320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    65 tolliselt jalka vaatamine vähe teine tera kui arvutist muidu. ma ei jõua ära kiita. hetkel küll veel 4k qled aga kui jumal annab jõudu ja ise ka näeb vaeva, siis mingi hetk oled
    Kusjuures vaatasin mingi päev telekaid ja ma ei saanud enam mitte midagi aru, et miks mingi telekas on 500 eurot, aga mingi väiksem shit on 2000 eurot ja kõike muud säärast. Mis neil nii oluliselt erinevat on? Pilditeravus? Eluiga? Energiakulu? Jalkas daivitakse mingis mängus vähem ja VAR teeb õigeid otsuseid?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui ma õigesti mäletan, siis Lusti firma sai ühe saate eest 6000-10 000 eurot. Sinna sisse jääb ka kogu teleproduktsioon ja kõik muu säärane. Tegu on Eesti ühe vaadatuima saatega. Selles on siis ka tema töötasu sees.

      Mis mott on Sander Õigusel hakata mingeid telesaateid tegema, kui tema vaadatavus oleks mingi heal juhul Alo ehk kolm korda Lustist väiksem, jaga siis ka saate pealt sissetulek ära. Aga praegu teeb Õigus poole aasta peale ühe kava, mida kannab mööda Eestit ringi, kus ilmselt tuleb ühe laivi pealt sama summa heal päeval kätte.

      Ehk reaalselt Comedy vennad ei ole ju keegi teinud programmi, kus suudetaks iga nädal uus pool tundi püsti panna, vaid ikka tehakse pika higistamisega tund aega ära, millega sõidetakse siis pool aastat.
      Comedy Estonia vendadele on isegi iga poole aasta tagant raske uut naljakat kava teha.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ma ei ole sellest kunagi aru saanud, et youtubes mingid vennad teevad üksinda, iphone endlikepi otsas, mingit kvaliteetset sisu ja siis mingi suvalisel eesti saatel tuleb pärast saadet mingi 50 nime, kes kõik asjaga seotud olid. mingi tsunftivärk jälle, kus igale toolile peab mingi oma jope istuma leidma. vajadust ju tegelt ple
        Kanal 2 proovis ju uue programmijuhi all paljaid porgandeid, hensugustasid ja muud säärast eetrisse tuua. Täpselt sama loogikaga, et endlikepiga teevad kvaliteetset asja. Noh, ütleme nii, et tele-eetris ei näinud see enam väga hea välja. YT-s veel, kuna seal jõuab aja jooksul enda tarbijani, kuid keskmine telekavaataja ehk selline "lükkan õhtul teleka sisse, et ei peaks naisega rääkima"-tüüp vaatas, et midavittu nüüd toimub!?

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Comedy Estonia vendadele on isegi iga poole aasta tagant raske uut naljakat kava teha.
          Näete, klassikaline telekavaataja arvab nii!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            65 tolliselt jalka vaatamine vähe teine tera kui arvutist muidu. ma ei jõua ära kiita. hetkel küll veel 4k qled aga kui jumal annab jõudu ja ise ka näeb vaeva, siis mingi hetk oled
            Ma hambad ristis tegin endale kingituse ja ostsin vinge Oledi ja paar kuud sai olla kuniks ma otsustasin eksi tüli käigus ignoreerida ja küünal kapipealt ekraani lendas. Peale seda pole raatsinud enam.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Jalkas daivitakse mingis mängus vähem ja VAR teeb õigeid otsuseid?
              Hinnaklassis 5000+ euri telekatel on ka MM valikmängude näitamisel VAR olemas, tegelt ka!

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma hambad ristis tegin endale kingituse ja ostsin vinge Oledi ja paar kuud sai olla kuniks ma otsustasin eksi tüli käigus ignoreerida ja küünal kapipealt ekraani lendas. Peale seda pole raatsinud enam.
                Kurat, sa elasid koos linnukaga?

                Kommentaar


                  No kõige telekõlbulikum oleks igas mõttes kinoteatri punt, aga selleks peaks ka ERR võimis vahendeid kütma, normaalses riigis oleks muidugi ka "Tujurikkuja" olnud mitme episoodiga seeria.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kurat, sa elasid koos linnukaga?
                    Eks elus on igasuguseid mõõnaperioode olnud ja alkot tarbides on väga küsitava väärtusega naisterahvastega suheldud, aga ma arvan, et isegi peale 5 lauaviina ja 5g antsu tõmbaks pildi selgeks ennem Manu luua kabistamist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      No kõige telekõlbulikum oleks igas mõttes kinoteatri punt, aga selleks peaks ka ERR võimis vahendeid kütma, normaalses riigis oleks muidugi ka "Tujurikkuja" olnud mitme episoodiga seeria.
                      Tujurikkuja kvaliteet oleks väga-väga langenud. Ehk igaks nädalaks uut programmi toota võtaks äkki telekanalid isegi vastu neilt tegijatelt, aga reaalselt pole neil selleks suutlikust.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Eks elus on igasuguseid mõõnaperioode olnud ja alkot tarbides on väga küsitava väärtusega naisterahvastega suheldud, aga ma arvan, et isegi peale 5 lauaviina ja 5g antsu tõmbaks pildi selgeks ennem Manu luua kabistamist.
                        Sus pole õiget John Terryt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kusjuures vaatasin mingi päev telekaid ja ma ei saanud enam mitte midagi aru, et miks mingi telekas on 500 eurot, aga mingi väiksem shit on 2000 eurot ja kõike muud säärast. Mis neil nii oluliselt erinevat on? Pilditeravus? Eluiga? Energiakulu? Jalkas daivitakse mingis mängus vähem ja VAR teeb õigeid otsuseid?
                          kohe alguses ei saa. aga vaatad 30 min poes qled vs oled ja siis saad. pilditeravus ja selgus. piltlikult öeldes oledi puhul on ika piksel eraldi valgus, mingil juustul tuleb aga valgus nagu vana kineskoobil, et on tuhme kohti jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma hambad ristis tegin endale kingituse ja ostsin vinge Oledi ja paar kuud sai olla kuniks ma otsustasin eksi tüli käigus ignoreerida ja küünal kapipealt ekraani lendas. Peale seda pole raatsinud enam.
                            kodukindlustus muidu teemaks sellisel juhul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              kohe alguses ei saa. aga vaatad 30 min poes qled vs oled ja siis saad. pilditeravus ja selgus. piltlikult öeldes oledi puhul on ika piksel eraldi valgus, mingil juustul tuleb aga valgus nagu vana kineskoobil, et on tuhme kohti jne.
                              Kurat, teleka eest ma küll 3000 välja ei käiks. Selle raha eest saab korraliku reisi teha või Tallinn sadama aktsiatega sota teenida aasta peale...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kurat, teleka eest ma küll 3000 välja ei käiks. Selle raha eest saab korraliku reisi teha või Tallinn sadama aktsiatega sota teenida aasta peale...
                                Normaalse LG oledi saab 1600ga 65 tollise kampaania korras. 3000-seid ülivõimsate prosedega tegelt pole vaja kui sa sellest telekast ei tea mida välja ei arenda. Sama keiss suht nagu tavainimene ostaks endale MSI mänguriarvuti.

                                Tõsi tavalist telekat vaadates põhimõtteliselt vahet ei ole ja vahest Olediga on isegi sitem pilt, aga Netflixe/uusi filme/sporti jne on über vaadata.

                                Aga noh kui elu normaliseerub, siis uusi filme käid ikka kinos vaatamas, sporti üritad ikka kas kohapeal või pubis vaadata ja kuldvillakut võib arvutist vaadata. Kes konsoole mängivad igapäev neil vast tasub kõige rohkem ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X