320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selline intrigeeriv uudis ka veel.
    Rubens Barrichello: Kui oli tiimikorraldus, siis lahkun päevapealt!

    Kommentaar


      No nüüd järsku lahkuvad kõik: Kimi, Rubens ja veel posu tiime.

      Kommentaar


        Algselt postitas allarn Vaata postitust
        No nüüd järsku lahkuvad kõik: Kimi, Rubens ja veel posu tiime.
        Posu tiime pidi veel juurde tulema, kui see eelarve piir tehakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Kle, Kimi ei saanud isegi Q1-st edasi.
          Mu pask jah... Need lähevad pidevalt mul sassi.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Kuulda on, et kui eelarve piir miljoni kroonini viiakse, siis võib Vihur ka tiimi välja panna, Estonia vormeli baasil. Peaasi, et difuuser kuidagi peale mahub.

            Kommentaar


              Räikköneni ja Hamiltoni ära mineku jutte ei tasuks väga tõsiselt võtta...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Räikköneni ja Hamiltoni ära mineku jutte ei tasuks väga tõsiselt võtta...
                Ilmselt küll, nagu ka kõiki muid jutte. Loodetavasti ikka seda piiri peale ei panna. Jutt ja meedia teevad vast asja suuremaks, kui see tegelikult on. Samuti oli selle McLareni värgiga. Kõik pasundasid ei tea millest, aga lõpuks väänati ikkagi tingimisi.

                Kommentaar


                  Väike pangetus Elbre poolt.

                  Kommentaar


                    Ferrari loobub vormel-1 sarjast selle hooaja lõpus, kui meeskondadele kavandatav eelarvekärbe tuleval hooajal käiku läheb, otsustati täna Ferrari juhatuse koosolekul.

                    FIA eesotsas organisatsiooni juhi Max Mosley’ga tahab tuleval aastal kehtestada tiimidele eelarvelimiidi, mille suurus oleks 40 miljonit Suurbritannia naela ehk umbes 940 miljonit Eesti krooni.

                    Juba varem ähvardasid eelarvelimiidi peale sarjast lahkuda Toyota ja Red Bulli meeskonnad. Sarja eakaim ja edukaim meeskond Ferrari seisab vastu ka ideele, mille kohaselt hakkaksid kõik meeskonnad sõitma standardsete mootoritega.

                    ei lähe see ferrari mitte kuhugi
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      McLaren visatakse sarjast välja, Räikkönen vallandatakse, Barrichello loobub, Ferrari lahkub ja 2012 põhjustab planeet Nibiru maailmalõpu. Aamen!

                      Kommentaar


                        Ma ju ütlesin, et asi läheb WRC suguseks klounaadiks, ma ju ütlesin...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Ma ju ütlesin, et asi läheb WRC suguseks klounaadiks, ma ju ütlesin...
                          Kas sa oled tõesti nii loll/kergeusklik/sinisilme, et usud seda mida tiimid f1-s räägivad. Kaua läheb sinusugustel arusaamiseks, et f1-s käib kogu aeg üks suur bluffimine ja häma. Kas sa tõesti arvad, et Ferrari loobub sarjas osalemisest? Mida neil sellest võita oleks? Ainult kaotada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Kas sa oled tõesti nii loll/kergeusklik/sinisilme, et usud seda mida tiimid f1-s räägivad. Kaua läheb sinusugustel arusaamiseks, et f1-s käib kogu aeg üks suur bluffimine ja häma. Kas sa tõesti arvad, et Ferrari loobub sarjas osalemisest? Mida neil sellest võita oleks? Ainult kaotada.
                            Ferrari hakkab siis kas WRC või WTCC osalema
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Kas sa oled tõesti nii loll/kergeusklik/sinisilme, et usud seda mida tiimid f1-s räägivad. Kaua läheb sinusugustel arusaamiseks, et f1-s käib kogu aeg üks suur bluffimine ja häma. Kas sa tõesti arvad, et Ferrari loobub sarjas osalemisest? Mida neil sellest võita oleks? Ainult kaotada.
                              No kui tulevad standardsed mootorid siis ma ei kahtle üldse ,et Ferrari lahkub.
                              Sama jutt ka Mercedese, Toyota ja Renaulti kohta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Ferrari hakkab siis kas WRC või WTCC osalema
                                No mõtle nüüd ikka peaga. Kui suur reklaamiväljund on F1 võrreldes WRC ja WTCC-ga. Kui nende marketingi osakonnas samuti idioodid töötavad, siis võib-olla tõesti tehakse see vahetus, aga ma siiski kahtlen...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X