320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Kui riik tegeleks sellega rohkem, et noor inimene ka siin tähtsutatud on, siis poleks kolme lapse üles kasvatamine mingi probleem noorele inimesele. Pigem on küsimus selles, et mida tehakse et noor inimene siia jääks elama? Mitte midagi. Pooled mu tuttavad on mööda ilma laiali ja ei plaanigi naaseda.minu silmis on selline poliitika rahva väljasuretamine ja kõik.
    Noored peavadki ringi vaatama ja maailmaga tutvuma. Aga tulge tagasi koju ja hakake tööd tegema. Mina, kes ma ei ole enam 20a, ei tunne kuidagi, et Eestis takitaks valitsev võim mul tööd teha ja elatist teenida. Ma ei ole rahul valitsusega ja ootaksin, et teatud asjad muutuksid (omavalitsusreform tuleks läbi viia, arstiabi kättesaadavust parandada, lasteaia/lastehoiukohtade puudumine, jne), kuid väga hull meil ju ka ei ole

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Härrad sotsid siin foorumis. Palun tooge mulle välja näiteks 3 põhjust miks multikulti meile hea oleks? Mida head ta näiteks Rootsile on toonud? Ehk ma olen midagi märkamata jätnud.
      Kõigepealt defineeri "meie". Ma ei näe endal sinuga mingit ühisosa. Ma olen täiesti nõus sinusugustega ühes riigis elama, aga eeldusel, et jätate mulle õiguse elada ja mõelda nii nagu mulle meeldib ja ei hakka minu nimel rääkima ega tegutsema.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Millised need ideaalriigid on? Igatahes pole vist mõtet vaielda kui maailmavaated on erinevad. Siin foorumis peetakse neid niikuinii mingisteks lollideks töölisteks. Immigrandid tulevad, küll sööte oma sõnu kui valel tänaval ära eksite ja Eestis kuritegude arv tõuseb. Te teate ju seda isegi

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Kõigepealt defineeri "meie". Ma ei näe endal sinuga mingit ühisosa. Ma olen täiesti nõus sinusugustega ühes riigis elama, aga eeldusel, et jätate mulle õiguse elada ja mõelda nii nagu mulle meeldib ja ei hakka minu nimel rääkima ega tegutsema.
          Ma ei olegi väitnud, et sinu arvamus ei peaks midagi tähendama. Igalühel on oma arvamus ja maailmavaated, pole kedagi otseselt hukka mõistnud. Inimesed ei saagi kõik samamoodi maailma näha.

          Kommentaar


            Naljakas on see, et see jutt järjepidevalt täiesti mustvalgeks läheb. Sisuliselt tundub, et ongi kaks võimalust: kas oled mustanahaliste/neegrite peksja või siis sotsist homoarmastaja, kes laseks just for fun päevapealt 100 000 immigranti riiki. Sesmõttes vahele jääb ikka 50 halli varjundit ju ka.

            Kommentaar


              Ostke digileht või paberleht ja lugege, väga hea intekas ning sisukad vastused: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...se?id=70928425

              Või, noh, vähemalt mulle meeldib.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Lõbus on minu meelest ka see, kuidas mingisugune grupp siin seisab eestlaste kui rahvuse püsimise eest ja selle eest, et Eestis oleks palju eestlasi. Ja kui siis keegi ütleb, et ei nõustu nende meetoditega, siis on vastus "Aga tõmba siis minema ja naudi multikultit mujal maailmas". Seda on öelnud kaks (ei hakka sildistama) tegelast siin hiljuti. Kõva loogika. Ülikõva.

                Ja just see ongi see, kuidas vihkamiskultuur hävitab eestluse oluliselt kiiremini kui seda teeks tasakaalukam suhtumine, millele eika ka viimases postis vihjas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ostke digileht või paberleht ja lugege, väga hea intekas ning sisukad vastused: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...se?id=70928425

                  Või, noh, vähemalt mulle meeldib.
                  Lugesin ka hommikul selle läbi. Konkreetsed vastused, ei mingit häma.

                  Lisaks veel seda, et oma panga peaks juba ammu tegema!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ostke digileht või paberleht ja lugege, väga hea intekas ning sisukad vastused: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...se?id=70928425

                    Või, noh, vähemalt mulle meeldib.
                    "riigireetmise puhul surmanuhtluse taastamist." Jup, 37-39 eelmisel sajandil NL-is.

                    Edasi ma hetkel eriti ei lugenud, ehk on õhtu poole aega. Konkreetsed küsimused-vastused jah, iseasi kui suur on see rahvahulk kes sellist riiki tahab.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Edasi ma hetkel eriti ei lugenud, ehk on õhtu poole aega. Konkreetsed küsimused-vastused jah, iseasi kui suur on see rahvahulk kes sellist riiki tahab.
                      Võtsin kätte ja lugesin. Ei taha suur rahvahulk, väike hulk tahab. Eesti käib teiste lääneriikidega sama rada ja peab sellise ideoloogia kandjad ära kannatama ja ära seedima. Eks sellistel meestel on hetkel tunne, et saab teha metsikut poliitilist karjääri, aga reaalsus on muidugi teine. Nišis nad on ja nišši nad jäävad.
                      Ma suhtun siiski inimestesse positiivselt, nad on enamasti toredad ja mõtlemisvõimelised. Oht, et Madisoni sarnased Eestis võimu võtavad, on õnneks väike.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Millal seda hakatakse mõistma, et Eestlased hääletavad enamasti Reformierakonna pärast suuresti hirmutamise pärast? Hirmutatakse Savisaarega ja ongi hääl olemas. Väiksemate erakondade eest ei julgetud ehk veel nii palju hääletada. Keskmine Eestlane siiski minu arvates sellist sisserände ja muu jura ei toeta. Pigem on inimesed siin foorumis erandid kes toetavad? Te selle peale pole mõelnud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Millal seda hakatakse mõistma, et Eestlased hääletavad enamasti Reformierakonna pärast suuresti hirmutamise pärast? Hirmutatakse Savisaarega ja ongi hääl olemas. Väiksemate erakondade eest ei julgetud ehk veel nii palju hääletada. Keskmine Eestlane siiski minu arvates sellist sisserände ja muu jura ei toeta. Pigem on inimesed siin foorumis erandid kes toetavad? Te selle peale pole mõelnud?
                          Kuule, katsu hoida mingit normaalset arutelu taset. Mitte mingit "saa aru" ja "muu jura" ja üleüldse. Ärme keerame kogu värki jälle kooseluseaduse- ja vandenõustiilis räntimiseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Millal seda hakatakse mõistma, et Eestlased hääletavad enamasti Reformierakonna pärast suuresti hirmutamise pärast? Hirmutatakse Savisaarega ja ongi hääl olemas. Väiksemate erakondade eest ei julgetud ehk veel nii palju hääletada. Keskmine Eestlane siiski minu arvates sellist sisserände ja muu jura ei toeta. Pigem on inimesed siin foorumis erandid kes toetavad? Te selle peale pole mõelnud?
                            Mhm, 100% objektiivne vaade asjale. Sest Sa oled selles osas täiesti neutraalne ise ka.

                            See, et EKRE poolt ei hääletatud sp, et kõik kartsid Reformi mitte valides KE võimule aidata on sama absurdne väide kui see Ojulandi jutt, kes ütles, et RÜEd ei valitud sp, et erakonna juht oli naine ning neil polnud piisavalt nänni mida valijatele jagada.

                            Kommentaar


                              Ohoh. Nii kui hommikul Delfi ja EPli lahti tegin, oli näha tõsist pealetungi kogu rasketehnikaga. Jõudu neile. Ilmselt sai keegi kõvasti vastu päid ja jalgu, et see töö enne valimisi tegemata jäi. Tõenäoliselt seetõttu, et ei usutud EKRE pääsu Riigikogusse.

                              Miskipärast ma ei näe ühtegi artiklit Mikseri nooruspõlve Lenini seisukohtade kohta:
                              https://www.facebook.com/photo.php?f...1851641&type=1

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Ohoh. Nii kui hommikul Delfi ja EPli lahti tegin, oli näha tõsist pealetungi kogu rasketehnikaga. Jõudu neile. Ilmselt sai keegi kõvasti vastu päid ja jalgu, et see töö enne valimisi tegemata jäi. Tõenäoliselt seetõttu, et ei usutud EKRE pääsu Riigikogusse.

                                Miskipärast ma ei näe ühtegi artiklit Mikseri nooruspõlve Lenini seisukohtade kohta:
                                https://www.facebook.com/photo.php?f...1851641&type=1
                                Neljanda klassi õpilane vs. 21-aastane tüüp blogis ja nüüd 24-aastane. Natuke erinev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X