320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'F1 karussell\'

    Originally posted by mazz


    kas rohkem huvitatuid tõesti ei olegi või ei viitsita lihtsalt postitusi teha?
    anyway-kui saaks nüüd paar-kolmgi osalejat juurde, siis võiks asja käima lükata.
    minu arvates võiks süsteemi teha üsnagi lihtsa - igaks etapiks võiks pakkuda näiteks 4 sõitjat, kelle saadavad punktid saaks kirja ka ennustaja. järjekord ei omaks tähtsust. peale selle võiks olla ka mingid boonusevõimalused. mis arvate?
    Sa võiks juba ära teha kuna küll need osalejad tulevad . Kui ma nüüd õigesti aru saiin siis 4 sõitjat tuleb pakkuda? Kui nii see on lähevad need neli meest suht ühte auku, ilmselt näeks välja selline: Schumi, Button, Barrichello ja Montoya või sain ma mõttest aru. Võiks ikka panna 8 sõitjat järjestusse. Raskem variant näeks muidugi välja selline paned täppi mehe koha saad 2 punna paned mööda +1 või -1 kohta saad 1 punni. Ehk:
    Ennustus:
    1.M.Schumacher
    2.Alonso
    3.Barrichello
    4.Button
    5.Montoya
    6.Trulli
    7.R.Schumacher
    8.Räikkonen

    Sõidu lõppseis:
    1.M.schumacher
    2.Button
    3.Montoya
    4.Barrichello
    5.Räikkonen
    6.Trulli
    7.Alonso
    8.R.Schumacher

    Punktid:
    2+0+1+0+0+2+1+0=6 punkti
    Võtsin need ennustusest. Ehk 2 punni Schumi eest, 0 Alonso eest, 1 Barrichello eest jne

    See oleks minu arvates kõige sobivam variant, kuigi natuke raskem oleks kokku arvutada.
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'F1 karussell\'

      Mina ka nõus ennustuses kaasa lööma, kuigi erilist edu mul seal vist npoleks, kuna põhimõtted ei luba Schumit esimeseks panna.

      Ennustada võiks ka tiimide arvestuses ehk siis antud etapi TOP3 näiteks

      Kommentaar


        Replying to Topic \'F1 karussell\'

        Originally posted by Loca


        Mina ka nõus ennustuses kaasa lööma, kuigi erilist edu mul seal vist npoleks, kuna põhimõtted ei luba Schumit esimeseks panna.

        Ennustada võiks ka tiimide arvestuses ehk siis antud etapi TOP3 näiteks
        Sitad põhimõtted!!!
        Schumi on kyll ka minu lemmik, aga jh olgem ausad võistlusest on tõesti kadumas pinevus, seda aga see prast et Schumi on maailma kõigiaegade parim driver ja Ferrari teistest selgelt yle!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'F1 karussell\'

          Originally posted by Henryfan


          Originally posted by mazz


          kas rohkem huvitatuid tõesti ei olegi või ei viitsita lihtsalt postitusi teha?
          anyway-kui saaks nüüd paar-kolmgi osalejat juurde, siis võiks asja käima lükata.
          minu arvates võiks süsteemi teha üsnagi lihtsa - igaks etapiks võiks pakkuda näiteks 4 sõitjat, kelle saadavad punktid saaks kirja ka ennustaja. järjekord ei omaks tähtsust. peale selle võiks olla ka mingid boonusevõimalused. mis arvate?
          Sa võiks juba ära teha kuna küll need osalejad tulevad . Kui ma nüüd õigesti aru saiin siis 4 sõitjat tuleb pakkuda? Kui nii see on lähevad need neli meest suht ühte auku, ilmselt näeks välja selline: Schumi, Button, Barrichello ja Montoya või sain ma mõttest aru. Võiks ikka panna 8 sõitjat järjestusse. Raskem variant näeks muidugi välja selline paned täppi mehe koha saad 2 punna paned mööda +1 või -1 kohta saad 1 punni. Ehk:
          Ennustus:
          1.M.Schumacher
          2.Alonso
          3.Barrichello
          4.Button
          5.Montoya
          6.Trulli
          7.R.Schumacher
          8.Räikkonen

          Sõidu lõppseis:
          1.M.schumacher
          2.Button
          3.Montoya
          4.Barrichello
          5.Räikkonen
          6.Trulli
          7.Alonso
          8.R.Schumacher

          Punktid:
          2+0+1+0+0+2+1+0=6 punkti
          Võtsin need ennustusest. Ehk 2 punni Schumi eest, 0 Alonso eest, 1 Barrichello eest jne

          See oleks minu arvates kõige sobivam variant, kuigi natuke raskem oleks kokku arvutada.
          nujah, aga minu arust oleks palju huvitavam vaadata sõitu kui sul on kindlat 4 sõitjat kellele pöialt hoida. kuidagi keeruline ja samas ka igavam tundub see kui peaks vaatama, et 8 pilooti kindlatele kohtadele loksuksid.
          muidugi ei pea see arv olema 4, kuigi ega ka esinelik seni väga ühte auku pole läinud, kui schummi edu muidugi välja arvata.
          a ärgem reostagem f1 teemat sellise off-topic\'uga, jätkakem siis eri teema all, mille leiab ennustusvõistluste alt.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'F1 karussell\'

            Mullu sai kah ise sellist asja korraldatud ning mazzile teadmiseks niipalju, et hooaja lõpus võid sa sisuliselt ühe käe sõrmedel ennustusest osavõtjaid loendada..Kuid egas midagi..edu korraldamisel...
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


              Replying to Topic \'F1 karussell\'

              Originally posted by Henryfan

              Võiks ikka panna 8 sõitjat järjestusse. Raskem variant näeks muidugi välja selline paned täppi mehe koha saad 2 punna paned mööda +1 või -1 kohta saad 1 punni.

              Minu teada on selline ennustus juba ühel teisel leheküljel olemas..Ei näe mingisugust põhjust, miks siinses jalgpallifoorumis peab samalaadset aktsiooni läbi viima..
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                Täna oli siis üle pikka aja midagi huvitavat Homme tuleb siis tänavu esimest korda sõit ilmselt lõpuni vaadata.

                Tänases kvalifikatsioonis jäi Michael \"saksa jalgpalli legend :P\" Schumacher viiendaks, kuid stardib siis neljanana. Kuna Ralf Schumacher kes tuli teiseks peab alustama 10 kohta tagapool kvalifikatsioonis saavutad kohast ehk kaheteistkümnendana. Homme lõppeb siis Schumacheri võitude seeria? Loodame... Esireas stardib veel BAR\'i piloot Jenson Button ja nende taga teises reas kolmandana Alonso ja tema kõrval kuid natuke tagapoolt Mihkel sõidupeale Schumacher.

                Homme kõik F1 fännid näevad tänavuse hooaeja põnevaimat võidusõitu ilmselt !!
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'F1 karussell\'

                  Räägid pika teksti kõikidest kohtadest/positsioonidest, mille keegi täna välja sõitis. Aga ei maini seda inimest, kes sõitis esimese koha aja välja. ... Mõnus vend.
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'F1 karussell\'

                    Shummm võidab ikka, muidu nagu oleks maailmas midagi valesti.


                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'F1 karussell\'

                      Originally posted by peremees


                      Shummm võidab ikka, muidu nagu oleks maailmas midagi valesti.

                      Ära ütle, et sa tema poolt ... Aga esimest kohta ei avalda ikka veel :P Kommentaatorite väitel on see \"Soome nimega itaalane\" vms
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'F1 karussell\'

                        Originally posted by Henryfan

                        Ära ütle, et sa tema poolt ... Aga esimest kohta ei avalda ikka veel :P Kommentaatorite väitel on see \"Soome nimega itaalane\" vms
                        Jorma Trullinen?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'F1 karussell\'

                          siit võib siis noorem generatsioon lugeda legendaarsest jarno saarisest, kelle kahetsusväärselt lühikeseks jäänud karjäär inspireeris hr. trulli vanemaid sedavõrd, et nad pojale soome nime panid. no juhuks, kui keegi veel ei teadnud

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'F1 karussell\'

                            JA Trulli pani tänase sõidu kinni . Viimased ringid tõid ikka majja suurt pinget, kuid Baumgartner, kes sai sisse oma kuuenda ringi (üheksandal kohal olles :P) rikkus Buttoni väikesed võimalused võtta karjääri esimene võit. See eest võitis aga esimest korda oma karjääris Jarno Trulli.
                            Kahju et Alonso niimoodi lõpetas , aga enam ei saa seda muuta. Tore et Schumacher katkestas. Üldse etapp oli väga põnev. Mina ootasin muidu täiega seda kui see Sato mootor nii teeb, aga kahju et Fisichella sõit lõppes . Järjestus oli küll ikka väääga koom .



                            Hooaja parim etapp ja ilmselt jääb ka selleks
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'F1 karussell\'

                              Ma arvan kha.
                              Seni kõige vaadatavaim etapp sel hooajal.
                              Schummi pärast hea meel - oleks võinud ka hullemini minna

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                                Monaco tõestas end järjekordselt teiste radadega võrreldes kordades suuremat õnnetegurit vajava ringrajana. Liikuv post Zsolt oleks võinud ka veel punktidele jõuda, siis oleks asi täiuslik olnud.
                                Trulli pärast hea meel, näitas lõpuks ometi Alonsole koha kätte, üldiselt aga küllalt mõttetu, kuigi kohati huvitav sõit. Schummiga juhtunu on müstika, aga seda, et ta meelega pidurdas, ma ei usu. Keset kiirendust rattad blokki pidurdada - i dont think so.
                                Vähemalt punktiseis nüüd veidigi põnevam, kuigi ilmselt juba järgmisel nädalal paneb Ferrari jälle õiged jõudude vahekorrad maksma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X