320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Unustasid kuningriiklased.
    Üks endine kuningriiklane on siiani mäe otsas. Ei sega ta seal suurt kedagi.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Võrdsus on üks tore sõnakõlks, ainult et kaunis subjektiivne. Alati on keegi, kes on teistest võrdsem...alati!
      Jah. Täielikku võrdsust ja muud säärast ei saagi teha, kuna inimesed on eeldustelt ebavõrdsed. Aga see tuleb juba inimese enda valikutest. Hakata inimesi sättima korralikeks ja mittekorralikeks iseenesest sõltumatute valikute suhtes, vaat see pole okei. Ehk kui inimene on rumal, laisk ja joodik, siis ei pea ta saama samasugust töötasu ja heaolu, kui näiteks töötav inimene. Aga kui inimesed on sama töökad, siis ei saa hakata ütlema, et üks on parem, kuna teisel meeldivad mehed või tema nahavärv on vale.
      Samamoodi häirib mind teisel pool äärmusesse minev poliitkorrektsus, kus ei tohi öelda laisale pätist muslimile, et ta on laisk ja pätt. Seda peab saama talle öelda. Küll ei saa kasutada teistpidist ütlust, et te kõik kuradi muslimid olete lollid, laisad ja pätid.
      Saad ju aru küll, milles see erinevus on? (ehk üritaks kunagi minna tagasi normaalse vestluse juurde, mis viimase aasta jooksul on käest läinud)

      Kommentaar


        Mulle meeldis ajaloolase Jaak Valge arutelu Delfis pärast EKRE korraldatud tõrvikurongkäiku:

        Ajaloolane Jaak Valge ei nõustu nendega, kes peavad EKRE eilset tõrvikurongkäiku kuidagi provokatiivseks. Valge sõnul kasutatakse Eestis liiga kergekäeliselt natsisüüdistusi.

        „Seda natsimalakat on väga kurjasti kasutatud nähtuste kokkupanemisel, millel on täiesti erinevad juured ja vaid väljaspoolt on mõned ilmingud sarnased“

        Aga küllap mcnamara juba sildistab Valget ka pruuniks ja fašistiks.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Mulle meeldis ajaloolase Jaak Valge arutelu Delfis pärast EKRE korraldatud tõrvikurongkäiku:

          Ajaloolane Jaak Valge ei nõustu nendega, kes peavad EKRE eilset tõrvikurongkäiku kuidagi provokatiivseks. Valge sõnul kasutatakse Eestis liiga kergekäeliselt natsisüüdistusi.

          „Seda natsimalakat on väga kurjasti kasutatud nähtuste kokkupanemisel, millel on täiesti erinevad juured ja vaid väljaspoolt on mõned ilmingud sarnased“

          Aga küllap mcnamara juba sildistab Valget ka pruuniks ja fašistiks.
          Me võime ju ise nähtusi sildistada kuidas tahame aga see kas asja saab provokatsiooniks pidada või mitte, sõltub vaid kuidas teised sama asja sildistavad ja sellest aru saavad.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Mulle meeldis ajaloolase Jaak Valge arutelu Delfis pärast EKRE korraldatud tõrvikurongkäiku:

            Ajaloolane Jaak Valge ei nõustu nendega, kes peavad EKRE eilset tõrvikurongkäiku kuidagi provokatiivseks. Valge sõnul kasutatakse Eestis liiga kergekäeliselt natsisüüdistusi.

            „Seda natsimalakat on väga kurjasti kasutatud nähtuste kokkupanemisel, millel on täiesti erinevad juured ja vaid väljaspoolt on mõned ilmingud sarnased“

            Aga küllap mcnamara juba sildistab Valget ka pruuniks ja fašistiks.
            Mina lugesin päris huviga Estami nägemust. Asi polegi selles, et mida teha taheti, vaid selles, et kuidas seda ära kasutatakse. EKRE teatud arvamusi kasutatakse kas neile teadmata või siis teadlikult hoopis teiste jõudude kasuks. Minu jaoks on siiani suur küsimus, et kui meie toimetusest suurt keegi tõrvikurongkäigust midagi ei teadnud, siis olid kohale kolistatud Zuroff ja pool vene meediat. Ehk kas kasutas Vene meedia ära eelinfot (mis on tõenäolisem) või siis EKRE-st keegi andis just neile teada (võimalik, aga vähem tõenäoline). Ehk kas keegi kasutas EKRE naiivsust või EKRE mängib nüüd ise naiivset.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Mulle meeldis ajaloolase Jaak Valge arutelu Delfis pärast EKRE korraldatud tõrvikurongkäiku:
              Ma juba näen vaimusilmas uut tõrvikurongkäiku Toompeale päeval, mil kooseluseaduse rakendusseadust hääletama asutakse. Nüüd on vähemalt keegi, kes oma rahvale rõdult lehvitaks.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mina lugesin päris huviga Estami nägemust. Asi polegi selles, et mida teha taheti, vaid selles, et kuidas seda ära kasutatakse.
                Jaak Valge peamine point ei olnudki see rongkäik, vaid teravik oli suunatud sellele, et me oleme hakanud kõiges natsitonti nägema ja kõigele haakristi külge kleepima, piltlikult. Hea võrdlus oli Staliniga, kes kõigele, mis polnud Moskvale meelepärane, pookis fašismisildi külge.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Jaak Valge peamine point ei olnudki see rongkäik, vaid teravik oli suunatud sellele, et me oleme hakanud kõiges natsitonti nägema ja kõigele haakristi külge kleepima, piltlikult. Hea võrdlus oli Staliniga, kes kõigele, mis polnud Moskvale meelepärane, pookis fašismisildi külge.
                  Ei tea kuidas teised, kuid minu puhul on pigem nii, et ma näen sündmusi mida teised (nii L-Euroopa kui ka Venemaa) näevad natsisündmusena ja jätaks sellise asja ära. Kõige lihtlabasem suhtekorraldus ja vaenlasele kaartide mitte kätte mängimine.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mina lugesin päris huviga Estami nägemust. Asi polegi selles, et mida teha taheti, vaid selles, et kuidas seda ära kasutatakse. EKRE teatud arvamusi kasutatakse kas neile teadmata või siis teadlikult hoopis teiste jõudude kasuks. Minu jaoks on siiani suur küsimus, et kui meie toimetusest suurt keegi tõrvikurongkäigust midagi ei teadnud, siis olid kohale kolistatud Zuroff ja pool vene meediat. Ehk kas kasutas Vene meedia ära eelinfot (mis on tõenäolisem) või siis EKRE-st keegi andis just neile teada (võimalik, aga vähem tõenäoline). Ehk kas keegi kasutas EKRE naiivsust või EKRE mängib nüüd ise naiivset.
                    Aga mis seal hullu on, et Vene meedia ja Zuroff kohal olid? Nad suudavad soovi korral teha nagunii igast asjast mingi russofoobse ja fašistliku akti. Ja teevadki. Mis siis? Meenutame kuidas ekskommunist Ansipitki pronksivärgi ajal teatud lõikega vuntsidega kujutati jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Ei tea kuidas teised, kuid minu puhul on pigem nii, et ma näen sündmusi mida teised (nii L-Euroopa kui ka Venemaa) näevad natsisündmusena ja jätaks sellise asja ära. Kõige lihtlabasem suhtekorraldus ja vaenlasele kaartide mitte kätte mängimine.
                      Mina ei osalenud seal rongkäigus, aga ma ei näe ka absoluutselt midagi provokatiivset selles. Minuarust on üsna rumal mingit võrdusmärki natsidega seal tõmmata. Venemaaga seoses, siis Venemaa leiab alati selle tondi, kas sa teed midagi või ei tee. Kui midagi poleks, siis midagi nad ikka leiaks. Venemaa on siin küll täiesti tühine mure.

                      Lääne-Euroopat see rongkäik küll kuidagi ei morjendanud, pole vaja asju üles puhuda.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Jaak Madison: "Ma ei õigusta mitte mingil moel natsikuritegusid."

                        Postimehe pealkiri: "Riigikogu pesamuna õigustab natsiõudusi: selline nn range kord tõi Saksamaa sügavalt persest välja"

                        Klikke tuleb, eesmärk täidetud. Rõve.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Nahkpea, tead, see läheb natukene teemast välja, aga ei ma kohe ei saanud kuidagi jätta Sinu allkirja märkamata selliste postituste all...

                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Vaata, tegelikult on asi nii, et tolerantsus on just see, kui inimene näeb, et maailm võib olla ambivaltentne. Et võibki olla nii, et sulle üks ja mulle teine. Aga selleks läheb aega. Palju sisendatakse, et üks on hea ja teine on halb. Ja niimoodi kaasa ujudes on seda nii lihtne uskuda. Vaata kasvõi usku ja usklikke (äärmusliku näitena kasvõi ISISe võitilejad kes endile lapsena sisendatut kõhklematult järgnevad). Kategooriad mida mitte keegi ehk ei sea isegi kunagi küsimuse alla. Eestlane ja mitte-eestlane. Must ja valge (ja kusagil ka kollane). Palju kauem läheb aega selleks, et saada aru, et oma mustuses võivad mustad käituda valgemini kui valged. Tolerantsus on pigem nende voorus, kes usuvad, et kõikumatu dialektika tuletorn ei seisa nende taga. Et see ei seisa kellegi taga. Et igaühel on oma torn ja see kui mõndade tornid on tumedamat värvi ei tee neid olemuslikult halvemateks. Ega ka see kui kellegi torn on roosa, lilla või mistahes muud värvi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Aga mis seal hullu on, et Vene meedia ja Zuroff kohal olid? Nad suudavad soovi korral teha nagunii igast asjast mingi russofoobse ja fašistliku akti. Ja teevadki. Mis siis? Meenutame kuidas ekskommunist Ansipitki pronksivärgi ajal teatud lõikega vuntsidega kujutati jne.
                            küsimus on kuidas nad teadsid, nii paljud vene meediakanalid, kes pidid tükk maad varem siia kohale sõitma - ja eesti meedia sai justkui vimasel minutil teada.
                            mäletan ka pronksiöö ajal oli jutuks juhtumeid kus miski vene telekanal seadis kuskil tänaval oma kaamerad üles, miski juures sekeldav tüüp tegi moblakõne ja kuskil 5-10 minu pärast laekus miski märatsev kamp kes peksis aknaid sisse jne. tegi oma 5 minutit möllu, karjusid jne, kadusid ära ja telekanal korjas oma staffi kokku.
                            ehk - tegu täiesti konkreetse meediasõja lahinguga.

                            teine huvitav fakt mida tegid seal rongkäigus tõrvikut kandvad keskerakondlased a la neeme lall jne? mis ajast nad on padurahvuslasteks hakanud?

                            minu kui tavalise eestlase jaoks need mõned pisiseigad teevad toimunu patriootlikuse üksjagu küsitavaks.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Eks ma arvan, et tegelikult said ekre juhid ka aru, et vàhe halvasti kukkus vàlja, aga seda òelda nad ka ei saanud.

                              Kommentaar


                                Tegin vea, et postimehes olevaid kommentaare lugema hakkasin...

                                aga, mõnuagent, kuidas kommenteerid? Kas on bs või mitte?

                                "Töötasin ca 2 aastat ühes Eesti suuremas päevalehes ja arvan teadvat seda ajakirjanduse köögipoolt veidike.
                                Lahkusin, kuna ei suutnud enam ennast salata...
                                Köögipool on üsna lihtne: toimetajate kontroll ajakirjanike teemade üle on absoluutne. On teemad, millest ei kirjutata või kirjutatakse, millal vaja (nö õigel hetkel)... Samas on teemad, millest/kellest TULEB kirjutada. Enamaltjaolt söödetakse algandmed-vihjed ajakirjanikule ette. Tema asi on sellele lugu üles ehitada.
                                Nii palju, kui mina aru sain, siis toimetajad said vajalikud juhtöörid ja suunad "ülevaltpoolt" nö lehe omanikelt.
                                Kui me vaatame, kellele kuuluvad tänased suuremad ajalehed-portaalid, siis omanikud me saame üles lugeda käe sõrmedel. Ehk siis teemad, mis Eestis läbi meedia tõstatatakse, valivad välja paar inimest Eestis.
                                Selline on seis...
                                Ja ajakirjanikul ehk siis leheneegril on lihtne valik: kas täita leivaisa suuniseid või siis lahkuda.
                                Mina lahkusin."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X