320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'F1 karussell\'

    taaskord jama sõit. parimad kohad olid montoya möödasõidud ja need olukorrad, kus schumit taheti rajalt välja trügida. montoya valmistab mulle järjest enam pettumust, loodan, et varsti asi paraneb ja ta taas vähemalt poodiumile suudab sõita. sato tegi rajal taas lollusi ja nagu ikka oli tema BAR see, mis katkestas. mclaren on omadega täielikus mülkas, räikkönenist ja coulthardist on ikka tõsiselt kahju. kimil, kes pidi olema schumi peakonkurent see asta, 7 etappiga 1 närune punkt.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'F1 karussell\'

      Minge ennustage seal
      Liituge liigaga F1 Estonia

      Kommentaar


        Replying to Topic \'F1 karussell\'

        mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber. Michael sai siis Euroopast kuuenda võidu, Alonso viies, Trulli neljas, Button kolmas, Fisichella kuues ja Webber seitsmes. McLaren jäi taas punktita ,Williams sai 1 punkti. Mida paremat võib tahta.
        ½121½

        Kommentaar


          Replying to Topic \'F1 karussell\'

          Originally posted by Hughes


          mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber. Micahael siis Euroopas viies, Trulli neljas, Button kolmas, Fisichella kuues ja Webber seitsmes. McLaren jäi taas punktita ,Williams sai 1 punkti. Mida paremat võib tahta.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'F1 karussell\'

            Originally posted by Hughes
            mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber.
            tore on elada, kui sel hooajal lemmikud on 100% võitudest võtnud.

            Micahael siis Euroopas viies
            arenda mõtet edasi, praegu jäi mõnevõrra hämaraks.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'F1 karussell\'

              Originally posted by zidane_5


              Originally posted by Hughes


              mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber. Micahael siis Euroopas viies, Trulli neljas, Button kolmas, Fisichella kuues ja Webber seitsmes. McLaren jäi taas punktita ,Williams sai 1 punkti. Mida paremat võib tahta.
              Tore, et meil üks ühine lemmik on Webber ... Aaaga Micahael :P viies? Ja Euroopas?
              Umm, tõesti ta mingi hetke võistluse algfaasis oli viies aga hiljem ... nomaeitea

              Kommentaar


                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                Hüppas pähe, et teema pealkiri F1 \"karusell\" on otse naelapea pihta. Istuvad vennad üksteise järgi maha, tehakse oma kohustuslikud tiirud ära, mõned ehk kukkuvad maha ja kes ees see ikka mees and that\'s it.... Igav.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'F1 karussell\'

                  Kanada etappi eel on päris mitu huvitavat asja, aga kahjuks EMi tõttu tänast kvalifikatsiooni jälgida ei saa.

                  Pantano ei sõida tänu erimeelustele Isa ja mändzhmendi vahel. Teda asendab Jordani testisõitja sakslane Timo Glock.

                  Renault ja BAR tahavad anda Ferrarile täna ja homme suure lahingu. Sest vaadata aegu on mõlemad konkuretsis sees. Praegu ei ole teie arust nii, et F1-s on juba kaks uut suurt tulnud Renaulti ja BARI näol see eest Mclaren on esialgu väljalangenud. Ja kolmikust on saanud nelik .

                  Ja kõige vägevam on see, et Villeneuve testib ilmselt sügisel Williamsit
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'F1 karussell\'

                    Originally posted by Henryfan
                    Ja kõige vägevam on see, et Villeneuve testib ilmselt sügisel Williamsit
                    Testib??? Ma olen suhteliselt kindel, et testsõitjana me Jaqcuesi küll kunagi ei näe. Pigem ikka Williamsi piloodina võistlusrajal.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'F1 karussell\'

                      Hmm j2rjekordne p6nev s6it oliTegelt kaa ma tahan t6esti teada mite etappi enne l6ppu Shummi oma tiitli kindlustab
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'F1 karussell\'

                        Kas keegi teab mis Webberiga juhtus?
                        Ma jälgisin F1 ajal Šveitsi - Horvaatia mängu.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'F1 karussell\'

                          Nii ja asjalood nüüd sellised, et kuna Williamsi ja Toyota autod kasutasid mingeid valesid/ülearuseid osi kuskil, siis võetakse nende kohad ära ning seega saavad Ferrarid kaksikvõidu ja Button(vist) tõuseb kolmandaks.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'F1 karussell\'

                            Nonii on tühistatud Williamsi ja Toyota tulemused Kanada GP-l! Seoses sellega sai 2 punkti oma F1 debüüdi teinud sakslane Timo Glock, kes pääses täiesti juhuslikult sõitma. Selle diskfalitseerimisega seoses jagunesid punktid nii. 1.M.Schumacher, 2.Rubens barrichello, 3.J.Button (6 poodium juba mehel tänavu ), 4.G.Fisichella 5.K.Räikkonen , 6.D.Coulthard, 7.T.Glock, 8.N.heidfeld. McLarenil hooaja parim etapp :P


                            Igatahes ma olen õnnelik Buttoni ja Fisichella üle ja see muutus tõi mul f1.area.ee Team Manageris kõva punkti lisa. Kui Williamsi tulemusi poleks tühistatud oleks ma saanud ainult 5 punkti, siis nüüd ma saan 9 punkti .
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'F1 karussell\'

                              Originally posted by Henryfan



                              Igatahes ma olen õnnelik Buttoni ja Fisichella üle ja see muutus tõi mul f1.area.ee Team Manageris kõva punkti lisa. Kui Williamsi tulemusi poleks tühistatud oleks ma saanud ainult 5 punkti, siis nüüd ma saan 9 punkti .
                              Sama siin

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                                Originally posted by SleepWalking


                                Originally posted by Henryfan
                                Ja kõige vägevam on see, et Villeneuve testib ilmselt sügisel Williamsit
                                Testib??? Ma olen suhteliselt kindel, et testsõitjana me Jaqcuesi küll kunagi ei näe. Pigem ikka Williamsi piloodina võistlusrajal.
                                kas sa arvad, et võistluspiloodid ei testigi? äkki tahetakse nende testsõitudega näha, kuidas ta autoga sobib, milliseid ringiaegu teeb jms. või arvad, et 2005. aasta märtsis istub ta autorooli ilma et oleks autot enne näinudki?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X