320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Tofoa,sina kui noor orav, mis on selles lapspeaministris,et talle inimesed nii kergekäeliselt hääli annavad?
    Sellel mehel ju puuduvad munad ja Rain rosina käpiknukk! Igatahes mina olen Eesti rahvas pettunud,kui see poisike jälle peaministriks saab,see tähendab normaalse Eesti riigi lõppu!
    Kuule budu aga selgita mulle. Mis sinu meelest muutub siis, kui Rõivas peaministrina jätkab. Reformierakond on ju ca 10 aastat riiki juhtinud, kas tema pöörab/on pööranud kuidagi riigi kardinaalselt teisele teele? Kui on, siis palun näiteid.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Nüüd on siis saanud sinust rahvuslane? Vahetad vaateid nagu oma avatare. Kas viimast lauset tuleb võtta viienda kolonni ähvardusena, kelle ahtrit sa ühes keskparteiga imetled?
      See, et ma USA poliitika vastane olen tähendab, et ma ei või rahvuslane olla? Ma valisin erakonna mis aitab kogu maailma - EKRE.
      Loodetavasti on juutidel nüüd raskem ühte riiki oma kotte lakkumas hoida.

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Tofoa,sina kui noor orav, mis on selles lapspeaministris,et talle inimesed nii kergekäeliselt hääli annavad?
        Sellel mehel ju puuduvad munad ja Rain rosina käpiknukk! Igatahes mina olen Eesti rahvas pettunud,kui see poisike jälle peaministriks saab,see tähendab normaalse Eesti riigi lõppu!
        Neela oma okset.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          See, et ma USA poliitika vastane olen tähendab, et ma ei või rahvuslane olla? Ma valisin erakonna mis aitab kogu maailma - EKRE.
          Loodetavasti on juutidel nüüd raskem ühte riiki oma kotte lakkumas hoida.
          EKREle hääl ja kuulutad, et Reform/Sotside valitsus toon eesti pinnale sõjategevuse?
          Väga väga valesti on sinu peas midagi.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Neela oma okset.
            Kas sa siis ei ole ?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Neela oma okset.
              Ei ole midagi siin ilmas muutnud. Rehvormar saab võimukinnituse ja suhtleb pööbliga nii nagu kord seda ette näeb. Budu, kui sa ei kuulu 1% sisse, siis ime võmpa, lükka atra ja ole vait!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Ei ole midagi siin ilmas muutnud. Rehvormar saab võimukinnituse ja suhtleb pööbliga nii nagu kord seda ette näeb. Budu, kui sa ei kuulu 1% sisse, siis ime võmpa, lükka atra ja ole vait!
                Ega mul muud üle jää!
                Aga EKRE ja Vaba üle siiralt heameel ja nende erakondade päralt on tulevik ja seda Autrollo Reformi ei mäleta varsti enam keeegi!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  EKREle hääl ja kuulutad, et Reform/Sotside valitsus toon eesti pinnale sõjategevuse?
                  Väga väga valesti on sinu peas midagi.
                  Ok, piirdun siin teemas lihtsa duubeldamisega. Kui ELiga suhete rikkumine peaks sõjaohtu Eestis vähendama, siis diskuteerimisel antud isikuga vist eriti mõtet ei ole. Ja Budu naiivsusest pole mõtet rääkidagi

                  Aga hetkel päris pingeline seis. Lasnamäel/Kesklinnas/Pirital ca 15 jaoskonda lugeda ning 7 mandaati vahe. Valimiskampaanias vähe figueerinud Yana Toomi 3. koht on endiselt müstiline

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kuule budu aga selgita mulle. Mis sinu meelest muutub siis, kui Rõivas peaministrina jätkab. Reformierakond on ju ca 10 aastat riiki juhtinud, kas tema pöörab/on pööranud kuidagi riigi kardinaalselt teisele teele? Kui on, siis palun näiteid.
                    budu, ootan.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Ok, piirdun siin teemas lihtsa duubeldamisega. Kui ELiga suhete rikkumine peaks sõjaohtu Eestis vähendama, siis diskuteerimisel antud isikuga vist eriti mõtet ei ole. Ja Budu naiivsusest pole mõtet rääkidagi

                      Aga hetkel päris pingeline seis. Lasnamäel/Kesklinnas/Pirital ca 15 jaoskonda lugeda ning 7 mandaati vahe. Valimiskampaanias vähe figueerinud Yana Toomi 3. koht on endiselt müstiline
                      Mis naiivsus? Kas Kantpea on siis aastaga selles ametis hakkama saanud? Kui jah,siis on mul sinu üle siiralt kurb!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Ok, piirdun siin teemas lihtsa duubeldamisega. Kui ELiga suhete rikkumine peaks sõjaohtu Eestis vähendama, siis diskuteerimisel antud isikuga vist eriti mõtet ei ole. Ja Budu naiivsusest pole mõtet rääkidagi

                        Aga hetkel päris pingeline seis. Lasnamäel/Kesklinnas/Pirital ca 15 jaoskonda lugeda ning 7 mandaati vahe. Valimiskampaanias vähe figueerinud Yana Toomi 3. koht on endiselt müstiline
                        Vikerraadios on lausa saade selle fenomeni analüüsimiseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Ei ole midagi siin ilmas muutnud. Rehvormar saab võimukinnituse ja suhtleb pööbliga nii nagu kord seda ette näeb. Budu, kui sa ei kuulu 1% sisse, siis ime võmpa, lükka atra ja ole vait!
                          ma arvasin et tofoa on üks homo sotsidest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Aina ilusama ja stabiilsema inimesena sa paistad. Päikseline lausa.
                            Tofoa näeb välja nagu Silver Meikar.

                            Ahaaa, eesnimi klapib isegi.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              budu, ootan.
                              Nu mina ei ole reformile kunagi häält andnud. Nemad on koos edgari maffiaga minu silmis kõige mustemad tegijad.
                              Palun nimeta,mida head on nad riigile viimase 5 aastaga teinud?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                paistab, et Keskerakond saab jälle oma kohad kätte, samas kui kõik teised kaotavad neid uutele tulijatele. ainus võimalik kahe erakonna koalitsioon oleks Reform ja Kesk, aga loodetavasti seda ei juhtu. nüüd jääbki küsimus, keda oravad kampa võtavad. mulle tundub, et suhted IRLiga neil eriti head ei ole praegu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X