320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Et rikkad saavad vaeste arvelt aina rikkamaks?
    Nn rikkad makasavad kordades rohkem makse kui rotid. Seejuures ei saa riigilit mitte midagi rohkem vastu. Kes kelle arvelt midagi saab?

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

      Erakondade populaarsusuuringu käigus küsitles uuringufirma 15.-21. jaanuarini 1605 valimisealist kodanikku, neist 446 kodudes ja 1163 interneti teel.

      Aga sisuliselt nõus sinuga. Ei tasu väga tõsiselt igasugust infot väikeerakondadest võtta. Keegi neist parlamenti nagunii ei saa ja mingeid tegusid tegema ka ei hakka.
      Aa, siis ajasin midagi sassi. FB-st jäi ühe ERR-i inimese seisukoht silma, et nemad loobusid EMORist, kuna neil polevat enam võimekust teha 1000 inimesega küsitlust ja teevad edaspidi 500-ga. Ju siis on jälle miskit muutunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Erakondade populaarsusuuringu käigus küsitles uuringufirma 15.-21. jaanuarini 1605 valimisealist kodanikku, neist 446 kodudes ja 1163 interneti teel.

        Aga sisuliselt nõus sinuga. Ei tasu väga tõsiselt igasugust infot väikeerakondadest võtta. Keegi neist parlamenti nagunii ei saa ja mingeid tegusid tegema ka ei hakka.
        Väljatõste. Noh sellega on nüüd küll lugu nii, et kulude kokkuhoid missugune, aga tõsiseltvõetavus väga küsitav.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Nn rikkad makasavad kordades rohkem makse kui rotid. Seejuures ei saa riigilit mitte midagi rohkem vastu. Kes kelle arvelt midagi saab?
          Jah, pigem asi on nii et keskklass maksab kogu selle palagani kinni. Tasuta ühistransport jne. Mina nt ei poolda seda tasuta ühistransporti. ütle siis keda calida? Kas ma kaotan midagi kui nt EKRE valin?

          Kommentaar


            Ei maksa uute tulijate toetajatel liiga vara hõisata. Enne valimisi on nende toetusprotsent varemgi olnud kaugelt kõrgem kui valimistulemustes. 2007 tõusis roheliste protsent enne valimisi kohati tublisti üle kümne protsendi, aga üle künnise said üsna vaevu. Kasti juures valib inimene ikka teada ja tuntud tegelase teada ja tuntud erakonnast.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Jah, pigem asi on nii et keskklass maksab kogu selle palagani kinni. Tasuta ühistransport jne. Mina nt ei poolda seda tasuta ühistransporti. ütle siis keda calida? Kas ma kaotan midagi kui nt EKRE valin?
              Noh. Näitab muidugi isiku poliitilist informeeritust, kui tahab riigikogu valimistel munitsipaalpoliitikat teha. See on umbes samasugune loogika, et europarlamendi valimistel räuskab Keskerakond "Ansip tegi seda" ja Reformierakond "Savisaar on see" ja lõpuks lähevad europarlamendis ikka samasse fraktsiooni, aga inimesed muudkui valivad...

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Jah, pigem asi on nii et keskklass maksab kogu selle palagani kinni. Tasuta ühistransport jne. Mina nt ei poolda seda tasuta ühistransporti. ütle siis keda calida? Kas ma kaotan midagi kui nt EKRE valin?
                Ma mõtlen et Kui vahet ei näe, siis miks üldse valida?

                Kommentaar


                  Ja selles võite ka veel täiesti kindlad olla, et IRL tõmbab end sealt 15% pealt üles. Kuna nad kasutavad väidetavalt kõige professionaalsemat kampaaniamanageri, siis on nad pea alati suutnud viimase kuuga ennast pildile tõmmata ja teha ennast noorte seas piisavalt popiks, et tõmmata tulemus jälle respektaablina näiv välja.

                  Kommentaar


                    Lõppkokkuvõttes jõuamegi sinna, et vahet pole keda valime, lõpuks kirume ikka samamoodi ja pettume üha uuesti. Surnud ring

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ja selles võite ka veel täiesti kindlad olla, et IRL tõmbab end sealt 15% pealt üles. Kuna nad kasutavad väidetavalt kõige professionaalsemat kampaaniamanageri, siis on nad pea alati suutnud viimase kuuga ennast pildile tõmmata ja teha ennast noorte seas piisavalt popiks, et tõmmata tulemus jälle respektaablina näiv välja.
                      Kesse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ma mõtlen et Kui vahet ei näe, siis miks üldse valida?
                        Oot, aga mismõttes vahet pole? Mille poolest praegu erakonnad nii sarnased on ja mis uut jõudu sa ootaksid, et valima minna?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kesse?
                          Nad tellivad USA-st teenuse sisse. Mingi väga kogenud agentuur, kes pakub turumonitooringut, kampaanianõustamist ja kogu muud träni igal pool maailmas. Ehk kui on vaja revolutsiooni teha, siis kutsutakse ka need djüüdid kohale ning näitavad ära koha, kust kultiveerida rahulolematust jne. IRL tellivat neilt sellist lihtsamat "kuidas end valimiste eel turundada"-paketi.

                          Kommentaar


                            -Mulle meeldib, et ERRi valimislubaduste loos kutsutakse asju õigesti ning EKRE kõneisikuks on lihtsalt üks anonüümne Helme. See ju ongi tegelikult perepartei. Kodanik Mürk haridusministriks? Hah.

                            -Revolutsioonitegemise agentuurid asuvad ju ida pool, mitte USA-s.

                            -Statistika osas ei usaldaks praegu mitte midagi. Maapiirkondades valitakse ikka omi ja armsaid, vahet pole, mis erakonda nad parasjagu kuuluvad. Viidatud küsitlus, miks EKRE ja Vabaerakonna üle valimiskünnise paigutasid, ei küsinud midagi persoonieelistuse kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Oot, aga mismõttes vahet pole? Mille poolest praegu erakonnad nii sarnased on ja mis uut jõudu sa ootaksid, et valima minna?
                              Mina pole öelnud et vahet pole, seda väideti mulle. Ma ootan siiani vastust et mis mul siin siin paremaks muutub, kui ma hääle alternatiivsetele jõudeduele annan.

                              Vat kui mingi erakond tõmbaks võimule saade igasugu pedevärgid ja zoovolinikud ja muud naljavärgid maha siin riigis (ja sinna kulutatud raha mõistlikku kohta suunaks) ja tagaks et muidusööjatest mustad ja kaltsud siit eemal hoitaks ka 10-20a perspektiivis (jah ma tean et valitsust ei valita nii kauaks), siis võiks valima minna ka. Mingid EKREe ja muud rahvuslased teeksid selle ära? Sittagi.


                              Majanduslikus mõttes suurt arenguruumi ei näe. Tähtis on keskmisest rohkem teenida ja saab täitsa hästi Eestis elatud. Täiesti pohh kes võimul on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Mina pole öelnud et vahet pole, seda väideti mulle. Ma ootan siiani vastust et mis mul siin siin paremaks muutub, kui ma hääle alternatiivsetele jõudeduele annan.

                                Vat kui mingi erakond tõmbaks võimule saade igasugu pedevärgid ja zoovolinikud ja muud naljavärgid maha siin riigis (ja sinna kulutatud raha mõistlikku kohta suunaks) ja tagaks et muidusööjatest mustad ja kaltsud siit eemal hoitaks ka 10-20a perspektiivis (jah ma tean et valitsust ei valita nii kauaks), siis võiks valima minna ka. Mingid EKREe ja muud rahvuslased teeksid selle ära? Sittagi.


                                Majanduslikus mõttes suurt arenguruumi ei näe. Tähtis on keskmisest rohkem teenida ja saab täitsa hästi Eestis elatud. Täiesti pohh kes võimul on.
                                Riik õhukeseks, kõik maha müüa ning kõik teenused turumajandusel põhinevatele erafirmadele anda. NPM FTW!

                                Ohtra, teised on ju seda proovinud. Nahhui teiste vigadest õppida kui saab ise samad vead läbi teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X