320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'F1 karussell\'

    Lähipäevil saab ilmselt foorumist ja ka mujalt lugeda klubi \"schumi-haters\" kommentaare, kui andetu ja loll \"the Best\" ikka on. See, mis seal täpselt toimus, jääb segaseks, aga eks ta seda tänavust surm-igavat hooaega natukenegi huvitamaks tegi, kahju muidugi, et järjekordne rekord purustamata jäi, samas midagi peab ka järgnevatesse hooaegadesse jääma. Minule jäi aga tänane sõit meelde kahe idioodi poolt: kõigepealt Sato - no annab olla, krt auto suitseb, aga mees ikka pressib edasi, juhtunuks mingi suurem õnnetus, siis tuleks mehel ilmselt tõsisemat vastutust kanda, kuid sellegipoolest ei usu mina, et FIA asja uurimata jätab, ja teine mees oli Alonso - no comments:P

    Aga lõppude-lõpuks, oli sõidus kuni lõpphetkedeni põnevust ja seda mitte ainult
    2-... kohale, vaid ka kõrgeimale poodiumikohale ning peab tõdema, et mulle see meeldis.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'F1 karussell\'

      Tänast etappi oli mõnus vaadata. Heameel oli Trulli võidu ja Massa punktide üle. Montoya peaks vähe rohkem pingutama, igas sõidus ta üritab midagi, aga siis lööb käega. Kuigi täna kaotas Montoya Heidfeldil sabas sõites mingi paarkümmend sekundit kindlalt. Kahju, kolmas koht oleks olnud võimalik
      Viimane kord oli nii lõbus eelmise aasta Brasiilia GP. JÄRELDUS: selleks, et sõit oleks huvitav peab itaallane võitma ja Schumi katkestama. Kahju, et Baumgartner punktidele ei jõudnud

      Kommentaar


        Replying to Topic \'F1 karussell\'

        Olles Schumi austaja ei hakka ma midagi vinguma.

        Vaatamata sellele, et Schumi ei võitnud oli hooaja huvitavam etapp. ja Renaultide edu üle on mul alati meel. Alonso võit oleks rohkem meeldinud aga ka Trulli on OK. Kahju on jah sellest, et Buttonil ei lastud midagi ette võta selle õnnetu Minardi poolt aga üldiselt on 90% selge, et ta poleks ka Trullist mööda saanud.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'F1 karussell\'

          Minus valitsevad vastakad tunded: üks osa minust tunneb rõõmu Super-Jensoni teise koha üle, teine pool jälle on melanhooniline Schummiga juhtunu pärast
          Aga ühtin enamusega...see oli selle hooaja põnevaim sõit
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'F1 karussell\'

            juba kolm treeningut ära olnud ja Ferrarid ei domineerigi. ferraride parim koht schumi 2. mingil treeningul. tundub, et minardide, jordanite ja klieni vahel läheb tihedaks rebimiseks. baumgartner pole sugugi viimane.
            tõotab tulla huvitav nädalavahetus

            Kommentaar


              Replying to Topic \'F1 karussell\'

              Shum vaatas et hooaeg kisub igavaks ning otsustas laste teistel ka veidi lõbutseda

              Kommentaar


                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                Originally posted by peremees


                Shum vaatas et hooaeg kisub igavaks ning otsustas laste teistel ka veidi lõbutseda
                Pakun, et igavusest saab asi väga kaugel olema, Monacos kaotatud 10 punkti võivad veel väga kalliks maksma minna.
                Tegelikult oli ka juba eelmine aasta näha, et ega Ferrari teistele nii püüdmatu nüüd ka ei ole kui arvatakse üldiselt, oli ju lausa periood, kus Ferrarid olid näiteks Williamsitest lootusetult aeglasemad. Põnevust jätkus viimase etapini välja, seda eelkõige tänu uuele punktisüsteemile, mis näiteks see hooaeg võib saada Schummi kirstunaelaks - ta on küll hooaja algust võimsalt valitsenud, kuid ta punktiline ülekaal pole siiski üle mõistuse suur.
                Kuna Monaco oli üks väga segane ja erandlik etapp, siis õige pildi hetke jõudude vahekorrast peaks andma just Euroopa GP. Go Schummi!
                Ja ärge unustage ka ennustada, 10 tunni ja 30 mintsa veel aega selleks.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'F1 karussell\'

                  Rahu, ainult rahu! Nagunii mina olen Renaultide poolt. Nad tegelesid tähtsa arendustööga salaja, millest tean ainult mina :P. See etapp näete nende tõelist potensiaali!

                  Täna vist TV3 näitab jälle ka esimest kvalifikastiooni?

                  Väike küsimus: Kumba oleks huvitavam jälgida, kas Renaulti või muu võisa peale Ferrari auto juhib pikalt või juhib pikalt Ferrari roolis Schumiga?

                  A wild guess!:P
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'F1 karussell\'

                    Originally posted by Henryfan


                    Rahu, ainult rahu! Nagunii mina olen Renaultide poolt. Nad tegelesid tähtsa arendustööga salaja, millest tean ainult mina :P. See etapp näete nende tõelist potensiaali!

                    Täna vist TV3 näitab jälle ka esimest kvalifikastiooni?

                    Väike küsimus: Kumba oleks huvitavam jälgida, kas Renaulti või muu võisa peale Ferrari auto juhib pikalt või juhib pikalt Ferrari roolis Schumiga?

                    A wild guess!:P
                    Mina loodan Schumi võitu,sest ta on parim ja ta on mu lemmik!! Ja ma loodan,et ta kihutab stardist kohe minema ja et keegi teda enam sõidu ajal ei näe!See on minu tagasihoidlik soov tänast F1 kihutamist silams pidades!!!!!!!!!!:P :P
                    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'F1 karussell\'

                      Kõige parem oleks muidugi see, kui Shumm saab karistuse ning peab startima viimaselt realt.
                      Rada on märg ning vihma kallab julmalt. Shumm saab stardis kahest mööda, võtab järgmise ette, siis järgmise, möödub igalt poolt nii välis-kui ka sisekurvist, tõuseb iga ringiga. Nii see läheb kuni jõuab Montoyani, nende vahel on pinev võitlus, Shumm saab s-kurvis talle kõrvale ja nii nad sõidavad paarsada meetrit, kuni järgmises kurvis jääb Shummi auto sisekurvi ning saab Montyst mööda,kellel ytlevad n2rvid yles, l2heb sõidab boksi ning lõpetab karjääri.
                      Samal ajal teeb Shumm hullumeelset sõitu, lõpuni on jäänud 15 ringi. Ta jõuab Alfonsole järgi ning noore mehe n2rvid ei pea vihmas vastu, Shumm yritab igast otsast mööduda kuni see tal õnnestubki. Alfonso seljataha jäetud läheneb ta Trullale, Trulla kujutab ette ,et sõidab Shummil eest ära,aga Shumm sõidab probleemideta mööda ja Trulli teeb avarii, mispeale tuleb turvaauto rajale.....tänu turvaautole jõuab Shumm järgi noorele Shummile, 2 ringi on lõpuni, securitycar lahkub.......vennad shumid võitlevad pingsalt kuni viimase kurvini, kus Michael pääseb Ralfi kõrvale, Michale teeb pette,millise ta tegi ka kunagi Hillile (nagu sõidaks otsa), Ralfi närvid ei pea vstu ning võtab jala pedaalilt maha.
                      M.Shum võidab! JES!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'F1 karussell\'

                        Originally posted by peremees


                        Kõige parem oleks muidugi see, kui Shumm saab karistuse ning peab startima viimaselt realt.
                        Rada on märg ning vihma kallab julmalt. Shumm saab stardis kahest mööda, võtab järgmise ette, siis järgmise, möödub igalt poolt nii välis-kui ka sisekurvist, tõuseb iga ringiga. Nii see läheb kuni jõuab Montoyani, nende vahel on pinev võitlus, Shumm saab s-kurvis talle kõrvale ja nii nad sõidavad paarsada meetrit, kuni järgmises kurvis jääb Shummi auto sisekurvi ning saab Montyst mööda,kellel ytlevad n2rvid yles, l2heb sõidab boksi ning lõpetab karjääri.
                        Samal ajal teeb Shumm hullumeelset sõitu, lõpuni on jäänud 15 ringi. Ta jõuab Alfonsole järgi ning noore mehe n2rvid ei pea vihmas vastu, Shumm yritab igast otsast mööduda kuni see tal õnnestubki. Alfonso seljataha jäetud läheneb ta Trullale, Trulla kujutab ette ,et sõidab Shummil eest ära,aga Shumm sõidab probleemideta mööda ja Trulli teeb avarii, mispeale tuleb turvaauto rajale.....tänu turvaautole jõuab Shumm järgi noorele Shummile, 2 ringi on lõpuni, securitycar lahkub.......vennad shumid võitlevad pingsalt kuni viimase kurvini, kus Michael pääseb Ralfi kõrvale, Michale teeb pette,millise ta tegi ka kunagi Hillile (nagu sõidaks otsa), Ralfi närvid ei pea vstu ning võtab jala pedaalilt maha.
                        M.Shum võidab! JES!
                        Mina lõpetaks sinu asemel kohe nende rohtude tarbimise...
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'F1 karussell\'

                          Originally posted by Martin


                          Originally posted by peremees


                          Kõige parem oleks muidugi see, kui Shumm saab karistuse ning peab startima viimaselt realt.
                          Rada on märg ning vihma kallab julmalt. Shumm saab stardis kahest mööda, võtab järgmise ette, siis järgmise, möödub igalt poolt nii välis-kui ka sisekurvist, tõuseb iga ringiga. Nii see läheb kuni jõuab Montoyani, nende vahel on pinev võitlus, Shumm saab s-kurvis talle kõrvale ja nii nad sõidavad paarsada meetrit, kuni järgmises kurvis jääb Shummi auto sisekurvi ning saab Montyst mööda,kellel ytlevad n2rvid yles, l2heb sõidab boksi ning lõpetab karjääri.
                          Samal ajal teeb Shumm hullumeelset sõitu, lõpuni on jäänud 15 ringi. Ta jõuab Alfonsole järgi ning noore mehe n2rvid ei pea vihmas vastu, Shumm yritab igast otsast mööduda kuni see tal õnnestubki. Alfonso seljataha jäetud läheneb ta Trullale, Trulla kujutab ette ,et sõidab Shummil eest ära,aga Shumm sõidab probleemideta mööda ja Trulli teeb avarii, mispeale tuleb turvaauto rajale.....tänu turvaautole jõuab Shumm järgi noorele Shummile, 2 ringi on lõpuni, securitycar lahkub.......vennad shumid võitlevad pingsalt kuni viimase kurvini, kus Michael pääseb Ralfi kõrvale, Michale teeb pette,millise ta tegi ka kunagi Hillile (nagu sõidaks otsa), Ralfi närvid ei pea vstu ning võtab jala pedaalilt maha.
                          M.Shum võidab! JES!
                          Mina lõpetaks sinu asemel kohe nende rohtude tarbimise...
                          heh ......tegelikult kirjeldasin oma unistuste sõitu

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'F1 karussell\'

                            Alonso vast ikka mitte Alfonso Aga tekst oli hea

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'F1 karussell\'

                              Originally posted by Henryfan

                              Väike küsimus: Kumba oleks huvitavam jälgida, kas Renaulti või muu võisa peale Ferrari auto juhib pikalt või juhib pikalt Ferrari roolis Schumiga?
                              Eelmine hooaeg oli näiteks võimas jälgida sõitu Hockenheimis, kus Montoya võitis teiseks tulnud Coulthardi 65 sekundiga. See oli üks tore etapp, Montylt parim stardikoht, kiireim ring ja kõige krooniks ka võit. Schumi aga kaotas mingi 4 (?) ringi enne lõppu rehvi või ratta ja langes 7.kohale.

                              Originally posted by fazzoletti

                              Mina loodan Schumi võitu,sest ta on parim ja ta on mu lemmik!! Ja ma loodan,et ta kihutab stardist kohe minema ja et keegi teda enam sõidu ajal ei näe!
                              ma loodan ka, et Schumi kihutab stardist minema, Ferrari mootor lendab õhku ja kõik on tossu täis ja Schumi lahkub enne pilve hajumist oma boksi ja oma nägu enam etappi ajal enam ei näita. loomulikult keegi selles mootori õhkulendamise episoodis viga ei saa.



                              huvitav kuidas Schumi ja Sato koos rajale ära mahuvad?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                                Võitja Michael Schumacher.


                                No comments

                                Kommentaar

                                Working...
                                X