320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'F1 karussell\'

    jess button poodiumil aga ei saa aru mida mehed stardi hetkel teevad alti söidetakse neist nagu postidest mööda ja sato otsustab ikka autot löhkuda,seekord sisi söitis fisichellale tagant otsa.aga vöit see hooaeg veel bar-hondale tuleb
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Vastus teemale \'F1 karussell\'

      hea sõit oli,nägi palju möödasõite ja rajalt välja sõite,kimi pärast natukene kahju oleks tahtnud eesti(nohh soome..)hümni kuulda:P aga mclaren ja renault on päris võrdsed praegu..ferrari on ikka saast ,väga hea et fisico sai mööda viimastel ringidel schumist WEBBERIST kahju..hea stardikoht oli a kohe esimesel ringil vedas viltu..õnnitlused alonso ,tiitel sinu(peaaegu)järgmine aasta ei usu et barichello enam ferrari rooli keerab..kas siis minek bar-i,mclarenisse(ei usu kaks suht head sõitjat ees), või siis renaulti..praegu spekuleeritakse et button ferrarisse ja barichello bar-i..BAR on päris hea taassünni teinud buttoni 3-s koht tõestas seda
      jään huviga ootama järgmist sõitu ungaris ja siis ju tuleb uus rada ..türgi GP kus pole keegi sõitnud veel..

      peace!
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'F1 karussell\'

        Algselt postitas pillureinger


        BAR on päris hea taassünni teinud buttoni 3-s koht tõestas seda


        peace!
        kas saab rääkida taassünnist, kui vend, kes oli eelmisel aastal teine, sai alles mingi paar etappi tagasi oma selle hooaja esimesed punktid?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'F1 karussell\'

          aga mclaren ja renault on päris võrdsed praegu
          Ei ole võrdsed,mclaren on tükk maad kiirem ja renault vastupidavam.Tundub,et Mc peakski kvalifikatsiooni sõitma ühe mootoriga ja siis sõiduks uue vahetama,elu on näidanud,et pohh see -10 kohta stardis.
          Aga loodetavasti toob värvimuutus juba hungaroringil parema vastupidavuse
          Siit ka keegi minemas on?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'F1 karussell\'

            Algselt postitas marcello

            Ei ole võrdsed,mclaren on tükk maad kiirem ja renault vastupidavam.Tundub,et Mc peakski kvalifikatsiooni sõitma ühe mootoriga ja siis sõiduks uue vahetama,elu on näidanud,et pohh see -10 kohta stardis.
            isegi pohh need -19 kohta. võimas

            Kommentaar


              Vastus teemale \'F1 karussell\'

              Mulle igatahes selline stsenaarium sobib, kus Alonso tuleb meistriks. Kimi ja McLaren on muidugi palju kiiremad, kuid kiirusest pole kasu, kui sa finišisse ei jõua. Muidugi sõitjatel endil (Kimil ja Fernandol) pole vahet eriti ollagi - lihtsalt McLaren on kiirem. Kuid vaateme, mis Ungaris toimub, iseenesest peaks päris huvitav duell tulema Räikkoneni ja Alonso vahel ilmselt, kuna seekord pole rada just kõige kiirem ja parem.

              Fisichellale jälle minu silmis boonuspunkte, et möödasõitu üritas ning sellega ka viimasel ringil hakkama sai.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                siiski toimus möödasõit scumist eelviimasel ringil

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'F1 karussell\'

                  tore et Montoyal hästi läheb....Briti GP võit ja nüüd viimaselt stardikohalt teiseks

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'F1 karussell\'

                    Algselt postitas DeadorAlive


                    Algselt postitas eston maravilha


                    siiski toimus möödasõit scumist eelviimasel ringil
                    Scumist. Manchester Unitedist või?
                    Schumaherist

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'F1 karussell\'

                      Algselt postitas eston maravilha


                      siiski toimus möödasõit scumist eelviimasel ringil
                      Ega ma palju mööda ei pannud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'F1 karussell\'

                        vot see on küll tore et täna raikkonen võitis,aga see on veel parem et alonso punkte ei saanud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'F1 karussell\'

                          mulle see näiteks ei meeldinud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'F1 karussell\'

                            Ungari GP - 1 minut põnevust, poolteist tundi head und.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'F1 karussell\'

                              Minul näitkeks oli Ungari GP esimene võistlus, mille ma algusest lõpuni ära vaatasin. Seda küll põhiliselt seetõttu, et ma olen haige ja mul polnud sittagi teha

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                                Algselt postitas Devil


                                mulle see näiteks ei meeldinud.
                                mulle küll meeldis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X