juba järgmisest sõidust pihta hakata. oodatud on ka kõiksugu ettepanekud formaadi suhtes.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'F1 karussell\'

                            Originally posted by mazz


                            ennustusvõistluste seas ringi vaadates ühtegi f1-ennustust ei juhtunudki nägema.
                            kui osalejaid jaguks, võiks selle vabalt enda peale võtta.
                            loomulikult poleks mõtet ennustada igal etapil vaid võitjat, formaadi üle mõelda on veel aega. hooaja lõpuni on veel 13 etappi, piisavalt ühe sõnaga.
                            kes veel viitsib sõite jälgida ja ennustada võiks siis teada anda ja kui osalejaid koguneks kena hulk, siis võiks juba järgmisest sõidust pihta hakata. oodatud on ka kõiksugu ettepanekud formaadi suhtes.
                            Mina oleksin küll käpp. Võib-olla ennustada TOP 8? Boonusena mõni kord, kes esimene katkestaja või kui palju sekundeid kaotab nt kolmas liidrile.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'F1 karussell\'

                              kas rohkem huvitatuid tõesti ei olegi või ei viitsita lihtsalt postitusi teha?
                              anyway-kui saaks nüüd paar-kolmgi osalejat juurde, siis võiks asja käima lükata.
                              minu arvates võiks süsteemi teha üsnagi lihtsa - igaks etapiks võiks pakkuda näiteks 4 sõitjat, kelle saadavad punktid saaks kirja ka ennustaja. järjekord ei omaks tähtsust. peale selle võiks olla ka mingid boonusevõimalused. mis arvate?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                                OK, võite minuga kah arvestada
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X