320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'F1 karussell\'

    Algselt postitas Tanel


    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas Tanel
    Ning ma kahtlen, kas Schumi & Kimi on ka tagantpoolt alustades sõite võitnud. Ning muideks, Fisico tegi täna samapalju peatusi, kui kõik teised autod, samas Kimi alustades viimaselt teeb reegline vähemalt ühe vähem. Nagu Bahreinis. See aitab ka ikka kõvasti kaasa tema \"imelistele\" poodiumikohtadele.
    Kimi võitis eelmise hooaja lõpus (vist jaapanis) viimaselt kohalt. Michael on ka võitnud, tuletan pärastpoole meelde, millal. Aga boksipeatused? Taktika on eluaeg olnud F1 oluline osa. Mulle tunduvad need võidud, mida geniaalse taktika abil saavutatakse, vähemalt sama head kui need, mis puhta sõiduga.
    Ok selle võiduga, kuid mida ma tahan öelda, et need Kimi \"iganädalased\" sõidud, kus ta ennast tagant ette sõidab pole mingid imeasjad ning kiirema autoga on see ikka suht \"lihtne\" tegevus. Selle ühe vähema boksipeatusega võidab kõvad 30 sekundit, mis tõstavad reeglina oma 3-5 kohta.
    Ojaa, üks boksipeatus vähem = 30 sekki võitu Kui lihtsameelne saab ikka olla. Kle tarkpea, miks siis kõik ühe peatusega ei sõida, täiesti mõttetu 30 sekki raisku ju. Lõpeta ära loll jura. Üks peatus = kõvemad rehvid + enamus sõitu suurema kütusekogusega kui teised. Selle peale kaotus on tavaliselt ikka suurem kui 30 sekki.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'F1 karussell\'

      Algselt postitas Tanel


      Aga lõpust võidule sõitmise eredaim mälestus on mul kuskilt 2000-2002 aastast. Kui Nürnberg\'is Barrichello vihmaga vist 18ndalt kohalt võitjaks tuli.
      2000 Hockenheim tegelikult. Aga kui sa täna siin suure suuga kuulutasid, et Alonsol läks safety cari taha 40-50 sekine võit, miks sa siis ei räägi sellest, et tollel etapil oli McLarenitel üle 30 sekine edu sees, kui üks lollpea rajale jooksis ja safety car välja pidi tulema. Hiljem hakkas veel vihma sadama, Barrikaga mängiti vene ruletti, ei vahetatud rehve, aga tema õnneks sattus tühi raud olema.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'F1 karussell\'

        Algselt postitas lenc


        Ojaa, üks boksipeatus vähem = 30 sekki võitu Kui lihtsameelne saab ikka olla. Kle tarkpea, miks siis kõik ühe peatusega ei sõida, täiesti mõttetu 30 sekki raisku ju. Lõpeta ära loll jura. Üks peatus = kõvemad rehvid + enamus sõitu suurema kütusekogusega kui teised. Selle peale kaotus on tavaliselt ikka suurem kui 30 sekki.
        Vaata, isegi, kui Kimil on stardis raskem auto ja kõvemad rehvid, siis on ta aeglasematest ikkagi kiirem ning mööda sõita saab ikka. Ja kui MF1\'dest, Toro Rossodest, Super Aguridest, BMW\'dest jne on mööda saadud, siis raskemad pähklid võtab selle ühe vähema boksipeatusega ära ning siis lõpuks viimane vahetus on auto nagu kõigil teistel.

        Sellest Saksamaa etapist mäletan vaid niipalju, et Barrichello võitis. Ja muideks praegu käib jutt praegusest hooajast ning natuke ka eelmisest. Ja ausalt öeldes ainuke põhjus, miks ma selle välja tõin oli, et näidata Renaulti ülemvõimu hetkel. Võit tuli nagunii nii, et nutma ei hakka selle pärast.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'F1 karussell\'

          Algselt postitas SleepWalking

          Taktika on eluaeg olnud F1 oluline osa. Mulle tunduvad need võidud, mida geniaalse taktika abil saavutatakse, vähemalt sama head kui need, mis puhta sõiduga.
          just

          Algselt postitas lenc

          Hiljem hakkas veel vihma sadama, Barrikaga mängiti vene ruletti, ei vahetatud rehve, aga tema õnneks sattus tühi raud olema.
          vihmaga on taktikal veel tunduvalt suurem kaal kui 1 sek v6itmisel (boksis kiiremalt tegutsemise arvel n2it),
          on saju alguses 6igeaegse rehvivahetusega v6imalik 10 kohta t6usta (samal ajal kui teised nagu lehmad libedal j22l kelgutavad- minu lemmiksituatsioone)
          v6i vahetada siis, kui teised
          v6i minna hoopis 2x asjatult boksi, kuivaks tagasi vahetamas (kui peale paari tiba muud ei tulegi) ja tohutult kaotada v6rreldes sellega, kes peatust ei teegi ja su silmis juhuslikku \"vene ruletti m2ngib\"

          Algselt postitas lenc
          \"Vene rulett\" üldiselt ei tähenda juhuslikku valikut, vaid väga riskantset valikut.
          ma loodan, et sa saad aru, millest sa r22gid, F1 tiimil on vaba valik taktikaga 6nnestuda v6i panna puusse, mainitud \'6nnem2ngus\' on sellel, kes kuuli p2he saab, v2he valikuid (nagu tegelikult ka juhuslikult elluj22nutel)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'F1 karussell\'

            rahunegem nyyd maha ja vaatame mis tulevik toob!!aga selliseid lahinguid nagu kunagi senna ja prost ning schumi ja hill vaevalt tuleb kuna koguaeg on mingi team teistest m2ek2rguselt yle,antud hetkel renault
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vastus teemale \'F1 karussell\'

              Algselt postitas budulojus


              rahunegem nyyd maha ja vaatame mis tulevik toob!!aga selliseid lahinguid nagu kunagi senna ja prost ning schumi ja hill vaevalt tuleb kuna koguaeg on mingi team teistest m2ek2rguselt yle,antud hetkel renault
              Ma ei usu, et keegi siin nüüd närviline on. Täitsa normaalne vaidlus.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                Algselt postitas vaikiv mees


                Algselt postitas lenc

                Hiljem hakkas veel vihma sadama, Barrikaga mängiti vene ruletti, ei vahetatud rehve, aga tema õnneks sattus tühi raud olema.
                vihmaga on taktikal veel tunduvalt suurem kaal kui 1 sek v6itmisel (boksis kiiremalt tegutsemise arvel n2it),
                on saju alguses 6igeaegse rehvivahetusega v6imalik 10 kohta t6usta (samal ajal kui teised nagu lehmad libedal j22l kelgutavad- minu lemmiksituatsioone)
                v6i vahetada siis, kui teised
                v6i minna hoopis 2x asjatult boksi, kuivaks tagasi vahetamas (kui peale paari tiba muud ei tulegi) ja tohutult kaotada v6rreldes sellega, kes peatust ei teegi ja su silmis juhuslikku \"vene ruletti m2ngib\"
                \"Vene rulett\" üldiselt ei tähenda juhuslikku valikut, vaid väga riskantset valikut. Barrikaga oli see väga ohtlik mäng, sest nad pidid lootma, et üle kogu raja ei hakka sadama. Neil vedas, sest kuigi stardi-finishi ümber oli täielik padukas, siis samal ajal raja tagaosas oli täiesti kuiv. Ainult umbes 30% rajast oli märg. Kui aga oleks olnud kasvõi 50%, siis oleks nende taktika alt vedanud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'F1 karussell\'

                  Algselt postitas Tanel
                  Ok selle võiduga, kuid mida ma tahan öelda, et need Kimi \"iganädalased\" sõidud, kus ta ennast tagant ette sõidab pole mingid imeasjad ning kiirema autoga on see ikka suht \"lihtne\" tegevus. Selle ühe vähema boksipeatusega võidab kõvad 30 sekundit, mis tõstavad reeglina oma 3-5 kohta.
                  Tead, sellega on tänapäeval lihtsam tõepoolest hakkama saada kui vanasti. Praegu on see, et kui sa uhad kvalifikatsioonis rajalt välja vms - saad küll viimase stardikoha kuid soovi korral tankida paagi kõrini täis. Teised ju otsivad mingid kompromissi kiire ringi (stardikoha nimel) ja võistluse esimeseks osaks vajaliku kütuse vahel. See võrdsustab osaliselt seisu ning annab tagumisse otsa jäänud vendadele võimaluse ettepoole tõusta (taktikat muutes).

                  Vanasti oli ju võimalik kõigil tankida enne võistlust ning siis oli tõepoolest huvitav, et kas starditakse kerge autoga, et saada parem start/paremad ringiajad alguses või raskema autoga rajale minnes aga näiteks kiiremaid taga hoides edu tekitada. Täna on kõik muutunud kuidagi ühtlaseks, prognoositavaks ja igavaks, ilmselt peamiselt \"tänu\" kvalifikatsiooniformaadile. F1 kuldajal võis näha kõiksugu naljakaid asju, nagu ühes sõidus seda, et poodiumile sõitsid kõik mehed erinevate taktikatega. Näiteks tuleb meelde Mika Salo Tyrrell\'iga Monacos ilma tankimiseta sõidetud viies koht. Taktika oligi rajale minna kõrini täis paagiga, aeglasemate taha jäädes keerati kütusesegu lahjemaks ja säästeti rehve. Tänapäeval seda lihtsalt enam ei näe.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'F1 karussell\'

                    Mulle meeldib ka kui Kimi poodiumile jõuab sest siis saab lakkamatult naerda kui tuleb tema kord inglise keeles rääkida

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'F1 karussell\'

                      Algselt postitas ek


                      Mulle meeldib ka kui Kimi poodiumile jõuab sest siis saab lakkamatult naerda kui tuleb tema kord inglise keeles rääkida
                      häkkinen ja grönholm on ikka palju kõvemad tegelased. Kimi on lihtsalt vaikne..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'F1 karussell\'

                        luna on 2eldud et F1 yle 12 meeskonna ei p22se siis mille alusel valitakse see 12 meeskond kui tahtjaid on juba p2ris mitu,minardi,jordan,prodrive ja siis veel see krdi mclareni mingi teine team.kas see kes suudab berniele k2ige rohkem pappi v2lja k2ia.aa midagi oli ka et ligier v2ib tagasi tulla
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'F1 karussell\'

                          ma miskipärast kahtlustan, et põhiliseks kriteeriumiks saab konkurentsivõime

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'F1 karussell\'

                            estoni arvamusega n6us..aga..ise pooldax pigem nn farm meeskondade mitte tulemist..see ei ole ikka p2ris see.. Konkurentsiga on nii, et kyll see tiheneb kui kulutused v2henevad...see siis peax TEOREETILISELT juhtuma 2007-08.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'F1 karussell\'

                              Algselt postitas budulojus
                              luna on 2eldud et F1 yle 12 meeskonna ei p22se siis mille alusel valitakse see 12 meeskond
                              kes seda öelnud on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'F1 karussell\'

                                Põhjus labane, enamike radade boksidesse ei mahu üle 12 meeskonna ära lihtsalt.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X