320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Selle debati on EKRE ja VABA täielikult seljavõiduga võitnud. Ülejäänud neli ajavad lihtsalt sooja peeru suust välja. Eriti see punniline poisike, kes ei oska peale demagoogia üldse midagi suust välja ajada. Rahvas ole tark! Mine ja vali homme Wabariigile õiged esimehed! On ainult kaks valikut positiivses suunas! Austage oma riiki!
    Kas pot headid rohelisi ei peaks valima?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Kas pot headid rohelisi ei peaks valima?
      Ma enam küll ei tee, kuid kui tegin oli mul täiesti savi kas see on legaalne või ei. Ainuke asi mis muutuks oleks hind. Kvaliteet jääb enam vähem samaks kui tead kust võtad. Ja üleüldse, kui pops tehakse legaalseks siis vanus peaks MIINIMUM 21 eluaastat olema.
      Kanepi legaliseerimine on lihtsalt mõttetu ja läbinähtav valimislubadus ja loodetakse noorte hääli saada, mitte ei nähta reaalselt seda kasu mis selle legaliseerimises peituks.

      Kommentaar


        Mina oleks saanud täna kaks häält anda kui oleks soovinud. Anti kogemata kaks sedelit. Aga ma siiski aus kodanik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust




          Mikser pani hea lõpp-paugu eile debati lõpus selle Eesti keele õppega. Kindlasti paarsada häält juures.
          Inimesed kes valivad sotsid, ei hooli inimeste hakkama saamisest (või õigemini progressist), vaid soovivad, et inimesed ei areneks, sest täpselt seda sotsialism soodustab.
          Eks igaüks saab sotsialismist omamoodi aru. 4 aastat veel globaliseeruvas maailmas ja liberaalid oma töö lõpule viinud
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Ma enam küll ei tee, kuid kui tegin oli mul täiesti savi kas see on legaalne või ei. Ainuke asi mis muutuks oleks hind. Kvaliteet jääb enam vähem samaks kui tead kust võtad. Ja üleüldse, kui pops tehakse legaalseks siis vanus peaks MIINIMUM 21 eluaastat olema.
            Kanepi legaliseerimine on lihtsalt mõttetu ja läbinähtav valimislubadus ja loodetakse noorte hääli saada, mitte ei nähta reaalselt seda kasu mis selle legaliseerimises peituks.
            tuli meelde et Uruguais tehti väidetavalt see legaalseks....ainult et see on kättesaadav siiski ainult arsti ettekirjutusega ja apteegis. tõsi, mingit 3 taime vist võid kodus potis kasvatada
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Mina oleks saanud täna kaks häält anda kui oleks soovinud. Anti kogemata kaks sedelit. Aga ma siiski aus kodanik.
              Nad panevad ju templi peale, enne kasti viskamist. Teine oleks kehtetu sel juhul ju
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Nad panevad ju templi peale, enne kasti viskamist. Teine oleks kehtetu sel juhul ju
                Ma oleks saanud mõned tunnid hiljem minna näiteks ja keegi poleks mäletanud ja märganud kui rahvast koridor täis. Poleks olnud mingi probleem.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Siia teemasse keegi küsitlust ei saa teha? Või uut teemat - näeks ka ära mis soccerneti rahvas valib

                    Kommentaar



                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Siia teemasse keegi küsitlust ei saa teha? Või uut teemat - näeks ka ära mis soccerneti rahvas valib

                      Kommentaar


                        Ops tänud
                        Kasutan 95% kordadest mobiiliversiooni ja sellepärast on kahe silma vahele jäänud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Üks (90% ajast) teeb mis tahab ja otsustab ise, teine kaagutab talle ette öeldud asju.
                          Karjäär? Noh jah. Tehniliselt küll.
                          hallo maa.
                          mõtle natuke mida inimesed mäletavad näiteks 50 aasta pärast.
                          kes on olnud savisaar?
                          5 kuud peaministri ametit, kusjuures võeti umbusaldusega maha täpselt päev enne kui ta plaanis kehtestada riigis eriolukorra, mis oleks talle andnud absoluutse võimu.

                          ja pärast seda? ca 15 aastat linnapea. keda huvitab 50 aasta pärast kes olid kunagi tallinna, tartu, narva või pärnu linnapead? või mis 50, kas keegi mäletab kes oli näiteks 1995 (või 1975) tallinna linnapea? ilma googeldamata mina küll ei mäleta.
                          peaministri ameteid aga on pidanud temast kauem oma kümmekond inimest vähemalt. mõned ka mitu korda.

                          ühesõnaga - siin pole mitte midagi võrrelda ju.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Korra siis veel nendele, kes kogu mõistuse peast on joonud ja EKREsuguse karjäräristidest viha õhutavate imbetsillide poolt plaanivad hääletada - midagi teile http://nihilist.fm/kui-ekre-oleks-fi...-ta-petuskeem/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Korra siis veel nendele, kes kogu mõistuse peast on joonud ja EKREsuguse karjäräristidest viha õhutavate imbetsillide poolt plaanivad hääletada - midagi teile http://nihilist.fm/kui-ekre-oleks-fi...-ta-petuskeem/
                              Natsionalism on äge asi, EKRE vähemalt ei sülita meie esivanemate pingutuste peale MS-des.
                              Pedeparaad on ka äge asi, kuid siiski mine tagasi oma urgu Rõivase pildi peale pihku taguma. Võid ka dildo omale pärakusse pressida ilma, kui tahad ma annan sulle RE rinnamärgi ka, BD.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Korra siis veel nendele, kes kogu mõistuse peast on joonud ja EKREsuguse karjäräristidest viha õhutavate imbetsillide poolt plaanivad hääletada - midagi teile http://nihilist.fm/kui-ekre-oleks-fi...-ta-petuskeem/
                                Kui inimene teeb artikli kus räägib sellest kuidas üks erakond ajab paska siis võiks vähemalt ise mitte paska ajada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X