320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Viimases Kolmeraudses oli üks päris huvitab debatt teemal Eesti ja narkootikumid. Stuudios oli esindatud härra Kaur Kender ja keegi eluvõõras ja rahvavaenulik poliitik IRList.
    See sama vaidlus oli minu arvates täiuslik näide sellest kuidas käib arutlemine siin soccernetis elu üle Eestis. Mina siis esindan seda Kaur Kenderi koolkonda ja arusaamist ja teiselpool on tulevased ja praegused noorpoliitikud, kes on nii eluvõõrad ja rahvavaenulikud et süda läheb pahaks. Vaadake vahelduseks peeglisse reformarite ja irli fännid ja tallalakkujad. Sellised mehed selle riigi põhja veavad. Kas saab veel eluvõõram olla? Kuidas saab nii pime olla? Sellise maailmavaate taga saab olla ainult üüratu ja põhjatu rumalus. Häbi on selliste pärast. Väga häbi!

    link: http://www.tv3play.ee/sisu/kolmeraudne (alates 17:55)

    e:
    Kaur Kenderi blogi antud teemal : http://nihilist.fm/fentanuul-ja-sajad-miljonid-eurod/

    (teema võib ka kopeerida ümber kuskile ainete teemasse, aga kuna siin juba poliitikutest ja valmistest jutt käib, siis see teema peaks ka siia täiesti rahulikult sobima. sitemal juhul saab mõni mõrtsukast kretiin ennast harida)
    Seesama Kaur Kender ütles, et metadoon on kahjulikum kui heroiin. Kas saab veel eluvõõram olla? See väide on täielik vale ning seetõttu on kogu tema hoia täpselt samasugune näkku valetamine ja enda personaalse mõjuvõimuga mängimine (nagu ka poliitikutel tihtipeale). Keskmine inimene ei ole aga kuulnudki nt MMT-st ja seetõttu jääbki matsliku väljendusviisiga Kenderist mulje (sest tõden, loll ta ju ei ole), et tal on õigus. Tegelikult, count, antud osas ta eksib rängalt.

    See debatt kolmeraudses (selleks seda muidugi palju nimetada, pigem ühe mehe verbaalne kõhulahtisus) oli ilmekas näide, kuidas selline macho-mehe suhtumine läheb peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Seesama Kaur Kender ütles, et metadoon on kahjulikum kui heroiin. Kas saab veel eluvõõram olla? See väide on täielik vale ning seetõttu on tema maneer juba eos täielikult näkku valetamine ning oma mõjuvõimuga mängimine. Keskmine inimene ei ole aga kuulnudki nt MMT-st ja seetõttu jääbki matsliku väljendusviisiga Kenderist mulje (sest tõden, loll ta ju ei ole), et tal on õigus.

      Antud debatt kolmeraudses (selleks seda muidugi palju nimetada, pigem ühe mehe verbaalne kõhulahtisus) oli ilmekas näide, kuidas selline macho-mehe suhtumine läheb peale. Pintsakus, viisakas vend aga eluvõõras, sest ei teadnud Kenderile sarnaselt kõiki numbreid peast.
      Esiteks sinusugused tegelased ajavad mul südame pahaks, sõna otseses mõttes. Mitte sellepärast et sa rumal oled, vaid see kuidas sa julged seda rumalust õigustada ja sellega hoobelda. See on päris ohtlik kompott. Ohtlik tervetele inimestele.

      Teiseks kui tahad ennast Metadooni teemal harida, siis vähe lugemist sad siit: http://blog.addictionhelpservices.co...e-than-heroin/

      "People sometimes go onto methadone temporarily to help them get off heroin. But rarely do they actually get off the methadone. In fact, methadone is so hard to stop taking that many addiction help facilities won’t even accept people who are taking it."

      (ja ma tean et sulle ei ole selle teemalist infot mõtet jagada, sest defauldis ei ole sa juba võimeline õppima ja elust aru saama, ja tahad oma rumalusega ainult veel rohkem silma paista, aga ehk keegi kolmas , asjalikum ja tervem inimene saab selle infoga midagi kasulikku teha)
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        tänud komplimentide eest.

        Kommentaar


          Kender jättis seal nö debatis veel idiootlikuma mulje kui ta seni on seal ja mujal sarnastes saadetes jätnud. Juba ainuüksi kaks korda esitatud küsimus, et mitme narkari matustel sa oled käinud, väärib aplausi.

          Kommentaar


            Krt, tahtsin juba countile vastata aga õnneks lugesin plastic'99 posti ja sain aru, et tegemist on täieliku troll postiga. Kui ühes lauses nimetatakse kedagi IRL-ist rahvavaenulikuks ja nimetatakse samal ajal narkosõbrast Kaur Kenderit härraks, ei saa olla tegemist tõsise jutuga.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Krt, tahtsin juba countile vastata aga õnneks lugesin plastic'99 posti ja sain aru, et tegemist on täieliku troll postiga. Kui ühes lauses nimetatakse kedagi IRL-ist rahvavaenulikuks ja nimetatakse samal ajal narkosõbrast Kaur Kenderit härraks, ei saa olla tegemist tõsise jutuga.
              Kasutaja elx on samuti oma maailmavaadete propageerimisega tõsise kretiini mulje jätnud, aga ma siiski proovin sulle lühidalt seletada mida sa oma erakondade valmisega saavutanud oled.

              Sina , kui suurerakondade valija , oled otseselt süüdi nende tuhandete fentanüüli ohvrite surmades. Kuidas? Sina oled valinud võimule erakonnad, kes jätkavad seda rahvavaenulikku narkopoliitikat, mille tõttu haiged inimesed ei saa mitte tõhusat ravi, vaid kangemat kraami kangematelt meestelt. Ja kas sa arvad et selle paari tuhande fentanüüli surnuga lugu piirdub? Nendel inimestel on emad , isad, õed , vennad, lapsed jne. Homoteemas olite kõik jubedad pereõiguste eest seisjad. Nüüd aga kus teie valikute tõttu osteselt surevad inimesed ja perekonnad saavad lõhutud ja elude lõpuni häiritud, olete justkui kõik õiged mehed ja need kes julgevad tõde rääkida on matsid ja liiga agressiivsed?! Sa oled naeruväärne!

              Või võtame siis vähe kodulähedasema teema. See sama noormees kes läks 10 kanepitaime kasvatmise eest 8 AASTAKS vangi , fakin 8 aastaks?!! Oled sa idioot või inimene?! Kui sa arvad et see tegu ja karistus on võrdsed siis vastus on et sa oled idioot! Suure tõenäosusega kasvatas see "jüri" neid kümmet taime enda tarebeks, või sitemal juhul sõpradele tahtis ka jagada. Ja kui kasvataski müümiseks, siis iga inimene ütleks talle aitäh et saab suitsetada kindlalt kontrollitud keskonnas kasvatatud kvaliteetset taime, mitte seda ida virumaalt tulnud atsetooni või heroiiniga võimendatud paska, mis viib inimesed tõesti haiglasse!

              Nüüd aga istub ta 8 aastat vangis. Mis sa arvad et sellega rikuti ainult tema noor elu? Tema elu on elu lõpuni hävitatud ja rikutud just nende samuste erakondade soositud narkopoliitiliste võtete tõttu.
              Aga mis saab tema emast, isast ja õdedest-vendadest? Nemad kannatavad samamoodi. Ja kas sa arvad et selle 8 aastaga ta tuleb välja ja on muster kodanik?! Idioot! Ma ei tunne MITTE ÜHTEGI nii kaua vangis olnud inimest kes oleks vangis olles rehabiliteerunud! Ainus asi mida ta 8 aastat seal tsoonis teeb on uute kuritegude liikide õppimine , asjad millest tal ennem polnud aimugi, aga nüüd on riik tootnud ühe päris kurjategija. Välja tulles pole tal ei tööd ega mingit lootust ja eeldatavasti läheb uuesti vangi ja seda kõike maksumaksja kulul! Ja mille eest? selle eest et kasvatas kuskil rahulikult oma taime et sõpradega suitsetada? FAAKKK! Tunned ennast nüüd tänaval kõndides kindlamalt kui tead et see "jüri" on kindlalt pikaks ajaks kinni? Idioot!

              Sinu hääl on andnud võimu rahva hävitajatele, nii et võta selle eest ka vastutus ja ära õitse lilleke!

              Irooniline on asja juures see, et see fenta sõltasel on õige ravi korral võimalik saada normaalseks ja terveks inimeseks, sinuguse maailma vaatega "inimesel" aga mitte kunagi!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                See sama noormees kes läks 10 kanepitaime kasvatmise eest 8 AASTAKS vangi , fakin 8 aastaks?!!
                Kas saaks mingi tõestuse ka, et keegi just nimelt ja ainult 10 kanepitaime kasvatamise eest 8 aastat sai?

                Sina , kui suurerakondade valija , oled otseselt süüdi nende tuhandete fentanüüli ohvrite surmades. Kuidas? Sina oled valinud võimule erakonnad, kes jätkavad seda rahvavaenulikku narkopoliitikat, mille tõttu haiged inimesed ei saa mitte tõhusat ravi, vaid kangemat kraami kangematelt meestelt.
                Suurerakondade valija torkab narkarile süstla veeni või?

                Kommentaar


                  "Sina , kui suurerakondade valija , oled otseselt süüdi nende tuhandete fentanüüli ohvrite surmades. Kuidas?"
                  Kuna juba esimene väide on nii absurdne, siis ma edasise lugemise peale aega raiskama ei hakanud. Ma olen süüdi selles, et ma suurerakonda valin? Mis siis saab kui sinu toetatud erakond suureks saab? Lõpetad toetamise ära ja valid uue alternatiivi?

                  Lugesin praegu Gallacheri välja toodud tsitaate ja kas pole kummaline, et üks neist teeb narkoärikast vaese lambukese kes peab kinnimajja minema ja teises paned narkoärikale miinusmärgi otsaette. Jah, minu jaoks on narkoäri ühe lauaga löömine ning must-valge. Pole tähtis mis kangusest jutt käib. Aga see on juba teise teema jutt, millest ma ammu loobusin.


                  edit: Võtsin siiski nõuks sinu posti läbi lugeda.

                  "Homoteemas olite kõik jubedad pereõiguste eest seisjad. "
                  - Mine vaata ja loe see teema uuesti läbi, et saada teada minu seisukoht.

                  "Ma ei tunne MITTE ÜHTEGI nii kaua vangis olnud inimest kes oleks vangis olles rehabiliteerunud!"
                  - Õnneks ei tunne ma ühtegi nii kaua vanglas viibinut.

                  "Irooniline on asja juures see, et see fenta sõltasel on õige ravi korral võimalik saada normaalseks ja terveks inimeseks, sinuguse maailma vaatega "inimesel" aga mitte kunagi!"
                  - Ole mureta, sa oled ka ühel ilusal päeval sellest kõigest loodetavasti välja kasvanud.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Kaheksa aastat peab olema korduvkaristus. Ųldiselt pannakse esimesel rikkumisel 3 aastat tingimisi ja kui uuesti vahele jåād, siis saad teine kolm. Seetōttu on olnud juhtumeid, kus 10+10 grammiga on istutud kuus. Kaheksa eeldab kolme pluss mingit suuremat asja, mis selle rikkumise pärast tāide viiakse.

                    Kommentaar


                      P.s. ja kui sa oled juba tingimisi saanud, siis pead sa loll olema, kui sa uuesti kriminaalset kogust omad. Samas kanepi vōiks minu arvates seadustada. Lihtsalt diskleimerina. Et saakski kindel olla, et aja aetakse puhtalt, mitte mingite kartellide poolt. Pluss tegu on nö noorte elustiiliasjaga, mille kaudu inimest kriminaliseerimine on overkill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Kasutaja elx on samuti oma maailmavaadete propageerimisega tõsise kretiini mulje jätnud, aga ma siiski proovin sulle lühidalt seletada mida sa oma erakondade valmisega saavutanud oled.

                        Sina , kui suurerakondade valija , oled otseselt süüdi nende tuhandete fentanüüli ohvrite surmades. Kuidas? Sina oled valinud võimule erakonnad, kes jätkavad seda rahvavaenulikku narkopoliitikat, mille tõttu haiged inimesed ei saa mitte tõhusat ravi, vaid kangemat kraami kangematelt meestelt. Ja kas sa arvad et selle paari tuhande fentanüüli surnuga lugu piirdub? Nendel inimestel on emad , isad, õed , vennad, lapsed jne. Homoteemas olite kõik jubedad pereõiguste eest seisjad. Nüüd aga kus teie valikute tõttu osteselt surevad inimesed ja perekonnad saavad lõhutud ja elude lõpuni häiritud, olete justkui kõik õiged mehed ja need kes julgevad tõde rääkida on matsid ja liiga agressiivsed?! Sa oled naeruväärne!

                        Või võtame siis vähe kodulähedasema teema. See sama noormees kes läks 10 kanepitaime kasvatmise eest 8 AASTAKS vangi , fakin 8 aastaks?!! Oled sa idioot või inimene?! Kui sa arvad et see tegu ja karistus on võrdsed siis vastus on et sa oled idioot! Suure tõenäosusega kasvatas see "jüri" neid kümmet taime enda tarebeks, või sitemal juhul sõpradele tahtis ka jagada. Ja kui kasvataski müümiseks, siis iga inimene ütleks talle aitäh et saab suitsetada kindlalt kontrollitud keskonnas kasvatatud kvaliteetset taime, mitte seda ida virumaalt tulnud atsetooni või heroiiniga võimendatud paska, mis viib inimesed tõesti haiglasse!

                        Nüüd aga istub ta 8 aastat vangis. Mis sa arvad et sellega rikuti ainult tema noor elu? Tema elu on elu lõpuni hävitatud ja rikutud just nende samuste erakondade soositud narkopoliitiliste võtete tõttu.
                        Aga mis saab tema emast, isast ja õdedest-vendadest? Nemad kannatavad samamoodi. Ja kas sa arvad et selle 8 aastaga ta tuleb välja ja on muster kodanik?! Idioot! Ma ei tunne MITTE ÜHTEGI nii kaua vangis olnud inimest kes oleks vangis olles rehabiliteerunud! Ainus asi mida ta 8 aastat seal tsoonis teeb on uute kuritegude liikide õppimine , asjad millest tal ennem polnud aimugi, aga nüüd on riik tootnud ühe päris kurjategija. Välja tulles pole tal ei tööd ega mingit lootust ja eeldatavasti läheb uuesti vangi ja seda kõike maksumaksja kulul! Ja mille eest? selle eest et kasvatas kuskil rahulikult oma taime et sõpradega suitsetada? FAAKKK! Tunned ennast nüüd tänaval kõndides kindlamalt kui tead et see "jüri" on kindlalt pikaks ajaks kinni? Idioot!

                        Sinu hääl on andnud võimu rahva hävitajatele, nii et võta selle eest ka vastutus ja ära õitse lilleke!

                        Irooniline on asja juures see, et see fenta sõltasel on õige ravi korral võimalik saada normaalseks ja terveks inimeseks, sinuguse maailma vaatega "inimesel" aga mitte kunagi!

                        Kommentaar


                          kaheksa aastat:

                          Viru maakohus saatis pikaks ajaks trellide taha mehe, keda süüdistati narkootikumidega äritsemises, uimastite Venemaalt Eestisse toomises ning kanepi kasvatamises.


                          paar kanepitaime:

                          Harju maakohus karistas esmaspäeval osaliselt reaalse vangistusega meest, kes süüdistuse järgi pidas oma Tallinna korteris väikest kanepikasvatust.


                          lock stock & two smoking barrels:

                          Harju maakohus mõistis septembri lõpus 28-aastase Martini süüdi suures koguses kanepi kasvatamises ja sellest marihuaana valmistamises ning karistas teda kokkuleppemenetluses viie aasta, viie kuu ja 27 päeva pikkuse vangistusega.


                          poolt aastat nimetaksin mina pigem šokivangistuseks, eriti kui arvestada, et tänapäeval see sageli ei ole mingi filmidest nähtud ambaalide kontrolli all olev tsoon, kus kõik saavad autoriteetidelt päevas seitse korda peksa ja taha. aga eks muidugi narkospetsialist meil on siin paremini "päris eluga" kursis.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            kaheksa aastat:

                            Viru maakohus saatis pikaks ajaks trellide taha mehe, keda süüdistati narkootikumidega äritsemises, uimastite Venemaalt Eestisse toomises ning kanepi kasvatamises.


                            paar kanepitaime:

                            Harju maakohus karistas esmaspäeval osaliselt reaalse vangistusega meest, kes süüdistuse järgi pidas oma Tallinna korteris väikest kanepikasvatust.


                            lock stock & two smoking barrels:

                            Harju maakohus mõistis septembri lõpus 28-aastase Martini süüdi suures koguses kanepi kasvatamises ja sellest marihuaana valmistamises ning karistas teda kokkuleppemenetluses viie aasta, viie kuu ja 27 päeva pikkuse vangistusega.


                            poolt aastat nimetaksin mina pigem šokivangistuseks, eriti kui arvestada, et tänapäeval see sageli ei ole mingi filmidest nähtud ambaalide kontrolli all olev tsoon, kus kõik saavad autoriteetidelt päevas seitse korda peksa ja taha. aga eks muidugi narkospetsialist meil on siin paremini "päris eluga" kursis.
                            Ta on ju ozi vaadanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              poolt aastat nimetaksin mina pigem šokivangistuseks, eriti kui arvestada, et tänapäeval see sageli ei ole mingi filmidest nähtud ambaalide kontrolli all olev tsoon, kus kõik saavad autoriteetidelt päevas seitse korda peksa ja taha. aga eks muidugi narkospetsialist meil on siin paremini "päris eluga" kursis.
                              Kasvi üks ainus päev sellise "kuriteo" eest määrib inimese nime elu lõpuni. Kas me vähemalt selles pisidetailis saame konsensusele? Või on vaja siin ka mõnel eliitkoolis käinud, eriti kõrgelt haritud kodanikul vastu raiuma hakata?

                              Ja on teadatuntud fakt, et narkoäriga tegeleja , eriti tavaline tänavadiiler või siis kodus enda tarbeks kasvataja ,kes on tembeldatud diileriks, võrdub tsoonis vägistaja ja lapsepilastajaga. Ehk siis sinu peale vaadatakse kui põhjakihile ja tehakse sinuga seda mida süda heaks arvab ja keegi vastu ei vaidle ja seda esimeset päevast.

                              Ma ei leia et kui jüri kasvatab taime , siis selle karistusena peaks ta kellegi iigori tüdruksõbraks hakkama. Tegu ja karistus ei ole mitte kuskilt otsast propotsioonis.

                              Kui jätkate oma suurerakondade valmist , siis selles valdkonnas ei muutu mitte midagi ja oma saja milliste äridega fentanüüli bosse hoitakse edasi pilpa peal ja lakutakse nende taldu iga nurga peal ja samal ajal lastakse ühel töllil igal kolmapäeval etvs jubedat kanepi vastast propagandat teha et silmad mujal hoida. Päris hale ja kahju on sellistest rumalatest eluvõõrastest inimestest keda saab nii rahumeeli manipuleerida.

                              Ärgake üles! Ma soovin teile ausalt ainult head. Mul oleks ausalt parem elada ühiskonnas , milles kodanikud on haritud , mitte ainult Tartu Ülikooli haridusega!

                              Lõpetuseks ütleks veel seda, et ega need kes ei taha aru saada, need ka ei saa. Aru hakkate saama alles siis kui on hilja, ehk siis kui see probleem otseselt teie uksele koputab. Kui vangi läheb sinu enda poeg või vend või kes iganes. Ärgata pole küll kunagi hilja, aga sel juhul olete endale juba mõnusa sitaaugu valmis kaevanud ja sealt välja rabeleda palju keerulisem!


                              e: lisaksin ka antud teemasse sobiva 6 minutilise mõttekäigu sellest kuidas keegi oma maailmavaateid kramplikult kaitseb, vahet pole mis keegi ütleb või mis fakte esitab.

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Kui jätkate oma suurerakondade valmist , siis selles valdkonnas ei muutu mitte midagi
                                Aga mida siis väikeerakonnad antud küsimuse puhul lubavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X