320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mg Vaata postitust
    huvitav, kui eestisse toodakski u 10 000 nö neegrit sisse.
    kummad rohkem närvi läheks, kas eestlased või eesti venelased?
    Oleneb mis riigi neeger on. Kui ntx Etioopiast tuleks väike sisseränne, siis mina oleksin kahe käega poolt! Etioopias elavad ilusad naised!

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Somaaliast ja Türgist läksid sellised inimesed Rootsi jne, et enda karjääri edendada? Lol...
      See oli parim asi mida hommikul lugeda Somaalid läksid konteinerites kuningriiki, et suuremat haridust saada wtf Ärge selle multikulti kaitsmisega päris fullretard ka minge. Nagu öeldud siis pole siin vaja mingit pikka arutelu. Võtke lennukite ajakava ette ja tõmmake minema. Lahendus olemas. Ei ole vaja ratast leiutada. Siia jäävad ainult Isamaa pojad ja tütred (keegi peab köögis ka toimetama).
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Siia jäävad ainult Isamaa pojad ja tütred (keegi peab köögis ka toimetama).

        Sa lähed hommikul oda ja vibuga karusid ning hunte küttima mida naine lõkkepeal onnis küpsetada saaks?

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Sa lähed hommikul oda ja vibuga karusid ning hunte küttima mida naine lõkkepeal onnis küpsetada saaks?
          Ajamasinat oleks vaja. Tahaks meie aega tuua mõned mehed kes esimeses maailmasõjas selle riigi vabaks võitlesid. Ja siis annaks seda teksti siin lugeda. Tahaks teada mida nemad arvavad? Filosofeermise minutid.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas mg Vaata postitust
            huvitav, kui eestisse toodakski u 10 000 nö neegrit sisse.
            kummad rohkem närvi läheks, kas eestlased või eesti venelased?
            Tôenäoliselt Venelased.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Somaaliast ja Türgist läksid sellised inimesed Rootsi jne, et enda karjääri edendada? Lol...

              Jutt on ju iga roju oma koju.

              Elukaaslase vend on insener saksamaal (autotööstus), vähemalt üks tuttav veel seal inseneriks (kraanad, kui mälu ei peta). Peaks eestisse tagasi vegeteerima tooma?
              Või mä lähme nüüd ikkagi sinna selekteerivasse asja, et "no kui ta tark on, siis võib ju olla"?

              Kommentaar


                Jutt oli neegritest ja puduloiustest mitte tublidest töökatest inimestest ffs.

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ajamasinat oleks vaja. Tahaks meie aega tuua mõned mehed kes esimeses maailmasõjas selle riigi vabaks võitlesid. Ja siis annaks seda teksti siin lugeda. Tahaks teada mida nemad arvavad? Filosofeermise minutid.
                  põhimõtteliselt leiab selle nende 100 000 eestlase järeltulijate seast kes siit 1944ndal läände lõikama said.
                  ja kes veel eesti meelt ja keelt tallel hoidnud, sellisena nagu ta enne 2 ilmasõda oli.
                  ilves, männik, kasekamp, taagepera, einseln jne. valikut nagu on.

                  ps.
                  talvik teeb ka etv's päris head saatesarja omaaegse EV äritegelastest.
                  ja veel -
                  päevalehe raamatusari eesti mälust vms - seal on ikka päris palju nende meeste mälestusi kes võitlesid või siis poliitikas või diplomaatias osalesid. pitka, rei, jaakson, pusta, kasak, jne
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    No Eestisse ei hakka küll nüüd neeger tulema. Siin on elu nende jaoks liiga sitt. Kui siia keegi üldse tuleb, siis Ida-Euroopa venekeelne seltskond, kuna siin tunnevad nad ennast nagu kodus.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Jutt oli neegritest ja puduloiustest mitte tublidest töökatest inimestest ffs.
                      Ma tean vähemalt ühte bangladeshi päritolu inimest inglismaal, kes on ka suht tumedat värvi. AJab disainerina kõvasti rulli kokku. Eestis tembeldataks ka neegriks, pole soovitanud tal siia kolida.
                      Ning tublisid ja töökaid pole siit kuskilt läbi kumanud. Pigem ikka iga roju oma koju ja Eestimaa eestlastele.
                      Teil nagu reaalsest elust ka mingi ettekujutus üldse on või loete oma netiväljaandeid ainult?
                      Ma töötan tootmisettevõttes, kus natukene ka sõltuvalt hooajast töötab 80-100 inimest. Neist tubli üle poole on vene rahvusest inimesed. Ning just madalamatel kohtadel ning seetõttu ka väiksema palga peal. Aga nemad on need tublid inimesed, kes seda ettevõtet tegelikult töös hoiavad, sest teevad oma tööd kätega. MIks? Sest ettevõte ekspordib 80 % toodangust otse ning läbi eesti vahendajate veel 10 % peamiselt skandinaaviasse aga ka mujale lääne euroopasse. Miks? sest eestis pole turgu ning eksportida kannatab, kuna tööjõud on odavam kui euroopas. Kui me nüüd need "rojud" nahui siit saadaks, siis paneks ettevõte kuu ajaga pillid kotti ning 50 EESTLAST jääks ka töötuks. Eestlasi pole mina selles osakonnas 3 aastajooksul veel näinud.

                      Kommentaar


                        Mida sa jahud? Saad üldse aru ka millest jutt või niisama lälised?
                        Ma ei ole Eesti venelaste vastu mitte kuidagi. Ma olen selle vastu, et neegreid siia ei toodaks. Ja ma mõtlen just neegreid kes ei tee mitte sittagi, sigitavad lapsi ja roojavad tänavaid.
                        Sinu bangladeshi vms sõber oleks suurima heameelega siia oodatud kuna ta TEEB TÖÖD, mida suure osa mustade kohta vist öelda ei saa. Ma ei ole absoluutselt rassist, kuid mingeid nigga-getosi ei taha ma kunagi selle riigi pinnal näha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Ma tean vähemalt ühte bangladeshi päritolu inimest inglismaal, kes on ka suht tumedat värvi. AJab disainerina kõvasti rulli kokku. Eestis tembeldataks ka neegriks, pole soovitanud tal siia kolida.
                          Ega ei tasugi, tean ühte hindut, kes töötab Eestis it-alal, aga sisuliselt väljas ei käi, sest sõim on robustne. Või faking hell, käisin hiljuti väljas mina + minu naine + naise sõbranna + tema prantslasest mees (valgenahaline) ja isegi tema suutis öises linnas saada "nah sa siin eesti naisi paugutama tulid" teksti. Et see "töökad migrandid on ok" jutt on ka minumeelest tegelikult täisretard. Aganoh, parem las tulevad sisse ehitajatest venelased-ukrainlased, kes iial keel ära ei õpi kui mingit reaalselt lisandväärtust andvad tõmmud, sestnoh, venelastega oleme ära harjunud ja nii ei häiri tänavapildis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Mida sa jahud? Saad üldse aru ka millest jutt või niisama lälised?
                            Ma ei ole Eesti venelaste vastu mitte kuidagi. Ma olen selle vastu, et neegreid siia ei toodaks. Ja ma mõtlen just neegreid kes ei tee mitte sittagi, sigitavad lapsi ja roojavad tänavaid.
                            Sinu bangladeshi vms sõber oleks suurima heameelega siia oodatud kuna ta TEEB TÖÖD, mida suure osa mustade kohta vist öelda ei saa. Ma ei ole absoluutselt rassist, kuid mingeid nigga-getosi ei taha ma kunagi selle riigi pinnal näha.
                            Oeh. Äkki aitab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Mida sa jahud? Saad üldse aru ka millest jutt või niisama lälised?
                              Ma ei ole Eesti venelaste vastu mitte kuidagi. Ma olen selle vastu, et neegreid siia ei toodaks. Ja ma mõtlen just neegreid kes ei tee mitte sittagi, sigitavad lapsi ja roojavad tänavaid.
                              Sinu bangladeshi vms sõber oleks suurima heameelega siia oodatud kuna ta TEEB TÖÖD, mida suure osa mustade kohta vist öelda ei saa. Ma ei ole absoluutselt rassist, kuid mingeid nigga-getosi ei taha ma kunagi selle riigi pinnal näha.
                              Aga kui on eestlasest joodik, kes teeb tänavaid täis ja passib abirahapeal, see on OK?

                              Ja tra, neegrikarjad eestisse 35 eurose töötu abirahapeale elama.
                              hydrolol.
                              Sama tõenäoline kui hofnaril Kadri Simsonit saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Aga kui on eestlasest joodik, kes teeb tänavaid täis ja passib abirahapeal, see on OK?
                                Jep, see on ok. Ja kui näed vähe tõmmumat venda tänaval, siis lähed juurde ja küsid, et kas ta
                                a) töötab
                                b) on lastetu
                                c) roojab tänavatele
                                ning kui on 3 "jah" vastust, siis saadad perse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X