320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Seniste valimiste populistlike lubaduste edetabel http://www.praxis.ee/tood/praxis-jal...ismi-edetabel/

    Vabaerakond, Rohelised ja EKRE annavad tooni. Suurtest tõuseb esile Keskerakond.
    Andke andeks, aga see on mingi jama. Mis asi on üldse populism? Populism on fraas, mida kultuurimarksistid kasutavad opositsiooni tõrjumiseks, et säilitada "kodaniku" vankumatu poolehoid.
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Igaüks kes majandusest ja riigijuhtimisest midagigi teab ei saa kaaludagi EKRE poolt hääletamist. Mitmed nende lubadused on nii mitmel moel teostamatud. Euroopa Liidus Sa ei saa panna piirangut sellele, kas ja kui palju saavad välismaalased maad osta. Samuti pole teostatav see kõige odavama elektri plaan. Ja nagu Mõnu ütles, siis ei peagi ju olema see plaan välja mõeldud, kuidas seda saavutada. Nagunii ei pea ellu viima, sest koalitsiooni ei saa.
    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Naljakas on see, et EKRE paljud lubadused on teostamatud Euroopa Liidu seaduste tõttu. Või astume EList välja ja ehitame müüri enda ümber?
    Sellega olen nõus, et võib-olla koalitsiooni ei saa, aga see kultuurimarksistide Euroopa Liit on juba ammusest ajast totaalne jama. Kuidas saab olla nii, et EL-i seadused on kõrgemal, kui Eesti Vabariigi omad? Tuletagem meelde, et praegune Euroopa Liit sai alguse Euroopa Söe- ja Teraseühendusest, mis oli riikidevaheline majandusorganisatsioon. Kuidas üldse lasti nii, et Brüsselist on hakkanud tulema otsused, millele eestlane ei saa vastu astuda, kuna siis on jälle "suurtel juhtidel" nördimus, et eestlased on pahad, vaenuõhutajad, natsid, sest NEILE MEELDIB NII! Kultuurimarksistidel on juba iidamast aadamast väljend mille taha peituda: kui te ei ole meie poolt, olete meie vastu! Ja see on kõik. Sellest okupantlikust organisatsioonist peab välja astuma ja sinna ei oleks tohtinud üldse siseneda! Asi hakkas juba mädanema paar kuud peale Euroopa Liitu sisseastumist kui Eesti "nukuvalitsus" kasutas oma rahva vastu jõudu Lihulas. Järgnev tsitaat pärineb ajakirjast "Kultuur ja Elu": "Peaminister Juhan Partsil, keda Lihula inimesed tol õhtul kõverkaelaks kutsusid ja keda rahvasuu vaevalt enam teisiti nimetab, oli hiljem selgituseks teatada, et tahab olla NATO-le ja EL-le meele järgi. Niisiis mitte oma rahvast ei teeni Eesti valitsus, vaid esindab hoopis mingite teiste, võõraste rahvaste huve." Ja see rahvavaenulik terror on kestnud juba aastaid.
    Vastus küsimusele: kas ehitame siis enda ümber müüri? Ei pea ehitama, kuid EL takistab tegutseda inimestel nii, et tagaksime eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade. Just nii, mille najal kuulutati välja Eesti Wabariik 24. veebruaril 1918.

    Kommentaar


      Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
      Andke andeks, aga see on mingi jama. Mis asi on üldse populism? Populism on fraas, mida kultuurimarksistid kasutavad opositsiooni tõrjumiseks, et säilitada "kodaniku" vankumatu poolehoid.


      Sellega olen nõus, et võib-olla koalitsiooni ei saa, aga see kultuurimarksistide Euroopa Liit on juba ammusest ajast totaalne jama. Kuidas saab olla nii, et EL-i seadused on kõrgemal, kui Eesti Vabariigi omad? Tuletagem meelde, et praegune Euroopa Liit sai alguse Euroopa Söe- ja Teraseühendusest, mis oli riikidevaheline majandusorganisatsioon. Kuidas üldse lasti nii, et Brüsselist on hakkanud tulema otsused, millele eestlane ei saa vastu astuda, kuna siis on jälle "suurtel juhtidel" nördimus, et eestlased on pahad, vaenuõhutajad, natsid, sest NEILE MEELDIB NII! Kultuurimarksistidel on juba iidamast aadamast väljend mille taha peituda: kui te ei ole meie poolt, olete meie vastu! Ja see on kõik. Sellest okupantlikust organisatsioonist peab välja astuma ja sinna ei oleks tohtinud üldse siseneda! Asi hakkas juba mädanema paar kuud peale Euroopa Liitu sisseastumist kui Eesti "nukuvalitsus" kasutas oma rahva vastu jõudu Lihulas. Järgnev tsitaat pärineb ajakirjast "Kultuur ja Elu": "Peaminister Juhan Partsil, keda Lihula inimesed tol õhtul kõverkaelaks kutsusid ja keda rahvasuu vaevalt enam teisiti nimetab, oli hiljem selgituseks teatada, et tahab olla NATO-le ja EL-le meele järgi. Niisiis mitte oma rahvast ei teeni Eesti valitsus, vaid esindab hoopis mingite teiste, võõraste rahvaste huve." Ja see rahvavaenulik terror on kestnud juba aastaid.
      Vastus küsimusele: kas ehitame siis enda ümber müüri? Ei pea ehitama, kuid EL takistab tegutseda inimestel nii, et tagaksime eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade. Just nii, mille najal kuulutati välja Eesti Wabariik 24. veebruaril 1918.
      Juu sõu fanni. Hakka stand-upi tegema või midagi.

      ELi kasulikkuse või kahjulikkuse üle võib vaielda kõvasti ja kusjuures ma olen täiesti nõus, et EL peaks olema rohkem see majandusühendus ja ühisturg... aga vaata... Eesti riigist seda esiteks mõjutada ei saa. Ja teiseks ei ole praegu olemas välja-astumis mehhanismi. Isegi kui see olemas oleks, siis esialgu tahaks näha kuidas EKRE lapib selle ~2% augu riigieelarves, mis tuli muidu eurotoetustest... veel enam seda, kust ta võtaks need kümned miljardid, mis ELile tagasi maksta (need toetused, mis Eesti seni saanud on).

      Kommentaar


        Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
        ... kultuurimarksistide ...
        Kes need on?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Ärge soovitage midagi kuna ma olen paranoiline oma illukate jamaga.
          Vaid ma küsin teilt kui vanematelt ja targematelt - kell poolt siis valida?
          Kõik on ju halvad. Pole ühtegi erakonda näinud mille kohta kasvõi 20% inimestest räägivad head.
          Valimistile minemata jätmine tundub ka nigel variant.

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Ärge soovitage midagi kuna ma olen paranoiline oma illukate jamaga.
            Vaid ma küsin teilt kui vanematelt ja targematelt - kell poolt siis valida?
            Kõik on ju halvad. Pole ühtegi erakonda näinud mille kohta kasvõi 20% inimestest räägivad head.
            Valimistile minemata jätmine tundub ka nigel variant.
            Millises valimisringkonnas sa oled? Kuhu paigutud vasak-parem ning konservatiiv-liberaal skaaladel?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kui tahta muutusi, tuleks valida keski. Jah, väikesed ohud on, aga ei usu mina, et nad Venemaa poole liigselt vaatama hakkavad, pealegi Eesti puhul ei saa tekkida ühepartei võimu. See tekib vaid siis, kui kogu süsteem seda tootma asub, mida on efektiivselt Tallinnas tõestatud. Riik mõtleb koguaeg, kuidas Tallinna kiusata, kiusates koos sellega teisi omavalitsusi, aga Tallinnat tegelikult kiusata ei suudagi.

              Praegune süsteem on oma aja ära elanud kogu oma tulumaksu pideva vähendamisega ja seejuures pideva kokkuhoiuga. Euroopas on propotsionaalne tulumaks vaid Venemaal ja veel mõnes diktaatoririigis (parandage, kui eksin) ja siis tuleme meie. Kui on eesmärk rikastele rohkem raha jätta, siis sobime isegi Venemaaga ühte paati.

              Kogu see tulumaksu alandamine on ju seotud sellega, et rahvale raha rohkem jääks, aga rahva all mõeldakse eelkõige rikkamaid, kel seda raha ju nagunii piisavalt on. Lihtrahval jääb rohkem kätte ka astmelise tulumaksuga.

              Kommentaar


                ära muretse lihtnepoiss. Kui sul rohkem raha kätte jääb, siis küll kaupmees selle ära võtab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Millises valimisringkonnas sa oled? Kuhu paigutud vasak-parem ning konservatiiv-liberaal skaaladel?
                  Harjumaa. Parem pigem ning Eesti mõistes ei oska öelda kas ma olen konservatiivne või liberaalne (arvan, et tõlgendan neid asju valesti), kuid USAs oleksin ma Republican.

                  Optiumsile veel nii palju, et mul on vaikselt selline tunne, et tulebki neid valida puhtalt sellepärast, et see on halbadest parim variant vist haha

                  Selle poolt igastahes ei ole, et tuleks parema elujärje peal olevatelt inimestelt rohkem võtta. Pole nende viga, et nad on targemaid otsuseid teinud (ärge küsige mingit lolli küsimust, et miks ma siis Rotschilde ei salli ).

                  Keeruline värk see poliitika noore inimese jaoks. Sellepärast nõu küsingi, et lõpuks paremat pilti ette saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas optiums Vaata postitust
                    Praegune süsteem on oma aja ära elanud kogu oma tulumaksu pideva vähendamisega ja seejuures pideva kokkuhoiuga. Euroopas on propotsionaalne tulumaks vaid Venemaal ja veel mõnes diktaatoririigis (parandage, kui eksin) ja siis tuleme meie. Kui on eesmärk rikastele rohkem raha jätta, siis sobime isegi Venemaaga ühte paati.

                    Kogu see tulumaksu alandamine on ju seotud sellega, et rahvale raha rohkem jääks, aga rahva all mõeldakse eelkõige rikkamaid, kel seda raha ju nagunii piisavalt on. Lihtrahval jääb rohkem kätte ka astmelise tulumaksuga.
                    Astmeline tulumaks on bullshit. Normaalse inimese eesmärk peaks olema elus oma töö , pingutuste ja oskuste abil areneda. Sealjuures ka suuremat palka välja teenida. Astmeline tulumaks on Euroopas? Ja mida nad teevad selle rahaga? Annavad suure koguse sellest vaestele, laiskadele immigrantidele, kellel on riigist ja üldisest süsteemist täiesti savi.

                    Astmelise tulumaksuga ei võida madalapalgalised küll sittagi. Neile jääb seesamune summa. Küll aga võetakse rikastelt veel 20-40% ära. Mis kuradi loogika see on? Olen põhimõtteliselt astmelise tulumaksu vastu.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Rääkides astmelisest tulumaksust, siis küsimus on ka kuhu pärast maksuvaba tulu astet järgmine asetada. Kui võtta üks noor pere kus paar last kasvamas, siis öelda enne summaarset neto kuusissetulekut 4000, et nad on nii riikkad, et neilt võib rohkem võtta on lauslollus. Ja see 4000 on hetkel pandud täieliku miinimumina, et mingi summa minu mõttes sees oles. Praegused astmelise maksu toetajad jäävad aga sellest piirist valgusaastate kaugusele.

                      Telekavaataja, mina jällegi põhimõtteliselt pole selle vastu, et rikkamad toetavad vaesemaid. See on minu arvates inimloomuse üks osa, et nõrgemaid aidatakse. Muidugi aitamine peab olema selles piires, et päris mugavustsooni ei tekiks. Muidu on nagu N-liidu kolhoosides, et keegi tööd teha ei viitsi, sest midagi paremaks sellest nii kui nii ei lähe.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Telekavaataja, mina jällegi põhimõtteliselt pole selle vastu, et rikkamad toetavad vaesemaid. See on minu arvates inimloomuse üks osa, et nõrgemaid aidatakse. Muidugi aitamine peab olema selles piires, et päris mugavustsooni ei tekiks. Muidu on nagu N-liidu kolhoosides, et keegi tööd teha ei viitsi, sest midagi paremaks sellest nii kui nii ei lähe.
                        Mina aitan sind, rotti, niikuinii, ütleks rikas. Ehk ma maksan sinust niikuinii rohkem makse. Elik sa tahad mind nüüd topeltmaksustada ja see pole aus või õiglane.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Praegu on Eestis ju ka astmeline tulumaks, seega oled ka sellele vastu?
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Mina aitan sind, rotti, niikuinii, ütleks rikas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Harjumaa. Parem pigem ning Eesti mõistes ei oska öelda kas ma olen konservatiivne või liberaalne (arvan, et tõlgendan neid asju valesti), kuid USAs oleksin ma Republican.

                              Optiumsile veel nii palju, et mul on vaikselt selline tunne, et tulebki neid valida puhtalt sellepärast, et see on halbadest parim variant vist haha

                              Selle poolt igastahes ei ole, et tuleks parema elujärje peal olevatelt inimestelt rohkem võtta. Pole nende viga, et nad on targemaid otsuseid teinud (ärge küsige mingit lolli küsimust, et miks ma siis Rotschilde ei salli ).

                              Keeruline värk see poliitika noore inimese jaoks. Sellepärast nõu küsingi, et lõpuks paremat pilti ette saada.
                              No aga siis lihtne, vali Vabaerakonda . Uus tulija on ainus viis kuidas uusi valitsuskombinatsioone saab tekkida, sest Keskiga keegi niikuinii ühes liivakastis ei mängi. Vabaerakond on parempoolne, pigem konservatiivne ning ei võta parema elujärjega inimestelt ka raha ära.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Kas Jürgen Ligilt said?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X