320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    1. Kui Sinu tütar või tüdruksõber või kesiganes töötaks laeval ja keegi jorss lendaks keset ööd sisse ning teki alla isukalt ronida sooviks. Oleks siis ka p*hui? Et noo, ei ole väga okei. Eriti aadetega mehe poolt, või mis.
    2. Valetamine valetamine valetamine. Ei ole okei. Eriti kui juhtud riigikogu liige olema.
    1. Mis selles halba on, kui sinu tüdruksõber soovib vabatahtlikult vahekorda astuda mehe eest kes pm ainukesena seisab sinu rahva eest? See peaks auasi olema!

    2. Valetamine? Päriselt? Otsi mulle mõni poliitik kes pole mitte kunagi oma tööd tehes valetanud.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Mida ma usun? Teadust, fakte, loogikat, argumente ja Jaak Madisoni.
      Ah..?

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        2. Valetamine? Päriselt? Otsi mulle mõni poliitik kes pole mitte kunagi oma tööd tehes valetanud.
        A no kui juba kõik on valetanud, siis on see tõesti okei!
        EKRE ja muud aatemehed ei peaks siis nagu "puhtamad" või "väärikamad" olema? Sellest enne valimisi polnud juttu?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          1. Kui Sinu tütar või tüdruksõber või kesiganes töötaks laeval ja keegi jorss lendaks keset ööd sisse ning teki alla isukalt ronida sooviks. Oleks siis ka p*hui? Et noo, ei ole väga okei. Eriti aadetega mehe poolt, või mis.
          Anonüümselt võib igaüks asju välja mõelda. Ma ei väida, et nii oli, aga see ON võimalik - miks mitte ära kasutada seda, et teda on tembeldatud pätiks ja vargaks, aga nähti, et inimestele see ei mõju - pauh paneme ikka vana hea naiste ajude nussimise sisse, see mis igaühel ikka harja punaseks ajab. Enne kui nimesi ega kuupäevi neil väidetel taga ei ole on need täiesti mõttetud ning alusetud süüdistused millega terve inimene ei vaevaks oma pead.
          Ainult EKREfoob võtab ilma nimeta väiteid nende suunas tõsiselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            A no kui juba kõik on valetanud, siis on see tõesti okei!
            EKRE ja muud aatemehed ei peaks siis nagu "puhtamad" või "väärikamad" olema? Sellest enne valimisi polnud juttu?
            Just, sellest tulenevalt on ka see telefoni jama taunitav. Peale "ausa eesti mehe" kuvandi ju neil muid lubadusi polnudki.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              2. Valetamine? Päriselt? Otsi mulle mõni poliitik kes pole mitte kunagi oma tööd tehes valetanud.
              Kahjuks on meil ministreidki, kes hiljuti lausa kohtukulli ees või siis äärmisel juhul uurijatele sulaselget valet on väitnud. Seega on kummaline see nõiajaht Madissonile, kes ilmselt paras suller olnud on, kui nüüd ausalt arvata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mida ma usun? Teadust, fakte, loogikat, argumente ja Jaak Madisoni.
                Neegrid toodavad skandinaavias sitta - fakt.

                Ameerikamaalt ka fakte:

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Anonüümselt võib igaüks asju välja mõelda. Ma ei väida, et nii oli, aga see ON võimalik - miks mitte ära kasutada seda, et teda on tembeldatud pätiks ja vargaks, aga nähti, et inimestele see ei mõju - pauh paneme ikka vana hea naiste ajude nussimise sisse, see mis igaühel ikka harja punaseks ajab. Enne kui nimesi ega kuupäevi neil väidetel taga ei ole on need täiesti mõttetud ning alusetud süüdistused millega terve inimene ei vaevaks oma pead.
                  Ainult EKREfoob võtab ilma nimeta väiteid nende suunas tõsiselt.
                  Aga oskad Sa öelda, et miks näiteks Taavi Rõivase kohta pole mingeid selliseid väiteid siis teele saadetud? Kui see nii lihtne on. Pole ka just kuigi populaarne kuju hetkel.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Aga oskad Sa öelda, et miks näiteks Taavi Rõivase kohta pole mingeid selliseid väiteid siis teele saadetud? Kui see nii lihtne on. Pole ka just kuigi populaarne kuju hetkel.
                    Reform kontrollib läbi Linnamäe ja Luige peavoolumeediat

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Valetamine? Päriselt? Otsi mulle mõni poliitik kes pole mitte kunagi oma tööd tehes valetanud.
                      Jaak Madison.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Aga oskad Sa öelda, et miks näiteks Taavi Rõivase kohta pole mingeid selliseid väiteid siis teele saadetud? Kui see nii lihtne on. Pole ka just kuigi populaarne kuju hetkel.
                        Üks asi on peaministri kohta anonüümselt midagi väita, teine asi kollanokast riigikogulase.

                        Kui ma ütlen, et ma nägin kuidas Taavi Rõivas tänava peal ajakirjaniku perse saatis või seda tegi Madison siis kumba väidet sa rohkem usud? Muidugi Madisoni oma.
                        Reformierakonnal on meedia pool liiga käpas lihtsalt.

                        edit: ja selle all mõtlesin PR-tegelasi mitte meedia omamist vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Üks asi on peaministri kohta anonüümselt midagi väita, teine asi kollanokast riigikogulase.

                          Kui ma ütlen, et ma nägin kuidas Taavi Rõivas tänava peal ajakirjaniku perse saatis või seda tegi Madison siis kumba väidet sa rohkem usud? Muidugi Madisoni oma.
                          Reformierakonnal on meedia pool liiga käpas lihtsalt.


                          E:Sa artiklit lugesid üldse millest praegune postituste tulv alguse sai?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Anonüümselt võib igaüks asju välja mõelda. Ma ei väida, et nii oli, aga see ON võimalik - miks mitte ära kasutada seda, et teda on tembeldatud pätiks ja vargaks, aga nähti, et inimestele see ei mõju - pauh paneme ikka vana hea naiste ajude nussimise sisse, see mis igaühel ikka harja punaseks ajab. Enne kui nimesi ega kuupäevi neil väidetel taga ei ole on need täiesti mõttetud ning alusetud süüdistused millega terve inimene ei vaevaks oma pead.
                            Ainult EKREfoob võtab ilma nimeta väiteid nende suunas tõsiselt.
                            Ilmselgelt mõistetav, et see teema ka väga ei toida, küll leiavad kolmanda jama ka. Selle varjus on seni riigi rahadega sahkerdada kuni EKRE pildis on.

                            Kommentaar


                              Olete ära unustanud, et kui Rõivas TTV ära keelas pressikonverentsidel siis said nad päris kõvasti puid alla meedia poolt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Reform kontrollib läbi Linnamäe ja Luige peavoolumeediat
                                a kes kontrollib reformi?


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Üks asi on peaministri kohta anonüümselt midagi väita, teine asi kollanokast riigikogulase.

                                Kui ma ütlen, et ma nägin kuidas Taavi Rõivas tänava peal ajakirjaniku perse saatis või seda tegi Madison siis kumba väidet sa rohkem usud? Muidugi Madisoni oma.
                                Reformierakonnal on meedia pool liiga käpas lihtsalt.

                                edit: ja selle all mõtlesin PR-tegelasi mitte meedia omamist vms.
                                Või on siiski tegemist case-ga et väiksedsulidvõllassuuredsulidtõllas? Et noh nii labaste asjadega siiski endast lugupidavad inimesed ei tegelegi.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X