320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äärmiselt hea uudis. Kui nii peaks minema, siis puruneb müt, et ainult rahakott ja reklaam määravad.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Aa, et sa oled ka üks nendest ägedatest vendadest kelle arvates Eesti demokraatia, majanduse ja üldise heaolu põhimure on ikkagi see, et homod ikka kapis püsiksid? Uhke värk.
      Ei ole. Sa jood jälle õlut ja kujutad endale asju ette ja sildistad. Selle asemele et küsimusele vastata kukutakse nutma jälle.


      Ma küsin uuesti, et mis siis minu jaoks paremaks muutub, kui oravate, irl-i ja sotside asemel uued jõud võimule saavad?

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Valin samuti EKRE või Vabaerakond. Ei huvita need lubadused ja vaated, sest neid ei jälgi niikuinii keegi - soovin lihtsalt, et uued tuuled hakkaks puhuma ja midagi siin poliitikamaastikul muutuks.
        Mis kuradi muutus see siis on ?

        Selliste kuradi tolbajoobide pärast praegu seis selline ongi. Ripuvad linnalähedases suvilas oma kuradi lillepeenra kohal ja mõtlevad "Oleks et nüüd ainult head ilma teeks..." .

        Täiesti idiootne väita midagi sellist, et tahetakse muutust muutuse pärast. Kuradima Eesti Ürginimeste Partei oleks ka kuradima uus asi, aga miks ma peaks hääletama mingi platvormi poolt, mis lubab asju nagu "Lähme koos metsa elama!", "Keelame elektri kasutuse!", "Varem oli parem!" ??? Muutus ei tohiks toimuda muutuse enda vaid tulemuse pärast. Ah mis ma siin ikka seletan, kui tahad sellist platvormi valida siis ei ole siin vist rääkida suurt midagi. Vabandust, et lihtlausetega ei piirdunud.

        Kommentaar


          Aga mida uut need neli suuremat erakonda lubavad? Mida on kaotada kui valida EKRE või Vabaerakond? Kõik on lihtsalt harjunud, et need neli erakonda on ainult pildil ja elu siin on stabiilselt samasugune olnud, pigem kehvapoolne. Mida on mul enam kaotada? See valin IRL-i või Reformierakonna, et Keskerakonna vastu hääl anda on vist ikka teemas.

          Kommentaar


            ERR küsis erakondadelt reaalseid valimislubadusi. Rahvusringhääling

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Aga mida uut need neli suuremat erakonda lubavad? Mida on kaotada kui valida EKRE või Vabaerakond? Kõik on lihtsalt harjunud, et need neli erakonda on ainult pildil ja elu siin on stabiilselt samasugune olnud, pigem kehvapoolne. Mida on mul enam kaotada? See valin IRL-i või Reformierakonna, et Keskerakonna vastu hääl anda on vist ikka teemas.
              Ma olen harjunud ka oma mugava ja hea eluga. Ei tahaks, et see muutuks. Valin oravaid.

              Kommentaar


                Keegi polegi sind keelanud
                Ma lihtsalt arvan, et väga paljudel inimestel pole just kõige parem elu siin riigis. Samas mis Eestlane ikka teise pärast muretseb, peaasi et endal kõik hästi oleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Keegi polegi sind keelanud
                  Ma lihtsalt arvan, et väga paljudel inimestel pole just kõige parem elu siin riigis. Samas mis Eestlane ikka teise pärast muretseb, peaasi et endal kõik hästi oleks.
                  Ükski erakond ei saa nende inimeste elu paremaks teha. Nad saavad pakkuda paremat keskkonda parema elu jaoks ja ei saa öelda, et meie senised valitsused seda teinud poleks. "Uued tuuled" teevad elu paremaks ning panevad kõigil ilusti suu putru täis ainult seni kuni võimule saadakse ja tõdetakse, et tegelikult on riigieelarve siiski teatud piiridega ning kuhugi raha juurde andmine tähendab vaid selle kusagilt mujalt ära võtmist.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Tasub tutvuda. http://www.erakonnad.info/reiting.html
                    Sisuliselt näitab siiski veebruarikuine tulemus. Antud uuringu tulemusi julgeks metoodika alusel ikkagi suht küsitavaks pidada. samas, elame-näeme.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas shefield
                      http://poliitika.postimees.ee/306498...id-e-kirjadega

                      See nimekiri võib täitsa huvitav olla.
                      Annab hea signaali nii mõnelegi inimesel keda valida. Ja need kes ei vasta... Otsustusvõimetud ja polegi neil asja riigikokku.
                      Kuigi toon tundub natukene vb liiga ründav...
                      Minu jaoks annab see vaid signaali kes ei viitsi lollustega tegeleda ja trollidele vastata.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kuivõrd on Reformierakond või IRL midagi nn"vaesemate" heaks midagi teinud? Pigem ikka Sotsid ja Keskerakond tegeleb selliste inimestega. Küsimus on selles, et kuhu selline kapitalistlik/liberaalne riik viib? Et rikkad saavad vaeste arvelt aina rikkamaks?

                        Reformierakond räägib oma valimisreklasmis, et neil on plaan ja ongi kõik. Mis kuradi plaan? Seletage mulle lahti.

                        Kommentaar


                          Vaene, käi koolis, õpi, mine tööle.

                          Kommentaar


                            Emoriga pidada muidugi see probleem olema, et valimiks on 500 inimest (varem oli tuhat, aga siis tõmmati alla). Sealt võtke maha arvamuseta kodanikud (ma pakun, et veerand-viiendik) ja saame, et 5 protsenti toetust on umbes paarkend inimest, mis jätab üsna selliseks tendentslikuks selle küsitluse.

                            Kommentaar


                              No minu arust ongi asi ikka nii, et
                              need kes valivad reformi, need on oma eluga rahul, need kes valivad keskerakonna on venelased ja pensionärid,
                              sotside valijad on igasugu hipsterid ja muu elust mitte eriti hästi aru saav seltskond kes igatseb aega kus kõik elavad ühiselt rahumeelses kommuunis ja võibolla sellel valimistel ka rohkem venelasi, uute tulijate poolt siis liberaalsed riigi olukorra üle pettunud inimesed (vabaerakond) ja äärmuslikud riigis pettunud(ekre) ja siis mingi ebamäärane grupp ülejäänutest, kellele meeldib mingil põhjusel IRL, mis pole ei liha ega kala.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Emoriga pidada muidugi see probleem olema, et valimiks on 500 inimest (varem oli tuhat, aga siis tõmmati alla). Sealt võtke maha arvamuseta kodanikud (ma pakun, et veerand-viiendik) ja saame, et 5 protsenti toetust on umbes paarkend inimest, mis jätab üsna selliseks tendentslikuks selle küsitluse.

                                Erakondade populaarsusuuringu käigus küsitles uuringufirma 15.-21. jaanuarini 1605 valimisealist kodanikku, neist 446 kodudes ja 1163 interneti teel.

                                Aga sisuliselt nõus sinuga. Ei tasu väga tõsiselt igasugust infot väikeerakondadest võtta. Keegi neist parlamenti nagunii ei saa ja mingeid tegusid tegema ka ei hakka.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X