320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Ja siis teiste erakondade valimislubadused on kõik viimase lubaduseni alati täidetud olnud? Teised erakonnad pole lihtsameelseid ja harimatuid samasuguste asjadega meelitanud kunagi? Vaata teiste erakondade eelmiseid valimisprogramme, siis mõtle uuesti.

    Mina pole nende valimislubadustega tutvunud ja isegi ei plaani. Pole isegi plaanis teiste erakondade valmisprogramme vaadata, kui siis SDE-le panen pilgu peale, et saada juba ette aimdus, millega Palo uuesti põleda kavatseb, sest see on päris naljakas. Inimesel loogiline mõtlemine puudub. Ja pole sotside ridades kedagi kes sümpatiseerib, sotsid on imelikud ja sotside valijad on ka imelikud. Abdul Turay räpib Eesti vabaks varsti.

    Reform on ka paras naljanumber, "populaarsed" otsuseid vastu võttev lapspeaminister, välisminister kelle perekond rollotab ka kohtus ja kohtuni välja, kui ei eksi siis Autorollo rahade eest finantseeride Keit Pettus Noosiannuse maja ehitust, aga seda oskab vist Mõnu paremini kommida. Erakonda võeti mees, keda USA ei taha, aga Venemaa otsib taga, tõeline julgeoleku spetsialist, Eesti oma James Bond. Reformierakonna paska ei jõua keegi kokku lugedagi, samas on nad head ka teinud. Ligi meeldis oma sõnavõttudega, konkreetne inimene.

    Keskerakond on lahe. Päkapikud finantseerivad, erakonna noortekoguliikmele kirjutatakse, et sinu välja viskamisega tegelen isiklikult kloun, teeaukude parandamise asemel, pumbatakse raha mingisse naljakasse telekanalisse (tõele au andes tuli sealt samas päris hea dokk Hitlerist kunagi) ja kogu muu koomika mis sellega kaasas käib.

    IRL-ist ei ole väga hästi aru saanud. Loodan et Erki Nool saaks omale hea ministriportfelli, näiteks põllumajandusministri oma.

    Ehk info on siit ka tavalisest peavoolu meediast hangitud, aga kuhu jutuga jõuda tahtsin on see, et sisulist vahet kes võimule tuleb ei ole, kui siis kesk erandina. Midagi kuskilt paremaks ei muutu ning kõik jätkub vanaviisi. Uusi inimesi ja uusi mõtteid on vaja, mitte rollotamist.

    Ma ei usu et konservatiivid ka valimiskünnist suudaks ületada, aga vahet ei ole, parem ikka kui valimissedel ära rikkuda.
    Ma ei vaidle vastu ei uute jõudude vajadusele ega kartellierakondade kriitikale, aga ma ei saa kuidagi olla nõus sellega, et valima peaks sõnaotseses mõttes pooletoobiseid, kelle lubadused on sellised mille puhul iga mõtlev inimene saab aru, et need ei ole lihtsalt võimalikud. See näitab, et nad isegi ei ürita mõistlikke, harituid inimesi panna ennast valima, sest see programm peletab nad eos eemale. Muidugi üldjuhul on nende ütlused meedias seda juba ammu teinud.
    Ka ise valin niiöelda väikeparteid. Mina valin Vabaerakonda. Kas nad sisse saavad või mitte on omaette teema, aga vähemalt on neil mõistlik programm ja mõistliku jutuga inimesed. Põhilised asjad millele soovitakse keskenduda on riigireform, võimu detsentraliseerimine ja rohkem kohalikule tasandile viimine. Lisaks soovitakse lõpetada erakondade meeletu toetamine riigieelarvest.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sa oled ajupestud. Need tunduvad naljakad ainult seetõttu, et peavoolumeedia neid mõnitab. Vaata internetti ja saad teada, et kui head ideed need on. Lisaks sellele näitavad ja räägivad nad, kuidas mittemõistja on TV poolt ajupestud ja lihtsalt mõtlemisvõimetud. Teadlased on ka süsteemi mutrid, nad saavad valetamise eest raha ja need internetis rääkivad on ainsad tõeteadjad.
      Chemtrail! Juudid! Energiavampiirid! Astraalkeha! Reptiilid! Ravimimaffia! Rahvuslik majandus!

      P.S. Ma hakkasin mõtlema, et ma ajasin vist EKRE iseseisvusparteiga sassi. Ah, vahet väga pole...
      Tomato-potato.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Ma ei vaidle vastu ei uute jõudude vajadusele ega kartellierakondade kriitikale, aga ma ei saa kuidagi olla nõus sellega, et valima peaks sõnaotseses mõttes pooletoobiseid, kelle lubadused on sellised mille puhul iga mõtlev inimene saab aru, et need ei ole lihtsalt võimalikud. See näitab, et nad isegi ei ürita mõistlikke, harituid inimesi panna ennast valima, sest see programm peletab nad eos eemale. Muidugi üldjuhul on nende ütlused meedias seda juba ammu teinud.
        Ka ise valin niiöelda väikeparteid. Mina valin Vabaerakonda. Kas nad sisse saavad või mitte on omaette teema, aga vähemalt on neil mõistlik programm ja mõistliku jutuga inimesed. Põhilised asjad millele soovitakse keskenduda on riigireform, võimu detsentraliseerimine ja rohkem kohalikule tasandile viimine. Lisaks soovitakse lõpetada erakondade meeletu toetamine riigieelarvest.
        Krissucool mis erakonna valija sina oled, kui tohib teada?

        Kommentaar


          Ta ju ùtles vabaerakond. Mul tekkis kùss, et kas felipe on endine Lesli snaider?

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Ma ei vaidle vastu ei uute jõudude vajadusele ega kartellierakondade kriitikale, aga ma ei saa kuidagi olla nõus sellega, et valima peaks sõnaotseses mõttes pooletoobiseid, kelle lubadused on sellised mille puhul iga mõtlev inimene saab aru, et need ei ole lihtsalt võimalikud. See näitab, et nad isegi ei ürita mõistlikke, harituid inimesi panna ennast valima, sest see programm peletab nad eos eemale. Muidugi üldjuhul on nende ütlused meedias seda juba ammu teinud.
            Ka ise valin niiöelda väikeparteid. Mina valin Vabaerakonda. Kas nad sisse saavad või mitte on omaette teema, aga vähemalt on neil mõistlik programm ja mõistliku jutuga inimesed. Põhilised asjad millele soovitakse keskenduda on riigireform, võimu detsentraliseerimine ja rohkem kohalikule tasandile viimine. Lisaks soovitakse lõpetada erakondade meeletu toetamine riigieelarvest.
            Ma olen nõus selle jutuga. Kes ei taha parlamendierakondi valida, neil soovitaksin Vabaerakonda valida. Igati mõistlikud inimesed.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kellel on ikka veel otsustamata ja vaja normaalset lahendust - Kurjategijate Eesti Erakond – Väärtustades vabadust

              täpsemalt visioonist: http://nihilist.fm/kurjategijate-eesti-erakond/
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                soovitaksin Vabaerakonda valida
                mm.. ei: Palgatõusu katteks soovime tõsta tulumaksu 24%le ja kehtestada ettevõtetele omakapitalimaksu

                niipalju on nemadki aru saanud, et mitte millestki ei saa midagi teha ja kui tahta oluliselt kergitada miinimumpalka, tuleb see raha kuskilt võtta,
                nemad pole küll skaala parempoolseimas servas, aga tsentrist paremal siiski. nii et nt keskilt neil vaevalt hääli ära võtta õnnestub,
                samas pole valimiste võitjale erilist vahet, kas 5% künnise alla jääjad on rumalalt või targalt parem- või vasakpoolsed, häälte ümberjagamisest võidab enim aga just valismiste võitja (nt reform)

                mis ei tähenda, et igaüks ei võiks valida just seda, keda tahab, kasvõi ekre või vabaerakonna poolt
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Kellel on ikka veel otsustamata ja vaja normaalset lahendust - Kurjategijate Eesti Erakond – Väärtustades vabadust

                  täpsemalt visioonist: http://nihilist.fm/kurjategijate-eesti-erakond/
                  Jõledad pullivennad ikka, raisk, täiesti v###us. Jumala ägedalt panevad teksti, nah. Vihaselt, nah. Ja s##aks õige jutt on, raisk. Daipohh, nah.

                  Fucking verbaalsed ringonaneerijad, püksid rebadel ja üksteise selgade taga tambitakse üleolevat muiet punnitades verbaalse ejakulatsioonini. Okse on kogu see Kenderi ja Sildnikkujate kamp; ja vähem debiilsed ei ole need, kes hardunult ja/või vaimustunult neid tekste neelavad, sheerivad ja tsiteerivad. Kõiketeadvad kirjandusheerosed, tramaivõi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    Jõledad pullivennad ikka, raisk, täiesti v###us. Jumala ägedalt panevad teksti, nah. Vihaselt, nah. Ja s##aks õige jutt on, raisk. Daipohh, nah.

                    Fucking verbaalsed ringonaneerijad, püksid rebadel ja üksteise selgade taga tambitakse üleolevat muiet punnitades verbaalse ejakulatsioonini. Okse on kogu see Kenderi ja Sildnikkujate kamp; ja vähem debiilsed ei ole need, kes hardunult ja/või vaimustunult neid tekste neelavad, sheerivad ja tsiteerivad. Kõiketeadvad kirjandusheerosed, tramaivõi.
                    Pohhui see Kender, arvamusliidrina on Mihkel Raud veel hullem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      mm.. ei: Palgatõusu katteks soovime tõsta tulumaksu 24%le ja kehtestada ettevõtetele omakapitalimaksu


                      samas pole valimiste võitjale erilist vahet, kas 5% künnise alla jääjad on rumalalt või targalt parem- või vasakpoolsed, häälte ümberjagamisest võidab enim aga just valismiste võitja (nt reform)

                      mis ei tähenda, et igaüks ei võiks valida just seda, keda tahab, kasvõi ekre või vabaerakonna poolt
                      Kindlasti ei võeta valijaid Keskilt. Pigem sotsidelt ja irlilt. Muidugi künnise alla jäädes ei ole vahet kelle 4 kuud ennem valimisi väita, et keegi jääb kindlalt alla künnise ei ole minu arvates päris õige. Just selline lahterdamine ja selle väite pide ja pidev kordamine ongi see mida suurerakonnad ka ise üritavad teha. Nad on teinud kõik selleks, et Eesti poliitikasse ei saaks väljaspoolt 4 praegust parlamendierakonda uusi tegijaid tulla. Seda siis eesotsas Res Publicaga, kes on tänase totaalselt vildaka ja debiilse erakondade rahastamissüsteemi algatajad. Olukord, kus riigikogus olevatele erakondadele makstakse proportsionaalselt annetustest ja liikmemaksudest 2-3 korda rohkem, kui üheski teises Euroopa riigis on nii üdini halb ja vale, et ajab südame pahaks. See ongi loonud olukorra, kus uutel on meeletult raske peale tulla ja vanad sõltuvad nii väga riigikogusse sissesaamisest, et künnise alla jäämine tähendaks sisuliselt erakonna kohest pankrotti.
                      Sellepärast ongi vaja jubedalt uusi tulijaid olgu nad siis parem või vasakpoolsed. Kahjuks tundub hetkel väikeerakondadest ainsana asjalik ja sellise potentsiaaliga Vabaerakond. Igati tore kui neid oleks rohkem ja seetõttu ma neid ka tõsiselt toetan. Olles tuttav nii mõnegi nende juhtliikmega ja teades kui tõsiselt valimisteks valmistumine käib, siis olen suhteliselt veendunud et künnis ka ületatakse. Tuntud poliitikavälistest nimedest on juba erakonnaga liitunud või nimekirjas kandideerimas Artur Talvik, Merle Jääger, Peeter Volkonski, Ain Lutsepp, Elo Lutsepp, Jüri Saar ja Tarmo Kõuts. Kuuldavasti on neid veel juurde tulemas.

                      Ei ürita siin mingit hullu poliitpropagandat teha, aga kuna poliitikahuvilisena tunnen tõsist vajadust uue poliitilise jõu järele, siis ma loodan, et ehk mõni inimene, kes ei ole varem vabaerakonnast kuulnud või huvi tundnud uurib nende kohta. Võibolla on kellegile veel sümpaatne.

                      Muus osas ühinen vaikiva mehega. Igaüks võib valida keda iganes, kasvõi ekret, aga ma loodan, et ennem kui seda tehakse vähemalt tutvutakse sellega mida nemad ja mõned teised erakonnad endast täpsemalt kujutavad.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Tuntud poliitikavälistest nimedest on juba erakonnaga liitunud või nimekirjas kandideerimas Artur Talvik, Merle Jääger, Peeter Volkonski, Ain Lutsepp, Elo Lutsepp, Jüri Saar ja Tarmo Kõuts. Kuuldavasti on neid veel juurde tulemas.
                        Mitte ükski nimi neist ei kutsuks mind valima.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          Mitte ükski nimi neist ei kutsuks mind valima.


                          Päris naljakas oleks ju...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool
                            Tuntud poliitikavälistest nimedest on juba erakonnaga liitunud või nimekirjas kandideerimas Artur Talvik, Merle Jääger, Peeter Volkonski, Ain Lutsepp, Elo Lutsepp, Jüri Saar ja Tarmo Kõuts. Kuuldavasti on neid veel juurde tulemas.
                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            Mitte ükski nimi neist ei kutsuks mind valima.
                            Jüri Saar on väga okei tüüp tegelikult. Andis mulle eelmisel aastal ülikoolis paari ainet ka. Tark ja mõistlik mees. Mis muidugi ei tähenda, et teda valima peaks, sest mida ta sellises pundis ikka erilist teha suudab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


                              Päris naljakas oleks ju...
                              piisavalt kloune a la E "No-Homo" N**l on juba riigikokku saanud.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                                piisavalt kloune a la E "No-Homo" N**l on juba riigikokku saanud.
                                Eiei, Merle Jääger on selles videos olnud naine. Onu Bellat ikka keegi Riigikokku ennast rikkuma ei lase.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X