320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin fb-ast mingite napakate feministide foorumit, kus üks proua immigratsiooniteemal kirjutas: "Tuletõrjujate pihta kivide viskamine on jube ja selle nähtuse vastu teevad kohalikud sisserändajad oma kogukondades eelkõige ise suurt teavitustööd."

    Mõtlesin, et kuidas oleks, kui kasvõi Maardus või Astangul tuleks teha "teavitustööd" et tuletõrjujaid pole ilus kividega visata ja juhe jooksis kokku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Lugesin fb-ast mingite napakate feministide foorumit, kus üks proua immigratsiooniteemal kirjutas: "Tuletõrjujate pihta kivide viskamine on jube ja selle nähtuse vastu teevad kohalikud sisserändajad oma kogukondades eelkõige ise suurt teavitustööd."

      Mõtlesin, et kuidas oleks, kui kasvõi Maardus või Astangul tuleks teha "teavitustööd" et tuletõrjujaid pole ilus kividega visata ja juhe jooksis kokku.
      USas on selle pòhjuseks usaldamatus riigivòimu vastu. Getos parandatakse teeauke, kui sinna keegi sisse kaob, koolid on kehvad ja politsei tuleb sinna hambuni relvastatult. Ilmselt sama on ka mujal. Kui riik on alati hàdades sùùdi, siis on kòik pahad. Meil ju ka on siin mòne arvates riik sigapaha, ei luba kanepit teha ja ùldse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        USas on selle pòhjuseks usaldamatus riigivòimu vastu. Getos parandatakse teeauke, kui sinna keegi sisse kaob, koolid on kehvad ja politsei tuleb sinna hambuni relvastatult. Ilmselt sama on ka mujal. Kui riik on alati hàdades sùùdi, siis on kòik pahad. Meil ju ka on siin mòne arvates riik sigapaha, ei luba kanepit teha ja ùldse.
        Ma mõtlesin et olen vähe aega kuningas aga ennäe, Äss on tagasi.

        Kodune ülesanne "Kui aus mu naine minu vastu on (ja kui hull olukord riigis tegelikult olla võiks)"

        Mine küsi oma naiselt kas ta on kunagi mänginud mõtetes neegri peenistega. Kui saad eitava vastuse, siis suure tõenäosusega ei ole sa just kõige ausama partneriga ühe katuse all. Kui saad jaatava vastuse, ja see mängimine toimub ka olevikus, siis ehk mõtled oma multikulti armastuse ümber!

        NB!!! Mitte alustada kodutüli!! Alati on ka erandeid!!!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Ma mõtlesin et olen vähe aega kuningas aga ennäe, Äss on tagasi.

          Kodune ülesanne "Kui aus mu naine minu vastu on (ja kui hull olukord riigis tegelikult olla võiks)"

          Mine küsi oma naiselt kas ta on kunagi mänginud mõtetes neegri peenistega. Kui saad eitava vastuse, siis suure tõenäosusega ei ole sa just kõige ausama partneriga ühe katuse all. Kui saad jaatava vastuse, ja see mängimine toimub ka olevikus, siis ehk mõtled oma multikulti armastuse ümber!

          NB!!! Mitte alustada kodutüli!! Alati on ka erandeid!!!
          Mulle meeldiks ka asiaadibimbosid panna àkki? Ja siis?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            USas on selle pòhjuseks usaldamatus riigivòimu vastu. Getos parandatakse teeauke, kui sinna keegi sisse kaob, koolid on kehvad ja politsei tuleb sinna hambuni relvastatult. Ilmselt sama on ka mujal. Kui riik on alati hàdades sùùdi, siis on kòik pahad. Meil ju ka on siin mòne arvates riik sigapaha, ei luba kanepit teha ja ùldse.
            Jah, ma saan sellest kõigest aru (antud juhul oli jutt muidu Rootsist aga see selleks). Lihtsalt ise pole oma elus veel selle peale tulnud, et oma tööd tegevaid tuletõrjujaid kiviga visata. Ma saan aru, kui keegi viskab vihahoos Stenbocki maja või linnavalitsuse akna sisse aga, et loopida kiviga inimesi, kes põlevat maja kustutavad - selle peale ise ei tuleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Jah, ma saan sellest kõigest aru (antud juhul oli jutt muidu Rootsist aga see selleks). Lihtsalt ise pole oma elus veel selle peale tulnud, et oma tööd tegevaid tuletõrjujaid kiviga visata. Ma saan aru, kui keegi viskab vihahoos Stenbocki maja või linnavalitsuse akna sisse aga, et loopida kiviga inimesi, kes põlevat maja kustutavad - selle peale ise ei tuleks.
              Massipsùhhos ja meist kòvasti sùvenenum rahulolematus. Ilmselt lisaks ka kohalikud Ahmed Il-Madisonid, kes hiilgava demagoogiaga seda toidavad. Ehk lihtne on karjuda, et meil on sitt, kòigile molli.

              Kommentaar


                Countile veel. Et kui teinepool tahab kellegi peenistega màngida, siis pole vahet, et kas sinu vòi mingi Jamesi omaga. see on lisaks ka tema enda elu ja valik. Miks ma peaks end sellest segada laskma, kui maailmas on naisi sitaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kuritegusid toodab ikka pigem vaesus, mitte nahavàrv.
                  Euroopas on neegril ka õigus ja võimalus õppida ja tööle minna ning raha teenida. Praktika on midagi muud. Eestlane ja Poolakas vähemalt ehitab põhjamaades või midagi, aga mis teeb neeger? Eestlane ja poolakas on geneetiliselt ja kultuuriliselt piisavalt sarased põtrade/viikingitega, tööd viitsivad ka teha - toimib.

                  Sellest ka minu hinnang, et ukrainalstega oleks vähem jama kui Aafrikast põgenenud neegritega. Ukainalne on harjunud tööd tegema ja niisama logelemise eest midagi saada ei loodeta. Samuti ei hakka mehhakad neid ilmselt tänaval raudlatiga peksma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mulle meeldiks ka asiaadibimbosid panna àkki? Ja siis?
                    Ja tänu sellele et neid asiaadibimbosid siin riigis väga kuskil veel ei liigu puudub sul kiusatus ja tänu selle kiusatuse puudumisele saad ka rahulikult oma kooselule keskenduda. Sama siis ka käib Long-Thick-Dong-Jameside kohta. Seni kuni valgetel naistel need erutused ainult peas püsivad on ok, kui aga kõik klubid ja pubid neid shoklaadi ahvatlusi täis topitakse, siis saab raske olema ka kõige monogaamsemal kristlasel inimesel truu püsida. Miks mängida tulega? Las me siin vaikselt nokitseme omaette ja las ikka Malle panna Kallet.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mulle meeldiks ka asiaadibimbosid panna àkki? Ja siis?
                      nende nokud pole nii suured.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Euroopas on neegril ka õigus ja võimalus õppida ja tööle minna ning raha teenida. Praktika on midagi muud. Eestlane ja Poolakas vähemalt ehitab põhjamaades või midagi, aga mis teeb neeger? Eestlane ja poolakas on geneetiliselt ja kultuuriliselt piisavalt sarased põtrade/viikingitega, tööd viitsivad ka teha - toimib.

                        Sellest ka minu hinnang, et ukrainalstega oleks vähem jama kui Aafrikast põgenenud neegritega. Ukainalne on harjunud tööd tegema ja niisama logelemise eest midagi saada ei loodeta. Samuti ei hakka mehhakad neid ilmselt tänaval raudlatiga peksma.
                        Sellega saab ainult nõustuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Euroopas on neegril ka õigus ja võimalus õppida ja tööle minna ning raha teenida. Praktika on midagi muud. Eestlane ja Poolakas vähemalt ehitab põhjamaades või midagi, aga mis teeb neeger? Eestlane ja poolakas on geneetiliselt ja kultuuriliselt piisavalt sarased põtrade/viikingitega, tööd viitsivad ka teha - toimib.

                          Sellest ka minu hinnang, et ukrainalstega oleks vähem jama kui Aafrikast põgenenud neegritega. Ukainalne on harjunud tööd tegema ja niisama logelemise eest midagi saada ei loodeta. Samuti ei hakka mehhakad neid ilmselt tänaval raudlatiga peksma.
                          Noh. Ka Eestis on vòimalik ùles tòòtada ja normaalne tòòkoht saavutada. Aga ikka vingutakse, et reform on sùùdi, et mòned on poemùùjad ja mòned tòòtud.

                          Kommentaar


                            nii on

                            Kommentaar


                              Ehk siis Amosed ja muud valitsuse kukutajad on kohalikud neegrid, kellega peame me leppima, kuna nad on meie neegrid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ehk siis Amosed ja muud valitsuse kukutajad on kohalikud neegrid, kellega peame me leppima, kuna nad on meie neegrid?
                                Sellest poindist ei saanud aru hetkel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X