320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu auto kojamehe vahel oli kaks nädalat tagasi Tiit Teriku pildiga kalender + Kasekese komm. Komm oli maitsev, kuid kalender lendas ahju.

    Kommentaar


      Minu ukselingi külge pani keegi sots mingi prügi rippuma, miks ta hoopis kommi ei toonud?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Iseseisvuspartei esindajat vikerraadios on suht piinlik vaadata/kuulata. http://valimised.err.ee/v/riigikogu_...0-fd7c2fe0442e

        E: Tahaks kiita seda erakonda, tahaks kiita toda, tahaks tagsi tulla ning kiita..

        Kommentaar


          Ma sain ainult Rainer Vakra lõustaga paberi postkasti. IGAV!

          e: Meenub kuidas vanaisa kunagi Savisaare postkaardi Savisaarele tagasi saatis. Lisas veel kaasa kirja, et tema ei ole pede ja talle pole vaja meeste pilte saata. Saatku naistele.

          Kommentaar


            Õnneseened, teile ikka midagi saadetakse. Rakveres ei raatsita sedagi. Raja poodi on vaid papist eksmaavanem vedelema jäänud.

            Kommentaar


              Internetti on anonüümse kasutaja poolt üles laetud video, kus on näha Maire Aunastet rääkimas IRL-i uuest kampaaniast. Kohati jääb videost mulje, nagu ei saaks Aunaste üldse aru, mida tema erakond valimiskampaania käigus lubanud on.


              mis see on nagu mingi nali või basic of true story v

              Kommentaar


                Mis asi on "basic of true story"

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Mis asi on "basic of true story"
                  oi milline grammari viga, oih kui kohutav, aga tera võid nokkida endiselt. point jääb samaks.

                  Kommentaar


                    olen nõus oma hääle andma ükskõik millisele Maire Aunaste vastasele koalitsioonile.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      oi milline grammari viga, oih kui kohutav, aga tera võid nokkida endiselt. point jääb samaks.
                      mina ka ei saanud aru mida sellega öelda taheti. st küsimus pole grammatikas.
                      kuidas see väljend mida öelda tahtsid - eesti keeli kõlaks?
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Isegi ofi asemele ori panemine ei muuda asja paremaks.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Isegi ofi asemele ori panemine ei muuda asja paremaks.
                          jah, ma mõista ka mis vahe on a. turnail ja kokel. sorri

                          Kommentaar


                            http://www.ohtuleht.ee/660920/video-...porterite-onge haha, geniaalne mutt.

                            Kommentaar


                              Trubetsky tundub suht chill vana. Kahju, et minu valimisringkonnas ei kandideeri.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                http://www.vabakodanik.ee/est/inimes...ko-rammel.html Veiko Ràmmel on minu uus lemmik. Vàike pits sisse ja kòik kahekordseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X