320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Täismahus anyone?
    Ajakirjanikud tahavad ka palka saada.
    Ses suhtes olen ma selles paadis, et lampi "vaata: Savisaar läks vales kohas üle tee" uudised tasuta on OK, aga long read artiklid peaks tasulised olema. Ma küll ei tea, aga ehk tahavad teinekord ka allikad info eest midagi saada. Dannar võib kinnitada või ümber lükata. Oleks huvitav teada, kuidas praktikas asi käib.

    mul on mingi ekspressi + Päevalehe digipakett paar aastat olnud. Kokku kuskil 5 euri kuus.

    Kommentaar


      Ma olen ka Rixxeriga nõus, meie valimissüsteemi võetakse kui puhastustulena, et kui teed oma taagaga korraliku tulemuse ära, ju siis jumal/rahvas andestas ja kiitis heaks.
      See, kas ministriks saab hea tulemusega Sulling või Michal, on juba erakonna enda otsus.

      Ega Michal ja Autorollo siis seetõttu mandaati saanud rahvalt, et Sulling minister eelmises valitsuses oli.

      Kommentaar


        rant. beware.

        pakun, et järgneva aasta-paariga lendab mul kui valijal sitt põigiti ventikasse ja lähen valin esimesel võimalusel ratta-jürka; arvestades, et ets on poliitikast taandunud (või surnd) ja väikeparteid on....liiga ühekülgselt komplekteeritud.

        üldiselt ei ole normaalne kui koalitsioonikõneluste ajal on lauas keegi rait, kes poob ja laseb. väike taavi rosimannus võiks ka uttivisse minna, et ta selline käpik on. (tahtsin veel kirjutada, et teisalt ei saagi lubada otsustada mehel, kes endale vabatahtlikult luisa naiseks valis, aga see oleks vist juba liig). keit välisministriks. hästi. teisalt on pohhui, kantslerid töötavad.

        ega ei olnud juhuslik, et kallased - omal ajal papa-siim ja nüüd kaja - koos unzipiga nahad tegid. väljasöödud. siimust&andrusest on pohlad, kaja kuluks küll ära.

        ja väike sven mikser. see, kuidas sa ennast täis lasid ja oma parteid ning eelkõige valijaid alt vedasid on ikka faking epic. ega nüüd polegi sotsidele muud jäänud kui meedias aeg-ajalt räusata, aga kui vaja hääletamisel nuppu vajutada - las ma arvan.

        selle tulemuseks ei saagi olla muud, kui endiselt poliitika, kus riik ja rahvas on kaks eri asja.

        peab meeldima.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          ja mis see ratta-jürka valimine siis parem on? Esiteks su hääl ei muuda mitte sittagi. Teiseks kui mingi trikiga peakski Kesk saama valitsusse, siis Simpson ministriks? Eino türa telemast, see ei oska 10 piires arvutadagi.

          Kommentaar


            Alko ja tubaka aktsiis ei koti absoluutselt. Tõstku palju tahavad. Kütuse tõusmise ajaks peaks suutma praegusest poole säästlikuma auto osta ja poleks ka väga vahet. Miks neile e-sigarettidele rohkem ei topita?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              ja mis see ratta-jürka valimine siis parem on? Esiteks su hääl ei muuda mitte sittagi. Teiseks kui mingi trikiga peakski Kesk saama valitsusse, siis Simpson ministriks? Eino türa telemast, see ei oska 10 piires arvutadagi.
              nagu öeldud: protesti märgiks. loomulikult ei muudaks see sittagi.
              kadri on küll guinessi rekordi vääriliselt liivase tusseriga ja tema teleesinemisi vaadates ootan tihti, et mõni vanem daam talle kontsakinga silme vahele kinni lööks, aga kardan, et omaealistest naispoliitikutest on ta kõige pädevam.

              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Alko ja tubaka aktsiis ei koti absoluutselt. Tõstku palju tahavad. Kütuse tõusmise ajaks peaks suutma praegusest poole säästlikuma auto osta ja poleks ka väga vahet. Miks neile e-sigarettidele rohkem ei topita?
              alko ja tubaka osas pluss üks. kütuse koha pealt elame meie sinuga loomulikult rõõmsalt edasi, aga mida see transiidi-bisnessile (mis on tuntud kui majanduse lakmuspaber) teeb, on ettearvamatu.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                nagu öeldud: protesti märgiks. loomulikult ei muudaks see sittagi.
                kadri on küll guinessi rekordi vääriliselt liivase tusseriga ja tema teleesinemisi vaadates ootan tihti, et mõni vanem daam talle kontsakinga silme vahele kinni lööks, aga kardan, et omaealistest naispoliitikutest on ta kõige pädevam.
                Protestima peab muidugi, kiidan heaks.

                Kui pr Simpson on tädidest kõige pädevam, siis see näitabki meie kurba seisu. Enne usaldaks riigivalitsemise Mürka perse kätte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Kui pr Simpson on tädidest kõige pädevam, siis see näitabki meie kurba seisu. Enne usaldaks riigivalitsemise Mürka perse kätte.
                  pmst küll.
                  siinkohal täpsustan nii palju, et on muidugi ka tarku nais-poliitikuid, aga neid miskipärast tüüri manu ei lasta elik minu pahameele osaks langesid need praegused väljavenind põskedega kanad.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    aga kardan, et omaealistest naispoliitikutest on ta kõige pädevam.
                    Kaja Kallas, Anne Sulling?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kaja Kallas, Anne Sulling?
                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      siinkohal täpsustan nii palju, et on muidugi ka tarku nais-poliitikuid, aga neid miskipärast tüüri manu ei lasta elik minu pahameele osaks langesid need praegused väljavenind põskedega kanad.



                      10101
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ajakirjanikud tahavad ka palka saada.
                        Ses suhtes olen ma selles paadis, et lampi "vaata: Savisaar läks vales kohas üle tee" uudised tasuta on OK, aga long read artiklid peaks tasulised olema. Ma küll ei tea, aga ehk tahavad teinekord ka allikad info eest midagi saada. Dannar võib kinnitada või ümber lükata. Oleks huvitav teada, kuidas praktikas asi käib.

                        mul on mingi ekspressi + Päevalehe digipakett paar aastat olnud. Kokku kuskil 5 euri kuus.
                        Allikad ei saa raha. Vähemalt nii see peaks reeglina olema, kuna sellisel juhul võiksid hakata ju mingid tüübid raha eest igasugu joga teemana pakkuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          10101
                          aken oli pikalt lahti. selleks aja jooksul su kirjutatud täpsustavat kommentaari ei olnud veel ilmunud.

                          Kommentaar


                            Mina eelistaksin küll sellist valitsust praegusele.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Siin on näha alternatiivide tegelik puudumine. Niikaua kui Ets rahvast hirmutab (ja ühe jalaga võibolla rohkemgi veel) niikaua elatub ka Reform sellest vastandamisest. Olen päris kindel et suur hulk neile antud hääli oli tegelikult vastumeelsed, aga lihtsalt alternatiivid on veel hullemad.
                              Sotsid ja kesk lihtsalt kaotavad selle vähesegi ära mis riigil alles, vabaerakonnal pole jõudu ja oskusi valitseda ning irl lasi oma maine minu ja väga suure hulga minu tutvusringkonna silmes ka maha selle kooseluseaduse jandiga.
                              Niiet nii kurb kui see ka pole, kui ei teki mingit nooremat generatsiooni kuskil altenatiivses normaalses kastmes siis võime jäädagi igavesse reformi (noorem generatsioon + eestlased) vs keski (vanem + venelased) tuulispaska, kus üks valitseb linnas teine toompeal ja sigaduste eest ei vastuta kumbki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Siin on näha alternatiivide tegelik puudumine...
                                +1

                                Senikaua, kuni see kahe suurema teineteisele vastandumine kestab, ei näe tõepoolest, et midagi muutuks. Teised erakonnad on lihtsalt liiga nõrgad kas vaimselt või füüsiliselt või lausa mõlemat.
                                Mis vahe on ehk Keski toladel ja Reformi ärikatel on see, et Keski valija on oma tsaari tegudega enamjaolt rahul ja on nõus tapalavale tema eest minema. Reformi ei ole see asi ikka üldse kindel, sest noh, see viimane ministrivalik on ikka kena trollimine küll, millest saab isegi lihtsam inimene aru. Oleks mõned pädevamad näod alles jätnud + ehk Ligi Jürgen, kes lihtsalt selline hea narr, oleks see kõik ehk libedamalt kujunenud. Aga nais-Rosimannus, Michael... No ei.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X