320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga tahaks teada kes oli see teine kasutaja(peale minu) kes Eesti Vabaduspartei – Põllumeeste Kogu poolt siin hääle andis.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Ilmselt mingi loll Iseseisvuspartei valija, kes erakonnad sassi ajas.

      Kommentaar


        McN oli siis see ainuke Vasakpartei poolt hääletanud isik?
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          McN oli siis see ainuke Vasakpartei poolt hääletanud isik?
          Ei. Kui õigesti mäletan, siis SDE. Ja selles osas pole paari aastaga midagi muutunud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ei. Kui õigesti mäletan, siis SDE. Ja selles osas pole paari aastaga midagi muutunud.
            Sinu valik selles hääletuses on nähtaval erakondade nimekirjas kaldkirjaga.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Rohelist elektrit ka kasutad ikka?
              Ma saan aru et vana mäger on mu ignore listi pannud. Palun edastage talle mu küsimus.

              Kommentaar


                Mina andsin oma hääle Ekre-le ja rõõm näha et siin peale minu veel mõned mõttekaaslased.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                  Mina andsin oma hääle Ekre-le ja rõõm näha et siin peale minu veel mõned mõttekaaslased.
                  Kirjutasin kunagi lugu sellest, kuidas Ekre tahtis oma poliitplatvormis Tartus Euro asemel Vekselit laialt kasutama hakata. Tundus, et suurest igatsusest krooni vastu ja suurest hirmust Euroopa vastu. Igatahes selline maailmapilt ei vii küll mitte kuhugi, pigem taandarendab...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Mina andsin oma hääle Ekre-le ja rõõm näha et siin peale minu veel mõned mõttekaaslased.
                    Ma olen alati mõelnud, kes need kuskil 2 % on, kes sellise debiilsuse poolt hääletavad.
                    Mõned säravad nopped nende programmist.

                    …vähendada maksukoormust, alandades käibemaksu 10 %-le, et anda majandusele jõuline kasvutõuge
                    …korraldada elektriturg ümber nii, et Eestis oleks Euroopa odavaim elekter
                    …taastada põllumajanduses üleminekutoetuste siseriiklik osa (top-up) kodumaise põllumajanduse konkurentsivõime suurendamiseks
                    …kustutada abielus oleva noore pere kodulaenust 25 protsenti (arvestades keskmist kodulaenu suurust) iga perre sündinud lapse sünniga
                    …kehtestada tulumaksupreemia, kus iga kasvatatava lapse pealt võetakse vanemalt 5 % võrra väiksemat tulumaksu
                    …vabastada lapsed eriarsti visiiditasust
                    …suurendada vajaduspõhiseid lastetoetusi ja vähendada bürokraatiat toetuse saamiseks
                    …muuta hambaravi tasuta tervishoiuteenuseks
                    …tõsta maksuvaba miinimum miinimumpalgaga võrdseks
                    …kaotada tulumaks pensionilt

                    Kõik ju igati lahedad ja toredad ideed nagu nälja kaotamine, kõikide sõdade lõpetamine jne.
                    Kurb on muidugi see, et sisuliselt kuskil pole mainitud, et kus nad oma rahapaja leiavad.
                    Uskumatu koomikute seltskond, kes keskendub puhtalt lihtsameelsete ja harimatute meelitamisele rahvuspopulismi abil.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Ma olen alati mõelnud, kes need kuskil 2 % on, kes sellise debiilsuse poolt hääletavad.
                      Mõned säravad nopped nende programmist.

                      …vähendada maksukoormust, alandades käibemaksu 10 %-le, et anda majandusele jõuline kasvutõuge
                      …korraldada elektriturg ümber nii, et Eestis oleks Euroopa odavaim elekter
                      …taastada põllumajanduses üleminekutoetuste siseriiklik osa (top-up) kodumaise põllumajanduse konkurentsivõime suurendamiseks
                      …kustutada abielus oleva noore pere kodulaenust 25 protsenti (arvestades keskmist kodulaenu suurust) iga perre sündinud lapse sünniga
                      …kehtestada tulumaksupreemia, kus iga kasvatatava lapse pealt võetakse vanemalt 5 % võrra väiksemat tulumaksu
                      …vabastada lapsed eriarsti visiiditasust
                      …suurendada vajaduspõhiseid lastetoetusi ja vähendada bürokraatiat toetuse saamiseks
                      …muuta hambaravi tasuta tervishoiuteenuseks
                      …tõsta maksuvaba miinimum miinimumpalgaga võrdseks
                      …kaotada tulumaks pensionilt

                      Kõik ju igati lahedad ja toredad ideed nagu nälja kaotamine, kõikide sõdade lõpetamine jne.
                      Kurb on muidugi see, et sisuliselt kuskil pole mainitud, et kus nad oma rahapaja leiavad.
                      Uskumatu koomikute seltskond, kes keskendub puhtalt lihtsameelsete ja harimatute meelitamisele rahvuspopulismi abil.
                      Sa oled ajupestud. Need tunduvad naljakad ainult seetõttu, et peavoolumeedia neid mõnitab. Vaata internetti ja saad teada, et kui head ideed need on. Lisaks sellele näitavad ja räägivad nad, kuidas mittemõistja on TV poolt ajupestud ja lihtsalt mõtlemisvõimetud. Teadlased on ka süsteemi mutrid, nad saavad valetamise eest raha ja need internetis rääkivad on ainsad tõeteadjad.
                      Chemtrail! Juudid! Energiavampiirid! Astraalkeha! Reptiilid! Ravimimaffia! Rahvuslik majandus!

                      P.S. Ma hakkasin mõtlema, et ma ajasin vist EKRE iseseisvusparteiga sassi. Ah, vahet väga pole...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Ma olen alati mõelnud, kes need kuskil 2 % on, kes sellise debiilsuse poolt hääletavad.
                        Mõned säravad nopped nende programmist.

                        …vähendada maksukoormust, alandades käibemaksu 10 %-le, et anda majandusele jõuline kasvutõuge
                        …korraldada elektriturg ümber nii, et Eestis oleks Euroopa odavaim elekter
                        …taastada põllumajanduses üleminekutoetuste siseriiklik osa (top-up) kodumaise põllumajanduse konkurentsivõime suurendamiseks
                        …kustutada abielus oleva noore pere kodulaenust 25 protsenti (arvestades keskmist kodulaenu suurust) iga perre sündinud lapse sünniga
                        …kehtestada tulumaksupreemia, kus iga kasvatatava lapse pealt võetakse vanemalt 5 % võrra väiksemat tulumaksu
                        …vabastada lapsed eriarsti visiiditasust
                        …suurendada vajaduspõhiseid lastetoetusi ja vähendada bürokraatiat toetuse saamiseks
                        …muuta hambaravi tasuta tervishoiuteenuseks
                        …tõsta maksuvaba miinimum miinimumpalgaga võrdseks
                        …kaotada tulumaks pensionilt

                        Kõik ju igati lahedad ja toredad ideed nagu nälja kaotamine, kõikide sõdade lõpetamine jne.
                        Kurb on muidugi see, et sisuliselt kuskil pole mainitud, et kus nad oma rahapaja leiavad.
                        Uskumatu koomikute seltskond, kes keskendub puhtalt lihtsameelsete ja harimatute meelitamisele rahvuspopulismi abil.
                        Ja siis teiste erakondade valimislubadused on kõik viimase lubaduseni alati täidetud olnud? Teised erakonnad pole lihtsameelseid ja harimatuid samasuguste asjadega meelitanud kunagi? Vaata teiste erakondade eelmiseid valimisprogramme, siis mõtle uuesti.

                        Mina pole nende valimislubadustega tutvunud ja isegi ei plaani. Pole isegi plaanis teiste erakondade valmisprogramme vaadata, kui siis SDE-le panen pilgu peale, et saada juba ette aimdus, millega Palo uuesti põleda kavatseb, sest see on päris naljakas. Inimesel loogiline mõtlemine puudub. Ja pole sotside ridades kedagi kes sümpatiseerib, sotsid on imelikud ja sotside valijad on ka imelikud. Abdul Turay räpib Eesti vabaks varsti.

                        Reform on ka paras naljanumber, "populaarsed" otsuseid vastu võttev lapspeaminister, välisminister kelle perekond rollotab ka kohtus ja kohtuni välja, kui ei eksi siis Autorollo rahade eest finantseeride Keit Pettus Noosiannuse maja ehitust, aga seda oskab vist Mõnu paremini kommida. Erakonda võeti mees, keda USA ei taha, aga Venemaa otsib taga, tõeline julgeoleku spetsialist, Eesti oma James Bond. Reformierakonna paska ei jõua keegi kokku lugedagi, samas on nad head ka teinud. Ligi meeldis oma sõnavõttudega, konkreetne inimene.

                        Keskerakond on lahe. Päkapikud finantseerivad, erakonna noortekoguliikmele kirjutatakse, et sinu välja viskamisega tegelen isiklikult kloun, teeaukude parandamise asemel, pumbatakse raha mingisse naljakasse telekanalisse (tõele au andes tuli sealt samas päris hea dokk Hitlerist kunagi) ja kogu muu koomika mis sellega kaasas käib.

                        IRL-ist ei ole väga hästi aru saanud. Loodan et Erki Nool saaks omale hea ministriportfelli, näiteks põllumajandusministri oma.

                        Ehk info on siit ka tavalisest peavoolu meediast hangitud, aga kuhu jutuga jõuda tahtsin on see, et sisulist vahet kes võimule tuleb ei ole, kui siis kesk erandina. Midagi kuskilt paremaks ei muutu ning kõik jätkub vanaviisi. Uusi inimesi ja uusi mõtteid on vaja, mitte rollotamist.

                        Ma ei usu et konservatiivid ka valimiskünnist suudaks ületada, aga vahet ei ole, parem ikka kui valimissedel ära rikkuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                          Ma olen alati mõelnud, kes need kuskil 2 % on, kes sellise debiilsuse poolt hääletavad.
                          Mõned säravad nopped nende programmist.

                          …vähendada maksukoormust, alandades käibemaksu 10 %-le, et anda majandusele jõuline kasvutõuge
                          …korraldada elektriturg ümber nii, et Eestis oleks Euroopa odavaim elekter
                          …taastada põllumajanduses üleminekutoetuste siseriiklik osa (top-up) kodumaise põllumajanduse konkurentsivõime suurendamiseks
                          …kustutada abielus oleva noore pere kodulaenust 25 protsenti (arvestades keskmist kodulaenu suurust) iga perre sündinud lapse sünniga
                          …kehtestada tulumaksupreemia, kus iga kasvatatava lapse pealt võetakse vanemalt 5 % võrra väiksemat tulumaksu
                          …vabastada lapsed eriarsti visiiditasust
                          …suurendada vajaduspõhiseid lastetoetusi ja vähendada bürokraatiat toetuse saamiseks
                          …muuta hambaravi tasuta tervishoiuteenuseks
                          …tõsta maksuvaba miinimum miinimumpalgaga võrdseks
                          …kaotada tulumaks pensionilt

                          Kõik ju igati lahedad ja toredad ideed nagu nälja kaotamine, kõikide sõdade lõpetamine jne.
                          Kurb on muidugi see, et sisuliselt kuskil pole mainitud, et kus nad oma rahapaja leiavad.
                          Uskumatu koomikute seltskond, kes keskendub puhtalt lihtsameelsete ja harimatute meelitamisele rahvuspopulismi abil.
                          Nad kasutavad tulumaksusoodustuste puhul protsente? Ilmselgelt tuleb seal tagasilöök kui selgub, et rikkamad hakkavad absoluutarvult suuremat summat tagasi saama. Nagu "emapalga" puhul.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sa oled ajupestud. Need tunduvad naljakad ainult seetõttu, et peavoolumeedia neid mõnitab. Vaata internetti ja saad teada, et kui head ideed need on. Lisaks sellele näitavad ja räägivad nad, kuidas mittemõistja on TV poolt ajupestud ja lihtsalt mõtlemisvõimetud. Teadlased on ka süsteemi mutrid, nad saavad valetamise eest raha ja need internetis rääkivad on ainsad tõeteadjad.
                            Chemtrail! Juudid! Energiavampiirid! Astraalkeha! Reptiilid! Ravimimaffia! Rahvuslik majandus!

                            P.S. Ma hakkasin mõtlema, et ma ajasin vist EKRE iseseisvusparteiga sassi. Ah, vahet väga pole...
                            Kusjuures ma pole kunagi aru mõistnud, kuidas sinusugused aru ei saa, et rikastel ja ilusatel võimupositisoonidel olevatel inimestel on ühised huvid ja sina nende huviorbiiti ei kuulu? See ei ole mingi astraalkeha või tuumafüüsika.

                            Väga lihtne. Kui Igoril ja Ivanil on väga palju, siis nad tahavad veel rohkem ja kuna nad on sõbrad ja omavad võimalusi ja vahendeid, siis nad ka teevad kõik selleks et oma eesmärgid täide viia ja järjekordselt sinusugune kanaaju nende huvigruppi ei kuulu (peaasi et sa oma 9-5ni või mis iganes orjatöö ära teekisd ja maksud maksaksid , tarbiksid ja neid ei segaks , boonus oleks muidugi see kui sa kuskil soccernetis käiksiid nende agendat kiitmas ja nende urruauke võimalikult häälekalt lakuksid).

                            Need kelle eest sa siin kaagutad ei huvitu sinust karvavõrdki, aga sina oled ometi neile nii truu koer. Kahju , ausat kahju.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Kusjuures ma pole kunagi aru mõistnud, kuidas sinusugused aru ei saa, et rikastel ja ilusatel võimupositisoonidel olevatel inimestel on ühised huvid ja sina nende huviorbiiti ei kuulu? See ei ole mingi astraalkeha või tuumafüüsika.

                              Väga lihtne. Kui Igoril ja Ivanil on väga palju, siis nad tahavad veel rohkem ja kuna nad on sõbrad ja omavad võimalusi ja vahendeid, siis nad ka teevad kõik selleks et oma eesmärgid täide viia ja järjekordselt sinusugune kanaaju nende huvigruppi ei kuulu (peaasi et sa oma 9-5ni või mis iganes orjatöö ära teekisd ja maksud maksaksid , tarbiksid ja neid ei segaks , boonus oleks muidugi see kui sa kuskil soccernetis käiksiid nende agendat kiitmas ja nende urruauke võimalikult häälekalt lakuksid).

                              Need kelle eest sa siin kaagutad ei huvitu sinust karvavõrdki, aga sina oled ometi neile nii truu koer. Kahju , ausat kahju.
                              Lingi nüüd siia mingi koomiku jutt "päriselust" ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Lingi nüüd siia mingi koomiku jutt "päriselust" ka.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X